forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 6:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 lip 2017, 17:10 
Boruch pisze:
Kolego Bronto
Nie jesteś partnerem do dyskusji


Oczywiście, że nie jest, Pan Btonto z zasady nie dyskutuje z Michnikiem i Lisem, nie dyskutuje też z Harry Potterem.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 27 lip 2017, 17:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
Boruch pisze:
Kolego Bronto
Nie jesteś partnerem do dyskusji


Oczywiście, że nie jest, Pan Bronto z zasady nie dyskutuje z Michnikiem i Lisem, nie dyskutuje też z Harry Potterem.

Adam Barycki



Pottera może sobie darować, choć decyzja należy do niego. A z dyskusji z Lisem i Michnikiem może coś pożytecznego by wyniósł. Może byłaby to dla niego nauka pokory. Może mniej byłoby w nim, buty i arogancji jak często to widać.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2017, 17:54 
O tak, wyniósłby wiele pokory i już nie byłby taki butny i arogancki wobec polskich obozów zagłady z polskimi nazistami, zupełnie, jak Pan, folksdojczu.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 27 lip 2017, 18:12 
A kim on innym jest, jak nie polskim nazistą? Adamie, pan Bronto sprawia wrażenie sztandarowego przedstawiciela polskich nazistów. Ba, jedynie forma przekazu różni go od treści zamieszczanych przez pana Mariana Kowalskiego. Jedynie ta forma..bo sens wypowiedzi ten sam.
Powtarzam raz jeszcze, zaćmę można leczyć. A w Czechach jeszcze szybciej niż w Polsce.


Na górę
  
 
Post: 27 lip 2017, 18:23 
AGAFIA pisze:
Powtarzam raz jeszcze


No, ale ja Pani nie wierzę, nie mam do Pani zaufania, aby uwierzyć Pani na słowo, musiałby Pani przedstawić tu jakie argumenta, a tymi Pani się brzydzi, więc, dupa zimna, dalej pozostanę pod urokiem polskiego nazisty.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 27 lip 2017, 18:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
A kim on innym jest, jak nie polskim nazistą? Adamie, pan Bronto sprawia wrażenie sztandarowego przedstawiciela polskich nazistów. Ba, jedynie forma przekazu różni go od treści zamieszczanych przez pana Mariana Kowalskiego. Jedynie ta forma..bo sens wypowiedzi ten sam.
Powtarzam raz jeszcze, zaćmę można leczyć. A w Czechach jeszcze szybciej niż w Polsce.


No to zrzut ekranu prostaku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2017, 18:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Węgry 2015.

Wycieńczeni wojną i ucieczką przed niechybną śmiercią, słaniając się na nogach, tak nazywani uchodźcy, wszyscy legalni, błagają o wpuszczeni ich do międzynarodowego pociągu.


:arrow: https://www.youtube.com/watch?time_cont ... zzOZST3olE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2017, 18:38 
barycki pisze:
AGAFIA pisze:
Powtarzam raz jeszcze


No, ale ja Pani nie wierzę, nie mam do Pani zaufania, aby uwierzyć Pani na słowo, musiałby Pani przedstawić tu jakie argumenta, a tymi Pani się brzydzi, więc, dupa zimna, dalej pozostanę pod urokiem polskiego nazisty.

Adam Barycki

A ja mam centralnie w rzyci, w co, i komu wierzysz. Argumenta tu padły, ale Pan z maniakalnym uporem sortuje, to są argumenty, a te nimi nie są.. Upraszczając, jak pan Bronto coś napisze, to są argumenty i źródła sensowne, a jak kto inny, to już nie argumenty, i żródła marne.
I co, wymyśliłeś sobie, że ktoś tu będzie się zarzynał, by Pana przekonać? No, niby dlaczego miałby? Jest Pan podrzędnym użytkownikiem, podrzędnego forum, przytakuje Pan podrzędnemu użytkownikowi, pewnie z przekory nawet. Tyle w temacie Adamie..


Na górę
  
 
Post: 27 lip 2017, 18:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
AGAFIA :arrow: http://i.imgur.com/0rUmdji.jpg :!: i za to, że żyjesz :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2017, 18:53 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
No właśnie.
Gadu gadu, a ogórek nie przeproszony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 211 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group