forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 cze 2017, 19:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
AGAFIA pisze:
Pan, Adamie pewnie nie słyszał o 15 tsyiącach polskich sierot, kóre to wyszły z łagrów 1941 z ZSRR z Armią Andersa. I które były przyjmowane w Iranie, Indiach, Afryce, Nowej Zelandii. Wszędzie otaczano je opieką, do czasu powrotu do Polski. Irańczycy w Isfahanie ustawiali się w kolejkach, aby polskim sierotom podarować żywność i owoce. Umknęło Panu również i to, że wydaliśmy na „ misje pokojowe” w Iraku i Afganistanie, przeszło 7 miliardów złotych, poniekąd przyczyniając się do destabilizacji w tamtych rejonach. I choć sama jestem przeciwna przyjmowaniu setek tysięcy niezweryfikowanych ludzi, tak w przypadku uchodźców, uważam, że jest zwykłym barbarzyństwem odmowa pomocy dzieciakom, rodzinom z terenów objętych wojną. Czy te 10 sierot, które miały trafić do Sopotu nie zasługiwało na szansę?
Heh, szkoda strzępić ozór..Do zakutych łbów i tak nic nie dotrze.

Tzw. armia andersa nie była armią uchodźców, była w 1942 r. zbiorowiskiem dezerterów z koalicji antyhitlerowskiej.
Tak jak dzisiejsza fala młodych arabskich byczków wiejących dziś do europy przed kumplami z ISIS.
Andersy dopiero 2 lata po zdradzie sojusznika Anglii i USA otrzymali możliwość dowiedzenia, że chcą walczyć
z niemcami. To z powodu zdrady andersa WP Berlinga miało Lenino - taki test.

Te kolejki muzułmanów, o których piszesz, nie były aby obdarować polaków tylko po pieniądze za sprzedane
owoce. Za wszystko: jedzenie, wodę mieszkanie; londyński rząd - z pożyczek - płacił i to słono.
Dezerterom andersa muzułmanie nie poderżnęli gardeł, bo Iran był wtedy protektoratem brytyjskim i w brytania
ochraniała swój teren. Nie muzułmanie udzielali nam gościny, tylko Anglicy.

Co do tych ew. muzułmańskich 10 sierot w Sopocie.
Niech dalsze rodziny sierot zapłacą za gościnę, tak jak my płaciliśmy za swoje sieroty z gułagów.


Ostatnio zmieniony 20 cze 2017, 19:15 przez szary, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 19:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Fragment oficjalnego raportu organizacji międzynarodowej między innymi monitorującej prześladowania na tle religijnym.
Open Doors.

Kod:
Pewne chrześcijańskie małżeństwo z Iranu było
coraz bardziej szykanowane przez afgańskiego
kierownika schronienia dla poszukujących azylu
w Berlinie. Jako „niewierni” nie otrzymali nawet
łóżka i przez kilka miesięcy pobytu sypiali na pod-
łodze. Teraz sytuacja posunęła się tak daleko, że
kierownik zdewastował ich miejsce do spania
i zniszczył osobiste rzeczy (świece wielkanocne,
Biblię, broszurę kościelną).


Kod:
Chrześcijanie w czasie pobytu w niemieckich obozach dla uchodźców  doświadczają gwałtów seksualnych, przemocy i śmierci.  Setki chrześcijańskich uchodźców jest wykorzystywanych seksualnie i bitych przez muzułmanów.

 Najnowsze dane są – według chrześcijańskiej organizacji charytatywnej Open Doors – wierzchołkiem góry lodowej.  W okresie od lutego do września 2016 roku około 743 chrześcijan i 10 Jazydów padły ofiarą muzułmanów w centrach migracyjnych w Niemczech. To jednak nie jest pełna liczba takich zdarzeń, gdyż nie wszystkie z obawy przed zemstą islamistów są zgłaszane.

 Władze muszą zrobić więcej, aby chronić chrześcijan w obozach przed atakami  z rąk niektórych muzułmanów. – apeluje Open Doors.
W sprawozdaniu stwierdzono: „Udokumentowane przypadki potwierdzają, że sytuacja chrześcijańskich uchodźców w ośrodkach jest nadal nie do zniesienia. Jako mniejszość są dyskryminowani, bici i otrzymują groźby śmierci od muzułmańskich uchodźców, a częściowo takle ze strony personelu muzułmańskiego”.


Wśród 743 ataków, 42 procent stanowiły zagrożenia życia, 83 procent zostało ofiar było wielokrotnie napadanych, a 6 procent zostało zgwałconych.
Najwięcej ryzykują osoby, które przeszły z islamu na chrześcijaństwo. Gdyż zgodnie z Koranem zmiana wiary jest uważana za zbrodnię godną kary śmierci.


– Muzułmanie odkryli, że jestem chrześcijaninem, ponieważ czytałem Biblię. Dostałem od nich groźby śmierci. Chcieli, abym nawrócił się na islam albo mnie zabiją – mówi uchodźca z Iraku – Dyrektor obiektu powiedział, że jest bezbronny i nie może mnie chronić. Wtedy przeniosłem się do innego miejsca zamieszkania.


Z badań przeprowadzonych przez Open Doors wynika, że 80 procent chrześcijańskich uchodźców w Niemczech czuje się zagrożonych atakami, nadużyciami lub innymi formami prześladowania w centrach dla uchodźców.
Większość badanych uchodźców pochodzi z Iranu, Syrii i Afganistanu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 19:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Bronto pisze:
Cytuj:
[b]....
Kod:
.....
– W swoim pojęciu męskości uznają tylko siłę. Jeśli ktoś jest humanitarny i empatyczny, jest to ich zdaniem oznaka słabości.
Gardzą nawet tymi, którzy im pomagają, bo obcym się nie pomaga. W strukturach klanu, w kulturze plemiennej wszędzie na świecie, etyka ogranicza się do samego klanu. Wszystko poza klanem jest terytorium wroga. I oni tak traktują świat zewnętrzny – stwierdza Ralph Ghadban, libańsko-niemiecki politolog i czołowy ekspert od Bliskiego Wschodu w Niemczech.


Cytuj:
Horda
.... pierwotna forma organizacji społecznej, szczególnie u ludów zbieracko-łowieckich, ze słabo rozwiniętą hierarchią.

Poszczególne hordy raczej nieczęsto kontaktują się ze sobą, wyjątkiem jest wymiana kobiet.

Klan to bardziej zaawansowana forma


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 19:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
Boruch pisze:
Nie bredź stara kurwo.


Pod tym linkiem są strony o moim bredzeniu i co ważne, żadnej strony wolnych i niezależnych mediów wolnego świata demokracji i humanizmu o tym problemie, humanisto.
https://www.google.pl/search?q=identyfi ... e&ie=UTF-8

Adam Barycki



I gdzie pisze, że Niemcom, którzy gotowi są przyjąć dzieci przysyła się zarośniętych trzydziestoletnich byczków durna stara pało? Oni przyjeżdżają z kraju objętego wojna a nie z pielgrzymki do Mekki.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 19:31 
Cytuj:
Opieka nad swoimi dziećmi to twój zasrany obowiązek, no ale jak widać w twoim ograniczonym świecie nawet to jesteś wstanie przypisać sobie jako zasługę.
Nad swoim owszem. Ale ty głąbie jesteś za tępy, by zrozumieć, że chodziło o inne, nie swoje. Tak, napisałeś przy okazji, że to niesmaczne. Chwilę temu jednak piałeś o domach dziecka, min. polskich domach dziecka. Ja dzisiaj już to mogę napisać. Tak wychowałam
dwoje dzieci z domów dziecka. Wychowałam jak najlepiej umiałam. Kosztowało mnie to w chuj zdrowia, nerwów, kasy.. Dzisiaj moi podopieczni robią kariery, studiują , pną się wyżej. Mają na koncie wystawy, konkursy międzynarodwe. Czy twoje dzieci mogą się tym pochwalić Bronto? A jesli chodzi o własne, moja córa wygarała olimpiadę w Niemcach, językową, a i z fizyki, w Polsce, wczoraj odebraliśmy wyniki testów, młoda ma 90% z każdego działu. Dostanie sie do szkoły, do jakiej tylko sobie zamarzy. Chce być chirurgiem i pewnie nim zostanie. Masz wogóle dzieci Bronto? Wątpię..Ty nawet gołą babę w internetach tylko oglądasz.


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 19:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
I tak ci zaraz napisze ze sobie własne dzieci zmyslilaś. :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 19:39 
Boruch pisze:
gdzie pisze


Tu w tym wątku jest o tym publikacja umieszczona przez Pana Bronto.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 19:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
korbaczeska pisze:
I tak ci zaraz napisze ze sobie własne dzieci zmyslilaś. :lol:

Jest generalna różnica pomiędzy prostotą dewotki a twoja mitomanią.
Dewotka, czasem wciska kit bo nie rozumie, ty kłamiesz z zasady, bo nie masz innej możliwości aby zaistnieć w realnym świecie. :D
To co, prosta mitomanko, chcesz się sprawdzić w ośrodku dla uchodźców? W realnym świecie.


AGAFIA pisze:
.............................................................

Reprezentujesz poziom rynsztoku, a najzabawniejsze jest, że sądzisz, że siedzisz w fiołkach. :D
Próbuj dalej coś sobie poskładać o mnie dewotko. 8-)


Ostatnio zmieniony 20 cze 2017, 19:48 przez Bronto, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 19:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Cytuj:
Dezerterom andersa muzułmanie nie poderżnęli gardeł, bo Iran był wtedy protektoratem brytyjskim i w brytania
ochraniała swój teren. Nie muzułmanie udzielali nam gościny, tylko Anglicy.


O ja prdl :o :shock:
No to ładnie im sie teraz polscy imigranci w UK odpłacają za tę gościnę.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 19:47 
korbaczeska pisze:
I tak ci zaraz napisze ze sobie własne dzieci zmyslilaś. :lol:

No ba, albo że to siara, pisać.
Wstyd i inne takie. Teoretyk jeden z drugim.
Nadal utrzymuję, dajcie mi takie dzieciątko a pokocham jak własne, zapewnię co najlepsze. Może skromnie, ale nic mu/jej nie będzie brakowało. Rozmawiałam z dziećmi- co ciekawe one to rozumieją. Będzie brat albo siostra. Będzie fajno i trzeba będzie malucha pokochać. Dzieci deklarują, że nawet języka się nauczą.. Dzieci mądrzejsze od Baryckiego czy Bronto.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group