forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 13:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 mar 2019, 7:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie wiem czy Pan StaryKizior zauważył i czytał to co napisałem, że przyznaje mi przynajmniej częściowo rację. Ale zostawmy to już.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 mar 2019, 11:45 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Boruch pisze:
Kolejny atak terrorystyczny w Holandii. Jedna osoba nie żyje kilka jest rannych.

https://wiadomosci.wp.pl/holandia-strze ... 594171009a

Policja publikuje wizerunek sprawcy.

Ta morda budzi skojarzenia kim jest ten szajbus.

Tak sobie myślę na gorąco czy zachodnie demokracje nie przesadzają czasem z prawami człowieka wobec takich ludzi. Nie ma tu znaczenia jakiego kolorytu, wyznania ideologii jest terrorysta. Dziś służby specjalne wiedzą wiele o takich ludziach, wiedzą co robią, wiedzą czym się zajmują. Wielokrotnie dzieje się tak, że siedzą cicho i nie robią nic dopóty, dopóki jeden z drugim czegoś nie przeskrobie, kogoś nie zabije. Czy nie czas zastanowić się nad tym, aby uruchomić bardziej radykalne środki, wypowiedzieć wojnę totalną takim gnojkom wrócić do kary śmierci włącznie. Do kary śmierci dlatego, że to jednostki niereformowalne. Nic z nich nie będzie. Wyjdzie taki z więzienia za 25 lat i będąc nad grobem z powodu starości dalej będzie robił to samo. Mam tu również na uwadze takich średniaków pojebów jak nasze międlary, rybaki i inne wszechpolaki, którym trzeba koniecznie choć podciąć skrzydełka bo to są potencjalni mordercy. I niech mi nikt nie mówi, że to faszystowskie działania. Ci ludzie coraz bardziej podnoszą głowy i są zagrożeniem.
To co zrobił te skurwysyn jest własnie pobłażaniem, bo na początek wolno mu wyznawać i głosi szkodliwe ideologi. Potem taka kurwa podniecona i rozzuchwalona bo mu wolno chwyta za broń. Niestety wtedy jest już za późno.


No proszę Panie Boruch! Brawo! Jednak na Panu nie można się zawieść!

Najpierw wysuwa Pan tu jakieś fizjonomiczne - ocenianie ludzi po wyglądzie. Jak w tym powiedzeniu - za sam wygląd 5 lat więzienia bez sądu. No przecież to proste. Spojrzysz na kogoś i już masz skojarzenie kim jest ten szajbus. Idea wspaniała, piękna w swej prostocie. Pytanie tylko kto będzie patrzył Boruch czy Międlar? :lol:
No ale Panie Boruch, wiele lat temu, Pana antenaci ideowi opracowali metody naukowe w tym zakresie. Najpierw raczkowali oczywiście bo już w starożytności powstawały pierwsze prace na ten temat (ponoć samemu Arystotelesowi przypisywane), potem w XIX wieku się ta nauka rozwinęła. Mówimy o fizjognomice. W połączeniu z antropometrią (obiektywizm pewny, przecież linijka nie może kłamać) oddala wielkie zasługi, no jak pan myśli komu? Pomagała nie tylko zidentyfikować np. Żyda ale też pokazać ludziom dlaczego to gorszy i zły człowiek (?)

Obrazek
Obrazek

Przecież już za samą mordę do gazu, nie?

I służby sprawnego państwa, działały, i nie myliło ich to, że siedzą cicho i nic nie robią bo wiadomo "że to tylko do czasu aż jeden z drugim kogoś nie zabije..." a do tego nie można dopuścić stąd prewencyjnie wypowiedziana "wojna totalna" takim elementom, bo "to jednostki niereformowalne. Nic z nich nie będzie" - (a to już element eugeniki, eliminacja tych co z nich nic nie będzie. Brawo!

W przeciwieństwie do tych:

Obrazek

Od razu widać ze dobro aż promienieje z twarzy.

Tak, ze według mnie, Pana idea, której najistotniejsze myśli pozwoliłem sobie pogrubić w cytacie pana postu, jest wręcz wspaniała
i powinnyśmy do niej dążyć aby wyeliminować raz na zawsze zbrodniarzy i to zanim jeszcze się nimi staną - bo przecież wiadomo, ze prędzej czy później zabije.
A przecież nie tylko Żydów ta fizjonomika pozwalała określić. Każdego z nas. Te plakaty z Żydami to trochę nadużycie z mojej strony.
http://docplayer.pl/70762184-Charakter- ... emnic.html

nawet lekarze potwierdzają to w badaniach - coś dla łowców pedofilów:

Cytuj:
Na tej podstawie stwierdzili, że niektóre z cech fizjonomicznych pozwalają stwierdzić, że osoba ma skłonności pedofilskie. Do takich miałaby się zaliczać m.in. leworęczność, zniekształcone uszy, nieprzyrośnięte płatki uszu oraz trzeci palec u stopy, który jest dłuższy od drugiego.

https://www.rmf24.pl/nauka/news-naukowc ... Id,1833293
I patrzcie, wystarczy tylko zbadać uszy i palce u nogi i już mamy go!
I niech nas nie zmyli, że siedzą cicho i nic nie robią. My już swoje wiemy Panie Boruch, nie?

Eliminować przed. Zdecydowanie. Bez litości. Zanim jakieś dziecko ucierpi.


No ale mnie nadal frapuje jedna myśl, kto w tym Pana idealnym państwie będzie to określał, badał te fizjonomie. czy już uszy np zniekształcone czy Jeszce w normie? Tacy jak Pan, Banie Boruch, czy jednak tacy jak Międlar, ?? :roll:
Oraz oceniał tych co siedzą cicho i nic nie robią bo nic nie robią i tych co siedzą cicho i nic nie robią ale dopóty..? Wybierał kto jest kto? Służby Borucha czy Międlara?

Bo jak tacy jak Pan to odetchnąłem z ulgą. :lol:

PS. Jest bardziej obiektywny sposób, Ponoć odkryto gen mordercy. Proponuje zrobić badania wszystkich ludzi i jak tylko się pojawi u kogoś to do dołów z wapnem. Bez sądu. Strata czasu. Bo wiadomo "że siedzą cicho i nie robią nic dopóty, dopóki jeden z drugim czegoś nie przeskrobie, kogoś nie zabije" mrgreen:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 mar 2019, 12:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dużo Pan napisał panie Komandor. Posłużę się w tej polemice pańską dewizą. Nie mam zamiaru polemizować z pańskimi wywodami naukowymi a zwłaszcza z wymownymi fotosikami. Wyraziłem swój pogląd w ramach przysługującej mi wolności słowa i przekonań. Skoro Pan nie rozumie zagrożeń i bliższa jest Panu źle pojęta demokracja to już Pańska sprawa. Obyś Pan nie przekonał się Pan na sobie ile złego przynosi taka postawa jak Pańska. Przede wszystkim dla Pana.

Proszę mnie nie obrażać, bo większość z Pana tekstu to insynuacje wiążące mnie z systemem, którego nie znoszę. Nie wiem po co Pan to robi. To paskudne. Uważałem Pana za przyzwoitego człowieka. Chyba jednak się myliłem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 mar 2019, 13:05 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Boruch pisze:
Wyraziłem swój pogląd w ramach przysługującej mi wolności słowa i przekonań.



Ależ zgodnie z Pana własnymi poglądami NIE ma pan prawa do wolności słowa i przekonań i ich wyrażania. Bo my już wiemy do czego pan nawołuje. My już wiemy, że "na początek wolno mu wyznawać i głosi szkodliwe ideologi. Potem taka kurwa podniecona i rozzuchwalona bo mu wolno chwyta za broń. Niestety wtedy jest już za późno." I takim Panie Boruch trzeba "wypowiedzieć wojnę totalną takim gnojkom wrócić do kary śmierci włącznie. Do kary śmierci dlatego, że to jednostki niereformowalne. Nic z nich nie będzie."

A odpowiednie służby wiedzą czym Pan się zajmuje. I cicho siedzą i nic nie robią aby pana powstrzymać. A przecież trzeba takie elementy eliminować zanim nie będzie za późno Panie Boruch. i to skutecznie "bo wyjdzie taki z więzienia za 25 lat i będąc nad grobem z powodu starości dalej będzie robił to samo."
święta racja Panie Boruch. ileż to Pan lat? :P

Pan chyba nie zauważył. ze ja się z Panem całkowicie zgadzam. Eliminować zanim coś zrobią.
Mam tylko jedno pytanie.: kto będzie oceniał kto spełnia postawione przez pana kryteria a kto nie? Tacy jak Pan czy tacy jak Międlar? Bo wie Pan to wcale nie takie pewne kto pierwszy lub kiedy do władzy dojdzie i będzie tym sędzią i katem w jednym.
A to znaczna różnica dla mnie i dla innych.
Chociaż w ilości ofiar to przy ocenie przez takich jak Pan to by więcej tego polskiego bydła do dołów z wapnem trafiło, w końcu antysemitów, homofobów, księży, katolików itp bydła ciemnego jest więcej niż lewaków i Żydów razem z LGBT wziętych.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 mar 2019, 13:30 
Panie Boruchu, czymaj się Pan, ja z Panem.
Tak jest - eliminować. Rozwijać badania genetyczne, a może już niebawem da się oznaczyć gen
odpowiedzialny za zamiłowanie do posiadania bejsbola, noża, luśni - ogólnie do wojaczki i jak się
zawczasu zarodki takie do dołu z wapnem wrzuci, to niepotrzebne będą czołgi, haubice i kutry
torpedowe, bo i bronić się nie będzie przed kim. Podobnie jeśli dałoby się oznaczyć genetyczną
skłonność do egoizmu, sadyzmu i pedofilii, to oczywiście zarodki do wapna. Ludzkość nie może
sobie pozwolić na genetycznie zjebane jednostki, bo niebawem trzeba będzie opuścić Ziemię w
ucieczce przed nieuniknioną przecież kolizją z jaką planetoidą, a warunki na ewentualnej kolonii
będą wymagały współpracy i zaufania.
Trzeba eliminować pierwszego zgniłka, jako radził Miczurin. :lol:

Kto pierwszy sławę wszelką i włości swe miał za nic?
A kto nie umiał zasnąć nim nie wymyślił granic?
Kto pierwszy w noc bezsenną wymyślił wielką armię?
Kto został bohaterem? Kto żył i umarł marnie?


Na górę
  
 
Post: 20 mar 2019, 13:59 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Boruch pisze:
Proszę mnie nie obrażać, bo większość z Pana tekstu to insynuacje wiążące mnie z systemem, którego nie znoszę. Nie wiem po co Pan to robi. To paskudne. Uważałem Pana za przyzwoitego człowieka. Chyba jednak się myliłem.


Do tego odniosę się osobno, bo długie teksty meczą a i bardziej powąznie wypada.

Wiem, że Pan nie jest faszystą. Ba wiem ze jest Pan jego nieprzejednanym wrogiem.
Cenię to u Pana.
Tylko, ze ja nie twierdzę ze pan tym faszystą jest tylko, ze Pan jest TAKI SAM jak faszyści.
Demokracja jest za miękka. Prawo do swobodnego wyrażania poglądów, zgromadzeń jest złe, no chyba. ze o moje poglądy chodzi, Wtedy to tak. Jest OK.
Działania prewencyjne, i karanie nawet zanim ktoś złamie prawo. na podstawie... no właśnie czego?
Wyglądu? Poglądów? Kto ma oceniać? Czy z kogoś coś będzie czy nie. np.

I już to przerabialiśmy. Były i są takie systemy. Nie tylko faszystowskie zresztą. Niektóre sobie bardzo wrogie.
To, ze Islam jest od wieków wrogi Chrześcijaństwu a Chrześcijaństwo Islamowi przecież tak naprawdę nie zmienia faktu ze jak tylko mogli i mogą to się wyrzynają i odmawiają wzajemnie prawa do "prawdy", "moralności" itp.
Są wiec (ci fanatyczni przynajmniej) sobie wrodzy ale tacy sami.

Niech się Pan uważnie przeczyta i zastanowi. Przecież to co Pan napisał spokojnie pasuje na jakieś faszystowskie forum. Jakby z ust Międlara, którego Pan tak, nie cierpi wyszło. No może jakieś jedno zdanie trochę zmienić.

Karać przed popełnieniem czynu bo wiadomo, że ... pomijając już jak to sprawdzić o kim wiadomo, że a o kim że - nie (stąd ta propozycja fizjognomiki, antropometrii czy badań genetycznych, tym bardziej, ze Pan sam to podsunął tą uwagą o zdjęciu). - Paaaaanie Boruch, to już jak najczarniejszej wizji Sci-fi. Inwigilacja? Orwell? Myślozbrodnia?

Czy to nie trochę jak u faszystów, stalinistów itp? Żyd, Cygan, komuch to wiadomo... nawet jak jeszcze nic karalnego nie zrobił, nie zabił, to na pewno zrobi. Bo taka kurwa jest nieformowalna do śmierci. Do gazu. Burżuj też taki sam. Niby wicie rozumicie porządny obywatel, niby na jakieś prawa się powołuje do głoszenia szkodliwych poglądów a potem kurwa jedna... wiadomo co...

Tak Panie Boruch to u pana brzmi. Prawie dosłownie. Tylko odpowiednio w pana teksty odpowiednie osoby, poglądy wstawić i już mamy wypowiedz, faszysty albo lewaka,

@WRL - na Ciebie Wiarek też zawsze można liczyć. Gen ponoć już odkryty. Tylko widzisz Wiarek jest pewien problem...
Czy Ty aby jesteś pewny, ze go nie masz? Bo wiesz szkoda by było do tego dołu... chociaż jak trzeba do chętnie wapnem podsypie, zanim u mnie wykryją...

PS. Naprawdę podobają mi się Wasze wywody na zasadzie - Jak już zjemy wszystkich ludożerców to świat będzie od nich wreszcie wolny.

EDYTA: Proszę o genie przemocy i mordercy - Wiarek idziesz na badania?

http://wyborcza.pl/1,75400,16901163,Szw ... rects=true

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 mar 2019, 16:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Gadaj zdrów Panie Komandor. Jest Pan mistrzem mataczenia tekstami i to w dodatku nie swoimi. Gdyby swoimi to jakoś ujdzie. Ja tam wiem swoje. Czyli co, jak będzie trzeba to Pan doniesie na mnie do odpowiednich służb i jak to Pan twierdzi zrobicie ze mną porządek bo chyba jest was więcej. Wyraża się Pan w liczbie mnogiej.


Kto będzie oceniał pyta Pan? W zasadzie, teoretycznie w systemie demokratycznym powinien robić to tzw naród. Ale skoro mamy naród taki jaki mamy nędznie będzie z oceną, zwłaszcza z uniwersalnymi standardami aby je w systemie utrzymać. Szczególnie w Polsce gdzie góruje ciemnogród.

Dlatego też jako realista rozmyślam o tym aby na jakiś czas zawiesić zasady demokratyczne i dla ich obrony zbudować nową Berezę. Bo jak widać sama nie daje rady - ta demokracja. Trzeba totalitarnej pomocy. Tylko do tego trzeba mieć autorytet taki jaki jak był chociażby "Dziadek" Piłsudski. Zresztą tu byłbym skłonny wybrać jakikolwiek wzorzec byle skuteczny. Niestety takiego u nas w tej chwili brak. Tak więc Pańskie pytanie , kto ma oceniać pozostaje bez odpowiedzi.

Zatem wniosek jest prosty - tak samo jak rzucamy szkarłupnią w Ukraińców, że to nie naród i państćwo tak samo i my ku temu zmierzamy. Dupa z nas nie społeczeństwo skoro tyle tu zwykłej prywaty i śmiecia. Zobacz Pan po 123 latach niewoli II RP powstała i mieliśmy multum ludzi mądrych jak i durniów co niemiara, ale jakoś tak się złożyło, że pierwsze skrzypce grał jeden z jajami. Dziś 30 lat po komunie co mamy? Pustynie autorytetów i masa rozmodlonych szmaciarzy. Tak więc oceniać powinien ktoś taki jak ja. Mam swoje lata i wiem, że nacjonalizm o jakimkolwiek zabarwieniu to pasożyt żerujący na zdrowym organizmie i trzeba go jebnąć azotoksem. Międlar i Rybak by się u mnie nie uchwali. Klechy, trzy chuje w bok. Ziemi tyle co metr wokół kościoła i morda w kubeł. I byś Pan widział jaka wtedy panowałaby demokracja i wolność.
I nie jestem jak Pan twierdzi taki sam jak faszysta. Powinienem się za to obrazić na Pana. Ja ni rozstrzelałbym Międlara i Rybaka przed plutonem egzekucyjnym, nie spaliłbym w krematorium. Wprowadzenie nowego prawa i jego egzekwowanie wybiłoby takim ludziom podobne brewerie jakie wyprawiają. Więzienia są też dla ludzi.


PS. A koledze WLR dzięki za wsparcie. Widzę, że od samego początku Pańskiego ponownego pojawienia się na fo NIE gramy na tej samej nucie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 mar 2019, 17:06 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
1. A jak Pana Międlar uprzedzi z tą Berezą to też będzie Panu obojętnie, że będzie Pana oceniał? A on się tylko do Pana pomysłów zastosuje.

2. A jak Wirnikowi wyjdzie, czego mu nie życzę, ale może być przecież, że jego wnuczek ma ten gen zamiłowania do bejsbola i kosy to też chętnie go do dołu z wapnem wyśle? Co by już zła na świecie nie było.

Od czasu co czasu pomyślcie. Nie. co ja gadam? Fanatycy nie myślą. Fanatycy wierzą w to co wierzą.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 mar 2019, 17:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ad. 1 Nie uprzedzi bo ja będę pierwszy,
Ad. 2 Wirnik jaki jest każdy widzi i zapewne jego wnuczek w bejzbola grać nie potrafi.

Patrzaj Pan swoich wnucząt.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 mar 2019, 18:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Bardo ciekawie sobie tu panowie rozmawiają, i nie powinienem się wtrącać.
Jednak czegoś nie rozumiem, wydaje mi się że każdy z uczestników usiłuje wyrazić różne racje tymi samymi słowami.
Może trzeba, by dojść do porozumienia, podać definicję, choćby demokracji, co każdy z uczestników pod tym hasłem rozumie?

Cytuj:
Demokracja jest za miękka. Prawo do swobodnego wyrażania poglądów, zgromadzeń jest złe


Moim zdaniem demokracja jest jednym z najtwardszych ustrojów, miękkości nijakiej w niej nie uświadczysz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group