forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 8:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 sie 2017, 14:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
st1111 pisze:
Bardzo dziwne że jak prześladowani ludzie którym we własnym kraju grozi śmierć po dotarciu na plaże Hiszpanii spierdalają jak robaki zamiast poczekać zarejestrować się i prosić o azyl.I co oni potem bez dokumentów,bez prawa pobytu robią?

Panie Stasiu a kto Panu powiedział, że wśród tych ludzi są same zdyscyplinowane jednostki? Wszystkich ze zrozumiałych względów należy traktować z rezerwą i dystansem. Nie wolno jednak z góry narzucać, że to same obiboki, gwałciciele i terroryści. Ludzie to XiXwieczne kumanie kaczora. Dulszczyzna, na miły buk! Żeby tak oceniać ludzi trzeba ich naprawdę nienawidzić.

Jeden z was klonie lub wszyscy jednocześnie znienawidziliście logiczne myślenie.
Dawno.

----------------
Boruch pisze:
Trochę późno odpowiadam, ale mój operator miał problem po nawałnicach jakie nawiedziły Polskę.

Ludzie są jednacy wszędzie. Niewiele się od siebie różnimy.

No musisz bajkopisarzu uważać za którego twojego klona się udzielasz, chociaż tu w zasadzie nie ma różnicy.
Bredzisz, jak typowy ograniczony dewot z zaścianka.
Dlatego, że ludzie są rożni i się od siebie różnią, językiem, kulturą, przyzwyczajeniami, respektowaniem norm i prawa, religią itd itp etc.

Każdy kto wyścibił nosa z teoretycznego państwa, a nawet i w teoretycznym państwie, dostrzeże wiele różnic.

Jesteś poza klasyfikacją, dostrzegania czegokolwiek, poza obowiązującym w twoim wyznaniu populizmem.

Cytuj:
To czy ktoś jest bandytą nie zależy od koloru skóry.

Kolor skóry nie ma faktycznie nic wspólnego z bandytyzmem, ale już to skąd pochodzi, jakich norm przestrzega lub nie przestrzega, jak został ukształtowany w społeczeństwie, co szanuje a czym pogardza, związek i wpływ ma i to wielki.

Ty np masz tu kilka wcieleń a i tak to tobie nie pomaga w argumentacji. Bajki opowiadasz nadal.
Cytuj:
Twoje dzielenie ludzi to rasizm. A rasizm to element faszyzmu.

Charakteryzowanie grup ze względu na potencjalne zagrożenie dla innych grup ludzi to nie jest rasizm a przywilej ludzi myślących.

Dokładnie tak postępuje większość służb policyjnych i odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w Europie.


Traktowanie i porównywanie dbania o bezpieczeństwo publiczne jako rasizm lub faszyzm, jest typowym kłamstwem powielanym przez niemyślących o innych, zwolenników ideologii multi kulti, które dzięki właśnie takim ograniczonym mentalnie populistom nachalnie wciskającym utopijne idee wali się jak domek z kart.
W zasadzie zawaliło się wiele lat temu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2017, 14:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Jak twierdzą ograniczeni populiści, ludzie są jednacy wszędzie.

Kod:
Sąd w Newcastle w Wielkiej Brytanii uznał winnymi 18 osób podawania narkotyków i gwałcenia nieletnich. 17 ze skazanych to muzułmanie, głównie z Pakistanu ale urodzeni w Wielkiej Brytanii, osiemnastą osobą jest biała Brytyjka. Przed sądem zeznawało 20 dziewczynek, którym na „imprezach” podawano alkohol i narkotyki i gwałcono.

Gwałconych dziewczynek jest przypuszczalnie znacznie więcej, na razie mowa jest o 700 ofiarach, a sprawców również są setki. Ofiary były wyłącznie „białe” – tak są opisywane w prasie brytyjskiej – a gwałcicielami byli „Azjaci”. Policja podała, że w ostatnich latach zatrzymano rejonie Północno-Wschodnim w Anglii około 400 osób, z tego 93 zostały skazane – nie wiadomo, dlaczego informacje o tym są niejawne.

W opisywanej przez nas kilkakrotnie wielkiej aferze z gwałceniem brytyjskich dziewczynek w mieście Rotherham mowa była o 2000 ofar

Wypraszam sobie takie uogólnienia o ludziach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2017, 14:55 
Cytuj:
No musisz bajkopisarzu uważać za którego twojego klona się udzielasz, chociaż tu w zasadzie nie ma różnicy.


Heh i ciągniesz temat ..Więc wytłumaczę, bo jeszcze tu ciebie nie było. Owszem kolega miał innego nicka na starym forum, wiele osób je zmieniło z nadejściem nowego I nikt nie robił z tego tajemnicy. Nie ma o co się spinać, pan szary też nie zawsze był szarym, a czystym o ile pamięć mnie nie myli. Tak więc zluzuj porcięta bo znowu będziesz miał zmazy.


Na górę
  
 
Post: 12 sie 2017, 15:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Cytuj:
No musisz bajkopisarzu uważać za którego twojego klona się udzielasz, chociaż tu w zasadzie nie ma różnicy.


Heh i ciągniesz temat ..Więc wytłumaczę, bo jeszcze tu ciebie nie było. Owszem kolega miał innego nicka na starym forum, wiele osób je zmieniło z nadejściem nowego I nikt nie robił z tego tajemnicy. Nie ma o co się spinać, pan szary też nie zawsze był szarym, a czystym o ile pamięć mnie nie myli. Tak więc zluzuj porcięta bo znowu będziesz miał zmazy.




Pani Agafio doceniając Pani głos poniekąd również dotyczący mojej osoby, jednocześnie zaznaczając, że Panią bardzo szanuję namawiam, aby zastanowiła się Pani nad tym czy czuje Pani potrzebę zajmowania sobie czasu kimś takim jak Bronto? Pozostałych forumowiczów tym sposobem również namawiam. Oczywiście decyzja należy do Pani i każdego z osobna, co ja uszanuję. Nie dalej jak wczoraj złożyłem odpowiednią samokrytykę i decyzję zobowiązując każdego z tut. userów, że jakbym złamał przysięgę to jako ten Michał Wołodyjowski wysadzę się na beczce z prochem. Inaczej ujmując kużdem jest upoważnion zasadzić mi kopa do dupy, kiedy zasadę złamię.

ps.

Sprawa moich dawnych profilów, to sprawa moja i administracji forum. To co ma do powiedzenia ta nicość na B, to próżnia i czarna dupa. ;)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2017, 15:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Cytuj:
No musisz bajkopisarzu uważać za którego twojego klona się udzielasz, chociaż tu w zasadzie nie ma różnicy.


Heh i ciągniesz temat ..Więc wytłumaczę, bo jeszcze tu ciebie nie było. Owszem kolega miał innego nicka na starym forum, wiele osób je zmieniło z nadejściem nowego I nikt nie robił z tego tajemnicy. Nie ma o co się spinać, pan szary też nie zawsze był szarym, a czystym o ile pamięć mnie nie myli.

Temat zabawnie żałosny i wart ugruntowania.
Nie wiem skąd u ciebie pęd do tłumaczenia czegokolwiek komukolwiek zakłamany prostaku.
Też jestem tu od dawna, nawet od bardzo dawna i się z tym nie obnoszę, i zabawne jest odkrywanie na nowo np żałosnych posunięć innych inaczej intelektualnie ludków w postaci dorabiania sobie kworum przez klonowanie nicków.

À propos, doczytałaś sobie dewotko o BURKINI, utrwaliłaś sobie w udręczonej główce, że nie jest to tradycyjny islamski strój do kąpieli kobiet?
Jeśli tak to podziel się tą wiedzą z psiapsiółami, jeśli nie to doczytaj, nie będziesz na ten temat więcej bredzić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2017, 16:04 
Ty rzeczywiście jesteś chory chłopcze. Puszukaj pomocy, bo pewnego dnia napiszą o tobie na pasku w tefałenie.


Na górę
  
 
Post: 12 sie 2017, 16:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Ty rzeczywiście jesteś chory chłopcze. Puszukaj pomocy, bo pewnego dnia napiszą o tobie na pasku w tefałenie.

Och, urzekła mnie twoja historia dewotko.
Doczytałaś o tych BURKINI?


Załączniki:
Liber.png
Liber.png [ 236.46 KiB | Przeglądany 2346 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2017, 16:14 
A gdzie tu widzisz moją historię, mitomanie?
Nie rozumiesz tego co czytasz. :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 12 sie 2017, 16:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
A gdzie tu widzisz moją historię,

O twojej chorobie, pomocy i pisaniu, to taka gierka dewotko. Ja piszę , ty udajesz radość.
Ja sobie dalej piszę, tobie lecą styki, nie pierwszy i nie ostatni raz dewotko. Bawi mnie to, a już na pewno bawi mnie gdy próbujesz coś od-pyszczyć i zrozumieć co czytasz.
I nie twoja, prostaku, a twoja o tobie, historia. To tez taka gierka słowna, ale tu musisz pewnie prosić kogoś o przeliterowanie.

Zabawne.
Bo
Pasujesz do tego.


Załączniki:
M.jpg
M.jpg [ 50.99 KiB | Przeglądany 2339 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2017, 16:29 
Cytuj:
To tez taka gierka słowna
Bzdura, to bełkot. Masz problemy ze składnią, notorycznie tworzysz jakieś stylistyczne połamańce, pewnie za często rozmawiasz z prawdziwymi Niemcami.
Abstrahując od twojej ułomności

Niemiecki Kościół katolicki od początku kryzysu migracyjnego bardzo silnie włącza się w pomoc uchodźcom. Zarówno na poziomie niesienia realnej pomocy materialnej, jak i w ciągłym podkreślaniu moralnego obowiązku pomocy bliźnim.
Warto zapoznać się ze skalą pomocy. Poniżej prezentujemy pięć najważniejszych liczb.
1.
127 000 000 euro przeznaczyły w 2016 roku na pomoc dla uchodźców niemieckie diecezje i kościelne organizacje charytatywne.
2.
100 000 wolontariuszy Kościoła katolickiego uczestniczy w działaniach służących integracji uchodźców w Niemczech.
3.
5900 członków Kościoła katolickiego w ramach pracy dla Kościoła zawodowo zajmuje się pomocą uchodźcom.
4.
1380 budynków przekazały w 2016 roku na zakwaterowanie uchodźców niemieckie diecezje katolickie.
5.
500 uchodźców ukrywa się średnio w tym samym czasie w 316 niemieckich kościołach (protestanckich i katolickich) w ramach azylu kościelnego. Polega on na nieformalnej ochronie, bowiem zwyczajowo władze państwowe szanują nienaruszalność kościołów i policja nie wchodzi na teren kościoła, by aresztować uchodźców.
Aby zrozumieć skalę zorganizowanej pomocy, to warto zauważyć, że w Niemczech żyje 23,6 mln katolików, co stanowi 28,5 proc. ludności kraju.


Można? Można, tylko że nie u nas. :|


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 193 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group