forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 9:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 sie 2017, 11:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Bronto pisze:
....
To nie jest Francja......


Ano nie, to przypomnienie, w taki sposób rozwalono RPA, Anglicy w porę, być może, wypisywać z klubu się zaczęli. Francja takiej szansy nie ma, ostatni sposób to skorzystanie z doświadczeń Izraelskich? kto wie czy nie będą potrzebne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 12:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
W kręgach mundurowych od jakiegoś czasu mówi się o potrzebie szkoleń strzeleckich, gdzie sylwetką na tarczy nie będzie tylko zarys mężczyzny.
Sam wniosek o uregulowanie tego typu ćwiczeń, wywołuje obstrukcję intelektualną u populistów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 12:39 
korbaczeska pisze:
Ciąg dalszy brandzlowania sie tematem imigrantów.
A tym czasem ktos zwrócił uwage w jaki sposób przemieszcza sie mózg całej operacji zamachu w Barcelonie?
Kupił bilet na samolot. Nie, nie na ponton, ale trole i tak bedą hejtować ludzi uciekających przed wojną albo zwyczajnie z biedy do lepszego,według nich, świata. Rzygac sie chce.

@starykizior - ty chyba nie bardzo wiesz co to jest trolowanie i jak wyglada, ale czytasz dużo jednego z nich to masz okazje sie czegoś nauczyć.

propozycja numer 3: Rzygać się chce.


Boruch pisze:
evaj23 pisze:
Z fobiami u Bronto raczej kiepsko.



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kobieto, masz podobnie porażoną psyche jak ów tępak. Tak więc do ciebie jak i do niego nic nie dotrze. Każdy, kto z wami zaczyna tzw dyskusję stoi na straconej pozycji. To jak zderzenie się murem. Niestety murem uprzedzeń. Tyle mam ci do powiedzenia. Żegnam. :mrgreen:


propozycja numer 4: Tyle mam ci do powiedzenia, Żegnam.


Coraz lepiej, cztery osoby wypowiedziały się odnośnie swoich propozycji: "co zrobić z nielegalnymi imigrantami".
Zobaczymy jakie będą kolejne merytoryczne wypowiedzi.


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2017, 12:49 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
propozycja nr.5
wypierdalaj ewa do Bangladeszu (biedny Bangladesz) :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 12:54 
beton pisze:
propozycja nr.5
wypierdalaj ewa do Bangladeszu (biedny Bangladesz) :mrgreen:


propozycja numer 5: wypierdalaj do Bangladeszu.
Wielce merytoryczna propozycja.


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2017, 12:59 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
No może i nie merytoryczna, ale wiesz ja za intelektualistkę szpagatową tylko tu robię , nie to co ty ty się na nią wyżynasz ze wszech miar . : :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 13:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
starykizior pisze:
W dupie mam waszą wojenkę proBronto vs antyBronto. Na obraźliwe (u niektórych wręcz chamskie) zachowanie zwracałem uwagę obu stronom, bo nie mam zamiaru opowiadać się po żadnej. Bronto zwraca uwagę na istotny problem zalewu Europy przez nielegalnych imigrantów, nic negatywnego nie pisze o prawdziwych uchodźcach. W jego wypowiedziach nie ma rasistowskich, faszystowskich czy nazistowskich treści. Zwraca uwagę na brak możliwości integracji, na roszczeniowe postawy imigrantów, na zagrożenie przestępczością i terroryzmem. Negatywnie odnosi się do sunnickiego, wahabickiego islamu, wspieranego i finansowanego przez AS i parę państw rejonu Zatoki Perskiej. Również negatywnie pisze o lewackich, skrajnie liberalnych środowiskach europejskich. Te zjawiska istnieją i się nasilają, stanowią zagrożenie dla porządku prawnego i społecznego Europy. Logik też o tym pisze i od razu go zaszufladkowano; prawak, pewnie naziol. Zastanówcie się nad tym co wypisujecie. Pomijam wojnę na wyzwiska bo wzajemna nienawiść przekroczyła masę krytyczną.
Tego zwykłymi metodami nie da się opanować, oni się nie zintegrują. Niech Boruch nie pisze głupot aby im dać szansę. Szansę dostali i nie chcą z niej korzystać. Tu nie ma uchodźców uciekających przed bombami to wredna manipulacja i przekłamanie. To fala ktora ma zalać i zdezintegrować Europę. Jedyne rozwiązanie to ścisłe i brutalne egzekwowanie prawa. Zakaz finansowania przez zagraniczne ośrodki, głównie saudyjskie i likwidacja ich agend na terenie Europy. Bezwzględna i natychmiastowa deportacja w razie naruszenia prawa. Do osób stanowiących zagrożenie użyć najostrzejszych środków przymusu bezpośredniego. To wojna i ona już trwa.
Jeżeli w porę się nie opamiętamy, ulice naprawdę spłyną krwią. Zresztą krew już się leje, zwykłych niewinnych ludzi. Tylko co was obchodzą ci zabici ludzie, także dzieci, wy chcecie integrować się na siłę z tymi którzy w założeniu swojej wiary mają zabijać niewiernych. To jakaś paranoja.

Widziałem ich w akcji, miałem z nimi do czynienia, oglądałem i wykopywałem efekty ich działań, walczyłem z nimi. Wasze brednie mnie nie przekonają.

Tak na koniec do Agafii; nigdy nie miałem "ambicji" być modem na tym forum, a tą "kiełbachą" modowską o której piszesz to są zbierane joby i wyzwiska od tut. PT Userów.


Rowniez nie interesuje mnie ta personalna wojenka na FO. Uwazam, ze pomimo naszkicowanego w dyskusji rozwiazania, nikt z elit nie jest zainteresowany reakcja opinii publicznej oraz nie jest zainteresowany w rozwiazaniu problemu. Powodow jest wiele, od czystej pauperyzacji i wyzysku spoleczenstw poprzez utworzenie prekariatu typu working-poors, zapelnienie luki pokoleniowej, po utworzenie gett i napiec spolecznych na wzor amerykanski, gdzie role murzynow przejma Arababowie. Bowiem niejaki Valéry Giscard d’Estaing zapowiedzial pod koniec lat 80'tych, ze EU ma byc konkurencja wobec USA.
Co do efektu rozwoju napiec zmienilem zdanie. Nie sadze, zeby jakikolwiek zamach przerodzil sie w powazniejsze konflikty narodowosciowe. Konflikt raczej bedzie to przypominac pomalu pekajacy lodowiec, gdzie od czasu do czasu Europa bedzie wstrzasana bestialstwem zamachow, lecz nie zatrzyma to procesu stopniowej marginalizacji panstw narodowych i zwyciestwa politpoprawnosci.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 13:08 
beton pisze:
No może i nie merytoryczna, ale wiesz ja za intelektualistkę szpagatową tylko tu robię , nie to co ty ty się na nią wyżynasz ze wszech miar . : :mrgreen:



Tego posta raczej nie można zaliczyć w poczet propozycji, wobec tego czego on dotyczy? Czyżby hipokryzja, zarzuty trollowania wobec Bronto , a tu kuku, maleńkie faux pas.
Może coś konkretnie na temat zorganizowania życia w bogatych krajach Europy, w tym Polski nielegalnym imigrantom?


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2017, 14:08 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
evaj23 pisze:
beton pisze:
No może i nie merytoryczna, ale wiesz ja za intelektualistkę szpagatową tylko tu robię , nie to co ty ty się na nią wyżynasz ze wszech miar . : :mrgreen:



Tego posta raczej nie można zaliczyć w poczet propozycji, wobec tego czego on dotyczy? Czyżby hipokryzja, zarzuty trollowania wobec Bronto , a tu kuku, maleńkie faux pas.
Może coś konkretnie na temat zorganizowania życia w bogatych krajach Europy, w tym Polski nielegalnym imigrantom?


Znajdź mi choć jeden mój post gdzie napisałam troll, owszem było kilka szyderczych ale delikatnie bez urywania dupy.
Bronto nie potrzebuje twojej pomocy , już ci to pisałam, bardziej mu szkodzi niż pomaga.

A teraz powiedz co ty takiego odkrywczego znalazłaś, w temacie emigrantów uchodźców, o czym nie wiedzieli by tutejsi userzy, i o czym jeszcze nie pisano.Bo jakoś nie zauważyła rewelacji merytorycznych w temacie które wyszły by z pod twej i tylko twej ręki.
Jak do tej pory to powielasz tylko to co pisze bronto, i tu dupy też nie urywa twoja merytoryczność. Miejże odwagę i przyznaj się do swojej średniości.
Myślisz ,że też powinnam, tak robić jak ty by zwrócić na siebie łaskawe oko Brontego. :D

PS
ja wiem i ty wiesz , a inni się domyślają , że jedynym powodem pisania tu twego jest szczypanie tych którzy w jakiś sposób ci na odcisk nadepnęli , to jest takie małostkowe ewo :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 14:27 
beton pisze:
evaj23 pisze:
beton pisze:
No może i nie merytoryczna, ale wiesz ja za intelektualistkę szpagatową tylko tu robię , nie to co ty ty się na nią wyżynasz ze wszech miar . : :mrgreen:



Tego posta raczej nie można zaliczyć w poczet propozycji, wobec tego czego on dotyczy? Czyżby hipokryzja, zarzuty trollowania wobec Bronto , a tu kuku, maleńkie faux pas.
Może coś konkretnie na temat zorganizowania życia w bogatych krajach Europy, w tym Polski nielegalnym imigrantom?


Znajdź mi choć jeden mój post gdzie napisałam troll, owszem było kilka szyderczych ale delikatnie bez urywania dupy.
Bronto nie potrzebuje twojej pomocy , już ci to pisałam, bardziej mu szkodzi niż pomaga.

A teraz powiedz co ty takiego odkrywczego znalazłaś, w temacie emigrantów uchodźców, o czym nie wiedzieli by tutejsi userzy, i o czym jeszcze nie pisano.Bo jakoś nie zauważyła rewelacji merytorycznych w temacie które wyszły by z pod twej i tylko twej ręki.
Jak do tej pory to powielasz tylko to co pisze bronto, i tu dupy też nie urywa twoja merytoryczność. Miejże odwagę i przyznaj się do swojej średniości.
Myślisz ,że też powinnam, tak robić jak ty by zwrócić na siebie łaskawe oko Brontego. :D

PS
ja wiem i ty wiesz , a inni się domyślają , że jedynym powodem pisania tu twego jest szczypanie tych którzy w jakiś sposób ci na odcisk nadepnęli , to jest takie małostkowe ewo :|



Czyli tym razem bez merytorycznej propozycji, a atak ad personam.

Do "treści" pod moim adresem raczej nie zamierzam się odnosić. Od dłuższego czasu zastanawiam się co Ciebie skłania do tego wściekłego ujadania w kierunku Bronto, czyżby potrzeba akceptacji stada? Miałam o Tobie lepsze zdanie, ale cóż, mea culpa...


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group