forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 12:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 cze 2017, 19:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
korbaczeska pisze:
Jak miło, ze zwracasz uwage na objawy radości z okazji święta religijnego na ulicach europejskich miast.
Rozumiem, ze przemarsz orszaku na święto trzech króli i Bożego ciała (ach, te ołtarze pod supermarketami :roll: ) wkurwia Cie równie głęboko i tak samo pozdrawiasz ich staropolskim spierdalajcie. Ty nawet za głupi jestes na hipokrytę. Ty co najwyżej możesz byc pierwotniakiem na bucie , jak to nazwałeś po chrześcijańsku - kozojebcy.

Nie zwracam uwagi na oznaki radości fanatycznych muzułmanów na ulicach Europejskich miast.
To ty wstawiłaś zdjęcie ze swoim komentarzem: Można. Można.

Obrazek
© pawel sosnowski/80studio.net

Nie wkurwiają mnie też przemarsze chrześcijańskich orszaków na Święto Trzech Króli i Bożego Ciała.
Wolę to niż rytualne, religijne tańce muzułmańskich mężczyzn z małymi dziewczynkami.

Korba, cieszysz się radością uniesienia fanatycznego muzułmanów na ulicach Europejskoch miast.
Ale odrazą napawa cię radość Europejskich, religijnych chrześcijan. Nie wiem dlaczego. Na pytania
odpowiadasz obelgami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 20:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Ty nawet nie jestes trolem, szary, tobie nikt za TROLOWANIE nie chciałby płacić.
Albo celowo przekręcasz wypowiedzi wszystkich, którzy maja zdanie inne od twojego, albo po prostu ich nie rozumiesz. Ja uważam, ze to drugie.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 20:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Boruch pisze:
szary pisze:
...
Marzę o czasach, kiedy na wykrzyczane hasło: Jezus jest wielki! muzułmanie będą się tratować w panicznej ucieczce.

I co śmierdzielu? Mnie nazywasz faszystą? Jeżeli była to próba obrażenia mnie to na niczym spełzła. Takie moralne i
intelektualne zero jak ty nie ma na to szans. Uwłaczasz jedynie gatunkowi ludzkiemu. Bo niestety na dwóch kończynach się zapewne poruszasz.

Ja brzydzę się faszyzmem i taką skrajną gnidą jak t. Tak więc niestosowne jest tu określanie mnie faszystą nieuku.

A jednak, w swoich, zacytowanych przez ciebie, wpisach śmierci nikomu nie życzyłem.
W odróżnieniu od ciebie, nazisto, bo życzyś mi śmierci. Piszesz o tym wyżej.

Ty brzydzisz się faszyzmem, Boruch?! Ty przecież jesteś faszystą!


Ostatnio zmieniony 26 cze 2017, 20:38 przez szary, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 20:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
korbaczeska pisze:
Ty nawet nie jestes trolem, szary, tobie nikt za TROLOWANIE nie chciałby płacić.
Albo celowo przekręcasz wypowiedzi wszystkich, którzy maja zdanie inne od twojego, albo po prostu ich nie rozumiesz. Ja
uważam, ze to drugie.

He, to samo pisze stary kizior, jak próbuje nawiązać.
Czyżbyście razem nie chodzili do szkoły? :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 20:42 
OŚWIADCZENIE DLA PRZYSZŁYCH POKOLEŃ

Ja niżej podpisany oświadczam, że żyjąc na naszej planecie w XXI wieku pośród robactwa, zawsze byłem zdecydowanym zwolennikiem zasypania robactwa w dołach z wapnem, tak więc, nie możecie uważać, że w XXI wieku nie występowali, choć przyznać muszę, sporadycznie, na naszej planecie ludzie szlachetnego serca i rozumu.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2017, 20:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
korbaczeska pisze:
szary pisze:
korbaczeska pisze:
Ty nawet nie jestes trolem, szary, tobie nikt za TROLOWANIE nie chciałby płacić.
Albo celowo przekręcasz wypowiedzi wszystkich, którzy maja zdanie inne od twojego, albo po prostu ich nie rozumiesz. Ja
uważam, ze to drugie.

He, to samo pisze stary kizior, jak próbuje nawiązać.
Czyżbyście razem nie chodzili do szkoły? :P


Wielkie (w tym przypadku każdy jest większy od twojego) umysły myślą podobnie ;) .

Ups... kizior, sorki za sprowokowanie korbyczeskiej do porównania się z Tobą. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 22:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Cytuj:
Sąd Najwyższy USA w poniedziałek tymczasowo zezwolił na wprowadzenie w życie dekretu imigracyjnego prezydenta Donalda Trumpa, który zabrania wjazdu do USA osobom z sześciu krajów.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-imig ... ign=chrome


Wykluczą USA z UE?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 22:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
1. Inkryminowane zdjęcie podzieliłem na sektory i dokładnie sprawdziłem. Doliczyłem się 7, słownie: siedmiu niewiast nie licząc dzieci.
Co do ich przynależności rasowej czy plemiennej trudno powiedzieć. W zasadzie od II w.św. w obecnym pokoleniu trudno doszukać się czysto. rasowego Niemca. Nawet specjaliści Himmlera mieliby z tym poważny problem. Cóż prawda czasu, prawda ekranu.

2. Nie toleruję rasizmu, ksenofobii, nietolerancji jakakolwiek ona by nie była. O faszyzmie czy nazizmie nie mówiąc. Zbyt blisko wiekiem jestem II w.św. abym nad tymi zjawiskami przechodził do porządku dziennego.

3. Nie stosuję i nie mam zamiaru stosować wobec całej społeczności arabskiej odpowiedzialności zbiorowej za wyczyny ekstremistów tak jak wobec społeczności polskiej za wyczyny tut. ekstremistów.

4. Kwestia islamu. Jest różnorodny. Najmroczniejszy to sunnicki wahabizm. Nie toleruje innowierców, z założenia należy prowadzić z nimi walkę do ich konwersji na islam, albo do wyniszczenia. Ostatnio przybrał na sile i to on jest motorem napędowym tej specyficznej wojny z niewiernymi, terroryzmu i zamachów. Głównym jego centrum jest Arabia Saudyjska.
Zresztą Bronto pisał na ten temat dużo i dokładnie.

5. Proszę mnie nie szufladkować i nie podwieszać do żadnej frakcji czy koterii.

6. Z całej tut. pyskówki jedynie sensowne były wymiana postów Boruch vs Barycki i posty Bronto. Reszta to dojebywanie sobie nawzajem nic nie wnoszące do meritum.

7. A, byłbym zapomniał, (zwrot retoryczny, ja niczego nie zapominam) Szary wywołał mnie tu do tablicy. Czasem dojebywałem mu jak mnie wkurwił od faszystów i takich tam. Tak też sobie pojechali z Boruchem. Obu puściły nerwy, niepotrzebnie. Szaremu mam do zarzucenia jedynie rasizm i nieuctwo. Gdyby trochę więcej poczytał na temat historii stosunków chrześcijaństwa z islamem to nie plótłby takich farmazonów, szczególnie o Warneńczyku. :mrgreen:

8. Rosi, nie szalej. Puściły ci nerwy i jedziesz głupotą po bandzie.

9. i ostatni - teraz pewnie zaczniecie dojebywać mnie. :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 23:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
st1111 pisze:
Cytuj:
Sąd Najwyższy USA w poniedziałek tymczasowo zezwolił na wprowadzenie w życie dekretu imigracyjnego prezydenta Donalda Trumpa, który zabrania wjazdu do USA osobom z sześciu krajów.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-imig ... ign=chrome


Wykluczą USA z UE?


NATO, wychodzi, zaraz po wizycie w Polsce, utworzeniu Trójmorza i odśpiewaniu Hosanna przez upadłe niemcy na szczycie G20.

Zaiste kupa roboty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 23:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Nie wierze , co jeszcze policzyliście na tym zdjęciu? O czym to niby ma świadczyć? Ludzie, trole robią jakąś debilną gownoburze a wy tak dajecie sie wkręcać.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group