forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 4:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 851, 852, 853, 854, 855, 856, 857 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 mar 2019, 14:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Pantryglodytes pisze:
Już było, w swoim czasie.

Nie widziałem albo siekireloz u mnie

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2019, 14:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Kolejny atak terrorystyczny w Holandii. Jedna osoba nie żyje kilka jest rannych.

https://wiadomosci.wp.pl/holandia-strze ... 594171009a

Policja publikuje wizerunek sprawcy.

Obrazek

Ta morda budzi skojarzenia kim jest ten szajbus.

Tak sobie myślę na gorąco czy zachodnie demokracje nie przesadzają czasem z prawami człowieka wobec takich ludzi. Nie ma tu znaczenia jakiego kolorytu, wyznania ideologii jest terrorysta. Dziś służby specjalne wiedzą wiele o takich ludziach, wiedzą co robią, wiedzą czym się zajmują. Wielokrotnie dzieje się tak, że siedzą cicho i nie robią nic dopóty, dopóki jeden z drugim czegoś nie przeskrobie, kogoś nie zabije. Czy nie czas zastanowić się nad tym, aby uruchomić bardziej radykalne środki, wypowiedzieć wojnę totalną takim gnojkom wrócić do kary śmierci włącznie. Do kary śmierci dlatego, że to jednostki niereformowalne. Nic z nich nie będzie. Wyjdzie taki z więzienia za 25 lat i będąc nad grobem z powodu starości dalej będzie robił to samo. Mam tu również na uwadze takich średniaków pojebów jak nasze międlary, rybaki i inne wszechpolaki, którym trzeba koniecznie choć podciąć skrzydełka bo to są potencjalni mordercy. I niech mi nikt nie mówi, że to faszystowskie działania. Ci ludzie coraz bardziej podnoszą głowy i są zagrożeniem.
To co zrobił te skurwysyn jest własnie pobłażaniem, bo na początek wolno mu wyznawać i głosi szkodliwe ideologi. Potem taka kurwa podniecona i rozzuchwalona bo mu wolno chwyta za broń. Niestety wtedy jest już za późno.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2019, 16:27 
kowalew pisze:

Pan wybaczy, odcinam się od takich rozmów - skrajnych ocen PISu, moich rodaków itp.


Panie Kowalew, fakty nie mogą nikogo obrazić. Powiem Panu coś o Polakach.
Kiedyś, kiedy byłem jeszcze naiwny, starałem się cokolwiek robić na miarę moich
możliwości. Rada Dzielnicy, Rada Rodziców i takie tam lokalne. Otóż "na tej Radzie
Rodziców stanął temat" (to wicie sejmowa nowomowa) braku środków na techniczne
funkcjonowanie szkoły. Trzeba było ze składek rodziców kupić żarówki, klamki itp.
pierdółki, bo gminne się skończyły. To ja mówię, że wynagrodzenia katechetów to
jakie 7000 zł (2), a więc moja rada taka, żeby na miesiąc wypisać dzieciaki z religii,
a pieniądze się znajdą. Gmina zaoszczędzi 7000 zł, więc będzie miała na żarówki,
a ponadto przestraszona precedensem kuria, sama wysupła grosz jak by co, by czasem
innym pomysł się nie spodobał. No szantaż oczywiście, ale w słusznej sprawie.
I jak Pan myślisz, ci Pana rodacy woleli dla swoich dzieci oświetlenie, czy ciemnotę?
Pana rodacy utopią żyda, muslima i pedała we własnym jadzie, ale swojej sekty tknąć
nie pozwolą, choćby im ostatni grosz zabrała i zgwałciła wszystkie dzieciaki. Kotka?


Na górę
  
 
Post: 18 mar 2019, 16:33 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
I jak Pan myślisz, ci Pana rodacy woleli dla swoich dzieci oświetlenie, czy ciemnotę?
Pana rodacy utopią żyda, muslima i pedała we własnym jadzie, ale swojej sekty tknąć
nie pozwolą, choćby im ostatni grosz zabrała i zgwałciła wszystkie dzieciaki.


Ty tu nie plwaj jadem na rodaków nabożnych, tylko ciesz się, że uszedłeś z życiem z tego zebrania. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2019, 16:40 
maerose pisze:

Ty tu nie plwaj jadem na rodaków nabożnych, tylko ciesz się, że uszedłeś z życiem z tego zebrania. :lol:


Ja jestem w podobie Adama "Babyface" Kownackiego. :lol:

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 18 mar 2019, 16:55 
WLR pisze:
---Kotka?

Bardzo proszę. Tylko bez wykręcania go ogonem. Nie lubię takich "żartów".


Na górę
  
 
Post: 18 mar 2019, 17:14 
kowalew pisze:
WLR pisze:
---Kotka?

Bardzo proszę. Tylko bez wykręcania go ogonem. Nie lubię takich "żartów".


Niewykręcony - zgodnie z życzeniem.

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 18 mar 2019, 17:14 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
W skandaliczny sposób komentował te wydarzenia australijski senator Fraser Anning. Z jego wypowiedzi wynikało, że do zamachu nie doprowadził biały suprematysta, a polityka migracyjna, która pozwoliła na przyjazd "muzułmańskich fanatyków" do Nowej Zelandii. - Muzułmanie mogą być dziś ofiarami, ale zwykle są sprawcami - mówił i dodał, że "to tragedia, ale ludzie w końcu zaakceptują, że takie rzeczy się zdarzają". 

Przeciągnąć chuja przez Majdanek albo Lidice, ciekawy jaki byłby z chuja chojrak.
Cytuj:
Jak informuje portal news.com.au, to właśnie podczas wywiadu, w którym padły te słowa, 17-letni Will Connolly rozbił jajko na głowie polityka. Senator odwrócił się i zaczął bić chłopaka w twarz.
Chwilę później 17-latek został obezwładniony przez kilku mężczyzn.

No mówiłam, że chuj, kolega naszych chujów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2019, 17:28 
WLR pisze:
---

Niewykręcony - zgodnie z życzeniem.
Obrazek

A jednak wykręcony, nawet uszkodzony. Ale może być. Bóg zapłać :lol:


Na górę
  
 
Post: 19 mar 2019, 0:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Boruch pisze:
Kolejny atak terrorystyczny w Holandii. Jedna osoba nie żyje kilka jest rannych.

https://wiadomosci.wp.pl/holandia-strze ... 594171009a

Policja publikuje wizerunek sprawcy.

Obrazek

Ta morda budzi skojarzenia kim jest ten szajbus.

Tak sobie myślę na gorąco czy zachodnie demokracje nie przesadzają czasem z prawami człowieka wobec takich ludzi. Nie ma tu znaczenia jakiego kolorytu, wyznania ideologii jest terrorysta. Dziś służby specjalne wiedzą wiele o takich ludziach, wiedzą co robią, wiedzą czym się zajmują. Wielokrotnie dzieje się tak, że siedzą cicho i nie robią nic dopóty, dopóki jeden z drugim czegoś nie przeskrobie, kogoś nie zabije. Czy nie czas zastanowić się nad tym, aby uruchomić bardziej radykalne środki, wypowiedzieć wojnę totalną takim gnojkom wrócić do kary śmierci włącznie. Do kary śmierci dlatego, że to jednostki niereformowalne. Nic z nich nie będzie. Wyjdzie taki z więzienia za 25 lat i będąc nad grobem z powodu starości dalej będzie robił to samo. Mam tu również na uwadze takich średniaków pojebów jak nasze międlary, rybaki i inne wszechpolaki, którym trzeba koniecznie choć podciąć skrzydełka bo to są potencjalni mordercy. I niech mi nikt nie mówi, że to faszystowskie działania. Ci ludzie coraz bardziej podnoszą głowy i są zagrożeniem.
To co zrobił te skurwysyn jest własnie pobłażaniem, bo na początek wolno mu wyznawać i głosi szkodliwe ideologi. Potem taka kurwa podniecona i rozzuchwalona bo mu wolno chwyta za broń. Niestety wtedy jest już za późno.


Panie Boruch takie info to fejk, a nie info. Tak naprawdę nie wiadomo kto do kogo i dlaczego. Wkleił Pan mordę rzekomego sprawcy. Czyto jednak sprawca dokładnie nie wiadomo, ale już na podstawie jego wyglądu określił Pan co to za "Typ" i na co on zasługuje; riżut i wiszajut. Najlepiej bez sądu, profilaktycznie. Uprzejmie informuję, że metoda określania cech ew. sprawcy, jego osobowości i identyfikacji na podstawie fizjonomii, została wynaleziona przez włoskiego kryminologa Lombroso, przed wynalezieniem i zastosowaniem identyfikacji na podstawie daktyloskopii. Dzisiaj jest uznawana za przestarzałą i nie jest już stosowana.
Jest Pan jednym z tych o "czułych serduszkach" w stosunku do imigrantów, a chce Pan riżut i wiszajut jak jakiś kniaź Jarema. Nieładnie Panie Boruch, oj nieładnie.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 851, 852, 853, 854, 855, 856, 857 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group