forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 18:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 paź 2017, 14:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
A nie wystarczy nie uruchamiać telewizora?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 14:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
st1111 pisze:
A nie wystarczy nie uruchamiać telewizora?


Wystarczy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 14:53 
Kiedy czegoś nie widzę, nie oznacza, że zniknęło.
Oj za leniwi jesteście na rewolucjonistów, Panowie.
Dobrze swego czasu pisałam, kobiety na barykady, faceci na drutach dziergać.


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2017, 16:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Teraz przeczytałem; w robocie byłem.

krystkon pisze:
Mimo, że sram na Islam i nie przyjalbym idei Islamu za swoje nie uwierzę Ci, że fundamentem Islamu
jest palenie ludzi czy zrzucenie ich z dachu.
Kłamiesz, żeby innych przekonać do swoich idei i do nienawiści idei sprzecznych z twoimi.

krystkon pisze:
Jesteś na najlepszej drodze do tego, żeby ten świat naprawić.
Szczuj dalej a rozwiązania problemów nie waz się szukać.

krystkon pisze:
Ewa skoro Ciebie gowno obchodzi w co wierzą islamiści nie dziw się potem, że ich gowno obchodzi w co ty
wierzysz.
Sądzisz, że twoje zdanie w Europie coś więcej znaczy niż zdanie islamisty? Ten jest właścicielem ziemi, kto ziemie
posiadzie.

Trzeba wiedzieć o co walczyć i z walki o co należy się wycofać.
Polskiej kulturze jak czasem człowiekowi tlenu potrzeba wpływu obcej kultury. To jest bardzo dobry moment, żeby Polacy
zmierzyli się z islamem u siebie.
Po takich trudnościach wychodzi tolerancyjna, empatyczna, rozumna gotowa zbudować lepsze społeczeństwo. Bez tego
pozostajesz zamknięta w zasciankowym umyśle.

Nie bój się islamistów. Nie ma czego. Jeśli nie będziesz okazywać im agresji, pogardy i nienawiści, Ci nie zabija Cię.
Kto jednak szuka zwady ten zawsze ją znajdzie.


O kurwa! za komentarz.

A tak, nie zmieniając tematu: radykalny muzułmański materacyk z tego naszego krystkona.
Ciekawe, konkuruje z kozami beczeniem jak na forum, barwą sierści czy urodą pewnie filuternego ogonka? :P

Obrazek

:P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 17:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Bronto pisze:
Jeden z obrazów islamizacji Europy...


Nie ma nic gorszego niż PAŃSTWOWY system oswiecania ludzi, no może tylko PAŃSTWOWY program nauczania.

Chora idea PAŃSTWOWEJ edukacji z jeszcze bardziej chorą ideą edukacji BEZPŁATNEJ zrodziły się z pragnienia narzucenia innym własnych przekonań.

W zdrowym świecie, kiedy nie podoba się edukacja, za którą płacisz kasę to kupujesz sobie inną, która się podoba.
W śwecie szkół prywatnych nie byłoby uniwersalnych zasad, bowiem w każdej szkole właściciel ustalalby swoje zasady.

Gdyby islamiści chcą chodzić do islamskiej szkoły, to proszę bardzo, niech sobie kupią taką usługę. Zobaczymy czy szkoła ta bez innowiercow nadal będzie dla nich atrakcyjna.

Problem nie tkwi w Islamistach, problem tkwi w przekonaniu Brono, że jego wartości są uniwersalne i jego zasady słuszne.

Dopusc Bronto do siebie myśl, że tuż obok Ciebie ludzie mogą żyć wg zasad moralnych sprzecznych z twoimi i wafel Ci do tego.

Jesteś taki dokładnie sam jak Ci wyrzucajacy ludzi z dachów. Co prawda roznicie się metodami ale macie te same cele.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 17:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
szary pisze:
Teraz przeczytałem; ]

O kurwa! za komentarz.

A tak, nie zmieniając tematu: radykalny muzułmański materacyk z tego naszego krystkona.
Ciekawe, konkuruje z kozami beczeniem jak na forum, barwą sierści czy urodą pewnie filuternego ogonka? :P

Obrazek

:P


Jestem materacykiem swoich przekonań. Staram się ich trzymać nawet wtedy kiedy większość nimi gardzi.

Nie przekonaliscie mnie, że Islamiści są źli, oni są tylko inni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 17:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
krystkon jest takim samym świrem jak wielu przed tobą,
z którymi forum jakoś sobie poradziło.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 17:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:
szary pisze:
Teraz przeczytałem; ]

O kurwa! za komentarz.

A tak, nie zmieniając tematu: radykalny muzułmański materacyk z tego naszego krystkona.
Ciekawe, konkuruje z kozami beczeniem jak na forum, barwą sierści czy urodą pewnie filuternego ogonka? :P

Obrazek

:P


Jestem materacykiem swoich przekonań. Staram się ich trzymać nawet wtedy kiedy większość nimi gardzi.

Nie przekonaliscie mnie, że Islamiści są źli, oni są tylko inni.


Masz rację Kryston. Podzielam to zdanie. Widzisz w Polsce jest tak, że bycie innym to już jest złe.

ps.

Panie Szary zastanawia mnie cel twojego wpisu. Pewnie Pan moderator skorpion 13 zaliczy to dzieło do tych merytorycznych. No cóż. Po co to? Zastanawia mnie? I kto ów "prześmieszny" mem wykonał? Może dla pudelek.pl? Nie wydaje mi się. Może obrońcy zwierząt? Kto mi to wyjaśni?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 17:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
szary pisze:
krystkon jest takim samym świrem jak wielu przed tobą,
z którymi forum jakoś sobie poradziło.



Panie skorpin 13 moderatorze! Co Pan na to! hop, hop! Mówi się! :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 17:50 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Do zdarzenia doszło 20 września 2017 roku przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie.
Mężczyzna pochodzenia ukraińskiego został bez powodu zaatakowany przez trzech mężczyzn.

W sposób brutalny bili go pięściami i kopali po całym ciele. Mężczyzna został również ugodzony nożem przez jednego z napastników w okolice uda.

Przebieg całego zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu, na których widać sylwetki oraz twarze osób podejrzanych.


Ludzi z białymi różami szybko znaleźli.

Prośba o pomoc
Każdy, kto może mieć jakiekolwiek informacje na ich temat proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko


No nie, chyba nie chcą ich zamknąć?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: redaktor1966 i 105 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group