forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 sie 2017, 19:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
Pantryglodytes pisze:
logik pisze:
....Z łapanek....


Dziś to zbędne, łapią się na socjal, sami.


Polacy?

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sie 2017, 19:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ależ Polacy - w żadnym wypadku. Oni są za pracą tak jak ryba za wodą. Jak takiemu niemiecki urząd socjal chce dać to on odpycha nogami, kopie rękoma tak nie chce. I krzyczy, ja nie chcę! ja chcę pracować! ja ciężko pracować! ja w brudzie pracować! Taki uczciwy. Ja nie chce być ciężarem dla niemieckiego bratniego narodu! Żadnych reparacji! - wrzeszczy. Niech żyje kanclerz Bismarck!, niech żyje pancernik Szlezwik Holstein!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sie 2017, 19:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sie 2017, 20:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Żyd jest niereformowalny!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sie 2017, 20:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ksionc pisze:
Żyd jest niereformowalny!



Ejże ksincu czego się przypierdalasz. To co nasmarowałem tyczyło wpisu kolegi logika. Jego też uważasz za trolla? No chyba nie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sie 2017, 20:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Ale po chuj w wątku trolli? Oni tylko na to czekają, żeby swoje teorie uzewnętrzniać. Kończę, jak nie rozumiesz pewnych rzeczy, to kop się z koniami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sie 2017, 21:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
To również Hiszpania.
Tępym populistom przeszkadzają turyści...

Obrazek

------------------------

Katalońska policja wiąże działalność jednego z lokalnych imamów bezpośrednio z organizacją i działalnością grupy bandytów którzy dokonali ataku na ludzi w Barcelonie.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.
Poszukiwani, żywi lub martwi, w pełni zintegrowani i zasymilowani, przepełnieni zaletami niedostrzeganymi przez innych, ubogacili kulturowo Hiszpanię.

Obrazek

Oczywiście populiści dalej kłamią i będą kłamać, że nie ma związku pomiędzy sunnickim islamem a wzrostem przestępczości w Europie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sie 2017, 23:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Panie Boruch, Pan robisz tu za starego mądrego Żyda, no rabina prawie, a głupoty Pan piszesz jak jakiś niedo(uczo)...ny małolat. Pan jesteś z tego wszystkiego miszugene. Weź Pan urlop od tego forum i jedź na ryby, posiedź nad wodą, myśl od razu przyjdzie wesoła. Też to przerabiałem, to sprawdzony sposób.
Szukasz Pan na forum jakowyś nazioli, faszystów. Weź się Pan ogarnij. Właściwie to mnie też wsadziłeś Pan w ich szeregi za co powinienem dać Panu w mordę. Owszem są tu rasiści, przynajmniej jeden, exemp. kol. szary. Ale ani ja, ani kol. Bronto, ani kol. 13-ka czy Małpa nie są rasistami, a już w żadnym razie faszystami i naziolami.
Każdy z nas ma na problem UCHODŹCÓW I NIELEGAŁÓW sprecyzowane poglądy, mniej lub bardziej radykalne, ale ani ja ani nikt z w.wym. nie nawoływał aby strzelać do pontonów z ludźmi. Nawet kol. szary. Zawracać z powrotem owszem i wynocha. Jeśli statek przewożący to towarzycho nie stosuje się do poleceń służby granicznej to ta ma prawo oddać strzały ostrzegawcze w celu wymuszenia posłuchu. Tak jest na całym świecie. A wy zrobiliście tu problem, że libijska SG OSTRZELAŁA statek z ludźmi, no nieomal go zatopiła.
Twierdziłem i twierdzę, że w stosunku da zalewy nielegalnych imigrantów trzeba podjąć bardziej zdecydowane środki, a nie cackać się.
Panie Boruch i Szanowne Panie, ONI SIĘ NIE INTEGRUJĄ i nie mają tego zamiaru. Radykalny sunnicki islam nie zna pojęcia integracja. To inni mają się dostosować do nich, a nie oni do innych. Miałem do czynienia z nimi i efektami ich działań in personam i nie życzę Wam doświadczyć tego osobiście.
I to by było na tyle - na razie zapewne, bo sobie przyrzekałem, że nie będę się mieszał i nie wytrzymałem.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2017, 5:14 
starykizior pisze:
ani ja ani nikt z w.wym. nie nawoływał aby strzelać do pontonów z ludźmi


A Pan Barycki, nad którym fruwają jasne anioły, uważa, że strzelanie do pontonów z uchodźcami daje najlepsze efekty, sprawdzone zresztą w praktyce przez Arabię Saudyjską, oni onegdaj strzelali i nie znajdzie u nich ani jednego uchodźcy z Afryki, ani żaden Afrykanin już nie próbuje uchodzić do Arabii Saudyjskiej. Ale w żadnym razie Pan Barycki nie chce powiedzieć, że Saudowie, to są źli ludzie, a wręcz odwrotnie, są bardzo dobrzy, toż nie szczędzą grosza na finansowanie i organizowanie masowego uchodźctwa do Europy z Afryki i Arabii, aby tym uszczęśliwić Pana Borucha i nasze cudowne Panie humanistki, bo Saudowie niczego tak bardzo nie pragną, jak tylko szczęścia humanistów.


Na górę
  
 
Post: 20 sie 2017, 8:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
starykizior pisze:
Panie Boruch, Pan robisz tu za starego mądrego Żyda, no rabina prawie, a głupoty Pan piszesz jak jakiś niedo(uczo)...ny małolat. Pan jesteś z tego wszystkiego miszugene. Weź Pan urlop od tego forum i jedź na ryby, posiedź nad wodą, myśl od razu przyjdzie wesoła. Też to przerabiałem, to sprawdzony sposób.
Szukasz Pan na forum jakowyś nazioli, faszystów. Weź się Pan ogarnij. Właściwie to mnie też wsadziłeś Pan w ich szeregi za co powinienem dać Panu w mordę. Owszem są tu rasiści, przynajmniej jeden, exemp. kol. szary. Ale ani ja, ani kol. Bronto, ani kol. 13-ka czy Małpa nie są rasistami, a już w żadnym razie faszystami i naziolami.
Każdy z nas ma na problem UCHODŹCÓW I NIELEGAŁÓW sprecyzowane poglądy, mniej lub bardziej radykalne, ale ani ja ani nikt z w.wym. nie nawoływał aby strzelać do pontonów z ludźmi. Nawet kol. szary. Zawracać z powrotem owszem i wynocha. Jeśli statek przewożący to towarzycho nie stosuje się do poleceń służby granicznej to ta ma prawo oddać strzały ostrzegawcze w celu wymuszenia posłuchu. Tak jest na całym świecie. A wy zrobiliście tu problem, że libijska SG OSTRZELAŁA statek z ludźmi, no nieomal go zatopiła.
Twierdziłem i twierdzę, że w stosunku da zalewy nielegalnych imigrantów trzeba podjąć bardziej zdecydowane środki, a nie cackać się.
Panie Boruch i Szanowne Panie, ONI SIĘ NIE INTEGRUJĄ i nie mają tego zamiaru. Radykalny sunnicki islam nie zna pojęcia integracja. To inni mają się dostosować do nich, a nie oni do innych. Miałem do czynienia z nimi i efektami ich działań in personam i nie życzę Wam doświadczyć tego osobiście.
I to by było na tyle - na razie zapewne, bo sobie przyrzekałem, że nie będę się mieszał i nie wytrzymałem.



To, że trzeba dać sobie czasem odpust to racja, święta. Tylko dlaczego proponujesz Pan to mnie a wymienionym użytkownikom nie? Może wszyscyśmy powinniśmy dać sobie na luz? W kwestii naziolstwa - pan tu twierdzisz, że niektórzy użytkownicy to rasiści, czyli nic takiego? A rasizm jakiej to ideologii jest elementem? Co mogę Panu zarzucić, jedynie to to, że być może z żołnierskiego nawyku traktuje Pan sprawy jak w koszarach. Co w sercu to na języku. Jest to nawyk pożyteczny w pewnych sytuacjach ale nie wszędzie. Co do asymilowania się mam, wydaje mi się, podobny pogląd do Pana. Ci co nie chcą - wynocha, ale najpierw wypadałoby dać im szansę i być może postawić warunek po wojskowemu. Będziesz się zachowywał jak my wymagamy? Tak - a to proszę zapraszamy. Kiedy odpowiedź będzie wymijająca, albo będą inne zastrzeżenia, jakiś niekoniecznie jasny życiorys - to w tył zwrot i kopa. Nie jestem człowiekiem do nadstawiania drugiego policzka, jak by Pan może uważał. Twierdzę jednak, że zbyt pochopnie sądzimy ludzi. Nie podzielam zdania, że wszyscy, np sunnici są po jednych pieniądzach. Tak jak Polacy też nie są.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group