forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 10:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 sie 2017, 20:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Bronto pisze:
.....
A powiedz bo teraz ciągle mam wątpliwości, który twój klon się wypowiada?

....


Fascynujące jest to że osoba z tzw. osobowością wielokrotną tego właśnie nie potrafi zrobić, nic nie wie na temat innych osób "w niej, bytujących" wszelkie wiadomości o innych swych "ja" zdobywa drogą pośrednią, od innych realnych, (lub nie) osób, o ile uda się skierować ją na terapię, gdy zaniedba terapii, najczęściej reaguje agresją w stosunku do świata realnego, a i do ułudy. Przypadłość ta występuje częściej u kobiet tyle że płeć osobnika, biologiczna, niewiele ma wspólnego z płcią, osoby (osób) dotkniętej tym przymiotem.
Farmacja, niestety, nie zna skutecznych leków.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2017, 20:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
xiąc pisze:
...pewną prawidłowość tyczącą się niewielkiej liczby bywalców forum:

prostak(czka)/mitoman(ka)/zakłamany prostak(czka)/bajkopisarzu(ko)/dewot(ka)/nieuk/skompromitowany twór/populist(k)a
brak zrozumienia tego co czytają, zacne kłamstwa, zacne zmyślania i nieudolne zacne manipulacje, młodzieńcy pełni niedostrzeganych zalet, zakłamanie na pokaz, zmyślasz, masz szansę odbić się od twojego dna


I tak do zajebania! Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2017, 20:16 
w sumie, to nawet ci współczuję, chociaż z drugiej strony, nawet nie jesteś świadom skali swojej dupkowatości pierdoło.


Na górę
  
 
Post: 11 sie 2017, 20:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
ladaco pisze:
... pozwolę sobie zwrócić pańską uwagę na pewną prawidłowość tyczącą się niewielkiej liczby bywalców forum, jak nie mają już nic do powiedzenia to każą sobie obciągać.... przypadek?

Nie przypadek, to te kłykciny przenoszone drogą płciową u nieboraków, na które przez kilka stron tego tematu tak się upierała zacna BETON.
Mówiłem, że ona wie lepiej bo ma z nimi dobry kontakt.

Brrr........


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2017, 20:26 
tak też przeczuwałem, na geny nie ma mocnych...


Na górę
  
 
Post: 11 sie 2017, 22:19 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Bronto pisze:
ladaco pisze:
... pozwolę sobie zwrócić pańską uwagę na pewną prawidłowość tyczącą się niewielkiej liczby bywalców forum, jak nie mają już nic do powiedzenia to każą sobie obciągać.... przypadek?

Nie przypadek, to te kłykciny przenoszone drogą płciową u nieboraków, na które przez kilka stron tego tematu tak się upierała zacna BETON.
Mówiłem, że ona wie lepiej bo ma z nimi dobry kontakt.

Brrr........


No i w końcu brontopis napisał posta zaciskając kłykciny zawziecie :lol:
panie bronto zwieracze panu puszczają , trzym pan fason i nie jedz już pan tych bananów analnie :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2017, 23:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
szary pisze:
korbaczeska pisze:
Nie dopowiadaj sobie bo czegoś nie zrozumiałeś.
Ale ci nie powiem, brnij w to dalej , może ktoś inny sie zlituje. :D

No, kolejna lewacka pizdusia, jak stanax, co to wie ale nie powie. :P
No powiedz, nie bądź taka jak ten huj wyżej.



Możesz sie łaskawie odpierdolic, czy to moja wina że jesteś głupkiem?
Ktos cie przecież zrobił, tam skieruj pretensje.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2017, 23:27 
Boruch pisze:
Edna pisze:

Fajnie byloby poczytac watek o tych, ktorzy otworzyli swoje goscinne domy dla afrykanskiej dziczy.


A ty koleżanko pewnie z cywilizowanej kultury pochodzisz? Bo to widać. :mrgreen:


Czyli ty kolego identyfikujesz sie z ta kultura
Murzyńscy imigranci demolują ulice. Prześladowani Uchodźcy? Dzikie plemiona czy Bandyci?
https://www.youtube.com/watch?v=kLwkOcNgihI

- co rowniez widac.

Ja nie chcialabym mieszkac w takim sasiedztwie.
Bandyci, ktorzy niczego nie zbudowali przybyli niszczyc to, co inni z trudem przez wieki tworzyli.

No nic. Prosze ugoscic takich przybyszow, a nastepnie opisac jaka troska kolega otacza nielegalnych, agresywnych imigrantow z dalekiej Afryki.

Bowiem CZYNY, a nie puste, nadete slowa, rzucane na wiatr, sie licza.


Na górę
  
 
Post: 11 sie 2017, 23:58 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Edna pisze:

Ja nie chcialabym mieszkac w takim sasiedztwie.
Bandyci, ktorzy niczego nie zbudowali przybyli niszczyc to, co inni z trudem przez wieki tworzyli.
.
a nie puste, nadete slowa, rzucane na wiatr, sie licza.


Wspolczuje pani Ednie zamiesziwania w poblizu slumsow w jakiejs taniej dzielnicy.

Ale pani Edna powinna sie juz przyzwyczaic do mieszkania w dzielnicy z roznymi menelami rodzimego chowu, narkomanami itd. W koncu wedle pani Edny emigranci to ten sam sort.

A takiego Murzyna czy Araba emigranta nie stac, aby kupic czy wynajac dom w przyzwoitej dzielnicy.

I faktycznie puste i nie nadete slowa rzuca pani na wiatr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2017, 0:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Kurwa, ale syf!

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 188 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group