forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 18:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 862, 863, 864, 865, 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 kwie 2019, 19:44 
Głodna byłam, na głodniaka ciężko myśleć ;)


Na górę
  
 
Post: 04 kwie 2019, 19:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Jakie porwanie dzieci?! Rosjanin, ojciec zabrał dzieci i chciał je wwieżć do kraju, do Rosji. To jemu je porwano i zabrano do muzułmanów, pomimo, że facet miał pełnie praw rodzicielskich, jaka to ochrona przed złym losem? Złymi ludźmi? Rosjajnin jest złym człowiekiem, za to dobrym jest ciapaty czy Murzyn na zasiłku. Oni nie muszą pracować, dzieci im nikt nie odbierze, ale biały, Polak, Rusek, Węgier, to patologia.. To już kolejny z wielu przypadków.
Teraz nabór trwa na kierowców do skandynawii. Polscy kierowcy mają to w nosie, bo niby kasa większa, ale jak się wprowadzisz z rodziną to inwigilują strasznie. Był przypadek chłopaka, za kierowcę tam poszedł, ściągnął rodzinę, żona dostała udaru czy tam wylewu, i ma spraliżowaną jedną nogę. W domu trójka dzieci. Babeczka sprawna psychicznie, gotuje w domu, sprząta, dzieci zadbane, ale ta noga..Mąż zarabia, wszystko gra, ale ichni urząd stwierdził, że trzeba dzieci im zabrać. Zostawili wszystko, wzięli tylko dokumenty, biżuterię i po nocy wracali do Polski. Facet zatrudnił się w firmie mojego męża, za dużo mniejszą kasę, ale są już spokojni...


Aga wybacz, ale muszę zaprotestować. Skręciłaś trochę. Jeszcze kilka miesięcy temu nie napisałabyś
czegoś takiego ( zaznaczyłem na czerwono). Ja nie twierdzę, że Rosjanin dzieci porwał. Ja pisałem do wpisu Krisa. Niestety zastosowano wobec Rosjanina i jego dzieci drakońskie szwedzkie prawo. Napisałem przecież, że sam mam z tym problem jak się do tego odnieść. Napisałem również o naszych kościółkowych obrońcach praw dzieci, bo oni powinni zająć się się naszym podwórkiem. Być może, że w Szwecji, Norwegii prawo jest pod tym względem zbyt drakońskie. Za to u nas odwrotnie. Co ma na celu wybiorcze pokazywanie takich przypadków w Szwecji? Wiadomo jaki ma to cel. Nie dajmy się nabrać.
.
Dziś w wiadomościach wieczornych podano informację o tym Rosjaninie. Były krótkie wypowiedzi jego samego i córek. Wygląda na to, że to normalna rodzina a córki są szczęśliwe z ojcem. Jednocześnie podano, że prawo unijne jest takie jakie jest i obecnie dopuszcza adopcję dzieci przez obcych kulturowo rodziców zastępczych. W Wielkiej Brytanii był podobny przypadek i po burzy jaka nastąpiła prawo to zmieniono. Niestety zmiana w tej kwestii ma dopiero wejść w życie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 kwie 2019, 19:55 
Tak, tak. Dobrej nocki.


Na górę
  
 
Post: 04 kwie 2019, 20:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Też życzę Ci dobrej nocy. ;) Czuję, że nie jesteś zadowolona z tego co napisałem. Co ja mogę na to poradzić? Nic.

A jeszcze w uzupełnieniu poprawię się. Nasi kościółkowi obrońcy dzieci, życia itp. z Ordo Iuris niech wezmą łap precz od nas i trzeba aby spierdalali.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2019, 12:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Cytuj:
Zastanawiam się czy przypadek ze Szwecji nie jest rozmijaniem się z tezą o ludobójstwie. Takie traktowanie dzieci nie ma na celu zrobienie z nich Swewów lub Gotów. To nie jest wzorzec nazistowski wychowanie z porwanych dzieci, np Słowian czystych Aryjczyków jak bywało to w poprzednim stuleciu w Niemczech. Raczej jest to ochrona dzieci przed złym losem, który ich spotkał, albo co najczęściej się zdarza jest to ochrona przed złymi ludźmi.

Ale może ja się nie znam.

Dzieci znalazły się w trudnej sytuacji, ich matka jest ciężko chora a jedyna pomoc szwedzkiego państwa jakiej doznały, to odebranie
ich kochającemu ojcu i przekazanie do kompletnie obcych pod każdym względem ludzi. Takie chore eksperymenty społeczne tylko w dotkniętej lewackim pierdolcem Szwecji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2019, 15:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tak, bo my możemy krytykować a nasz kraj pod tym względem jest wzorem do naśladowania. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2019, 18:08 
Cytuj:
Aga wybacz, ale muszę zaprotestować. Skręciłaś trochę. Jeszcze kilka miesięcy temu nie napisałabyś
czegoś takiego ( zaznaczyłem na czerwono).
Siedzisz w mojej głowie? Owszem jeszcze kilka lat temu nie napisałabym wielu rzeczy, ale to chyba świadczy jedynie o tym, że nie jestem betonem umysłowym, upartym osłem. Wiesz Boruchu, od jakiegos czasu tak naprawdę nie piszę tego co w mi w duszy gra, bo zaraz obraza, bo nerwy, bo jebnie ktoś fochem i już zrezgnował z fo, a ja np tego kogoś lubiłam. Z drugiej zaś strony, szanujmy się wzajemnie, jesteście tu po to, by pić Wam z dziubków? Trochę szacunku ludzie!
Do clou przechodząc, wiesz, ja myślę że Ty taki jesteś z zakonu ordo, jednak z drugiego bieguna tego szaleństwa, co wcale nie oznacza, że z tego lepszego. Afera z dziećmi ma wiele nieprawidłowości
1) Ojciec zdrowy, troskliwy, żadna patologia
2) Państwo zamiast pomóc rodzinie, ojcu, dzieciom w sensie nie wiem zapewnienia świetlicy, dzieci wysłało do RZ. Dzieci które na skutek choroby matki, ją chwilowo, a może na stałe straciły, państwo zabrało im też ojca.
3) Oddało RZ odmiennej całkowicie kulturowo, rasowo
4) Ojciec i dzieci maja nadal obywatelstwo Rosji, sorry, co tak Szwedom przeszkadza, że do tej Rosji chcieli wrócić?

Znajdę wiele innych, które normalnego człowieka zastanowią, a Ty co zrobiłeś? W całej tej aferze znalazłeś ordo, wspomniałeś o klechach, a i jeszcze że w Polsce nie wszystko działa jak powinno. Sorry fakt , że u nas murzynów biją nie powinien ci przesłaniać całej reszty. A przesłania. Dlatego PiS wygRa wybory, bo to dla nich woda na młyn, że koleny obywatel obcego państwa, mieszkający w tym raju zachodnim, ucieka do Polski i prosi o pomoc, bo mu kurwa dzieci chcą zabrać. Bo nie jest czarny, nie jest ciapaty, bo im nie zabierają.
I to Ty raczej wnosisz teorię, że nam nie wolno krytykować..Może Tobie, mnie wolno. Jeszcze nie zwariowałam.


Na górę
  
 
Post: 05 kwie 2019, 18:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tak, wspomniałem o Ordo i klechach, albowiem żyjemy w dwóch innych światach i niewykluczone jest, że możemy pewnych spraw nie rozumieć. Poza tym nie znamy stanowiska urzędów szwedzkich. Myślę tu o takim kraju jak Szwecja i takim jak nasz. Niestety nigdzie nic nie wygląda doskonale. Z tym, że Skandynawii chyba bliżej jest od doskonałości niż nam, jeżeli chodzi o opiekę nad rodziną. Przykro mi jest z powodu tego co zrobiono temu Rosjaninowi i jego dzieciom. Akurat tak się składa, że widziałem faceta w wiadomościach naszej TV, nie TVP i jego córki. Przesympatyczna rodzina, szczególnie dzieci. Jeżeli nie widziałaś to żałuj. Choć z drugiej strony, jakbyś nie widziała to może i dobrze, bo jeszcze bardziej przykro by Ci było.

To jest przykład negatywny działania tamtego prawa - przesadny. I co do tego nie mam wątpliwości.

Jednak takie prawo jak tam jest dotyczy całego społeczeństwa oraz przybyszów. I podejrzewam, że pomimo istnienia takich spraw, które niewątpliwie kładą się cieniem myślę, że ogólnie opieka państwa nad dziećmi jest tam lepsza niż, np u nas. Podstawy, program już mają wystarczy im tylko doskonalić prawo w kierunku aby urzędnik mógł po ludzku potraktować własnie taki przypadek.

Jestem przeciwny takiemu bezdusznemu traktowaniu ludzi, ale porównując do nas Szwedzi są chyba bardziej zaawansowani niż my w kwestii ochrony rodziny przed przemocą. W tym głównie dzieci. U nas nie robi się nic. No może źle powiedziałem. Nasz umiłowany prezes rozwiązuje takie problemy rozdawnictwem plusów na każde dziecko.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2019, 18:39 
Cytuj:
Tak, wspomniałem o Ordo i klechach, albowiem żyjemy w dwóch innych światach. Myślę tu o takim kraju jak Szwecja i takim jak nasz. Niestety nigdzie nic nie wygląda doskonale. Z tym, że Skandynawii chyba bliżej jest od doskonałości niż nam, jeżeli chodzi o opiekę nad rodziną.
Niestety, wszystkie znaki na niebie i ziemi świadczą o tym, że się mylisz. Koniec, kropka.

Cytuj:
Nasz umiłowany prezes rozwiązuje takie problemy rozdawnictwem plusów na każde dziecko.

_________________
Powtórzę do urzygu, podobne programy obowiązują praktycznie w całej Europie, bez 3, 4 krajow. Ale w tych krajach nikt nie widzi rozdawalnictwa, a inwestycję, bo każdy rozumny człowiek wie, że rodzina powiedzmy z 3 dzieci, wnosi w podatkach więcej do budżetu niż samotny frustrat. I to każdego dnia.


Na górę
  
 
Post: 05 kwie 2019, 18:51 
No, ale tym razem napiszę więcej, doczekaliśmy czasów, kiedy małżeństwo posiadające, 3, 4 dzieci uznawane jest za patologię. 500 PLUSA biorą!!! Janusze i Grażynki!!! A jeszcze jak Młynarska napisała, śmieli z bachorami nad morze pojechać, kiełbasy grillować , plebs zajumał Juratę , a ona bidna nie mogła strzymać tego świństwa i dawaj na Bali poletła. Przez ten plebs, przez tych sebiksów i karyny, co zamiast kariery w korpo robić zrobili sobie dzieciaka i nad morze z małym półgłupkiem pojechali. Żeby jeszcze geje, czy lesby, murzyni czy ciapaci, pal licho, byłoby prestiżowo, ale to to patologia panie..

PS. Żeby szlag nie trafiał, nie biorę 500 plusa, bo mam dwójkę dorosłych, przysługuje może na najmłodszego, ale to i tak końcówka, bo za chwilę dowód otrzyma.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 862, 863, 864, 865, 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 164 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group