forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 21:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 cze 2017, 20:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Z kronikarskiego obowiązku, coby hańba nie ominęła sprawców, ponownie zamieszczam
wykasowany przez administrację post, będący końcem polemiki z czułą i wielką humanistką
Borucha w trakcie której wbrew ideałom wyznawanym przez wielu userów forum życzyła mi śmierci.
Administracja chce to ukryć?
______________________________
Boruch pisze:
I co śmierdzielu? Mnie nazywasz faszystą? Jeżeli była to próba obrażenia mnie to na niczym spełzła. Takie moralne i
intelektualne zero jak ty nie ma na to szans. Uwłaczasz jedynie gatunkowi ludzkiemu. Bo niestety na dwóch kończynach się zapewne poruszasz.

Ja brzydzę się faszyzmem i taką skrajną gnidą jak t. Tak więc niestosowne jest tu określanie mnie faszystą nieuku.

szary pisze:
A jednak, w swoich, zacytowanych przez ciebie, wpisach śmierci nikomu nie życzyłem.
W odróżnieniu od ciebie, nazisto, bo życzyś mi śmierci. Piszesz o tym.

Ty brzydzisz się faszyzmem, Boruch?! Ty przecież jesteś faszystą!

Boruch pisze:
Ty szary jesteś pierdolnięty czy tylko głupi? Bo jak widzę nie kumasz tego co sam piszesz.

I spierdalaj. Nie mam zamiaru toczyć z więcej z tobą dyskusji trollu. Dostąp;iłeś właśnie zaszczytu nadania ci tytułu
"wroga". Jesteś ignorowany przez Borucha. Jeszcze raz spierdalaj ze swoja filozofią.

Jak wdzięcznie i zwiewnie paniusia zakończyła wymianę, zdawałoby się, merytorycznych treści.
Tak to jest z rozhisteryzowanymi, czułymi panienkami. Nie ma argumentu to focha strzeli.
______________________________


Ostatnio zmieniony 27 cze 2017, 20:32 przez szary, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 20:27 
szary pisze:
13-latka zgwałcona przez grupę imigrantów w turystycznym raju
https://www.o2.pl/artykul/latka-zgwalco ... 290027649a

13-letnia dziewczynka padła ofiarą zbiorowego gwałtu na jednej z hiszpańskich plaż. Dokonała tego grupa nastolatków,
prawdopodobnie marokańskiego pochodzenia.
Grupa próbowała napaść także drugą dziewczynkę. Jej krzyki wzbudziły zainteresowanie osób będących niedaleko. W porę zjawił się jej ojciec i zadzwonił po policję.
________________________________

Incydent z muzułmanami jakich wiele w Europie, coraz bardziej wiele, więc to już banał.
Nawet mnie nie irytuje, bo jak mawiają elyty: trzeba się nauczyć z tym żyć. To niech se żyją.
Komentuję z innego powodu.

Niejaki migalski stwierdził niedawno i publicznie, że Polacy w Polsce gwałcą 200 tys. Polek rocznie.
W domyśle: muzułmańska przemoc wobec kobiet to nic nowego dla nas.
Znaczy to, że ten muzułański gwałt zbiorowy z Hiszpanii, gdyby zdarzył się, po przyjęciu uchodźców,
w Polsce byłby tylko 201 tys., choć już nadprogramowym, nieprzewidzianym w naturze gwałtem.

Ale ciekawszy jest wniosek z danych migalskiego, nie wiem skąd je ma. Znaczy bowiem, że w ciągu
ostatnich kilkunastu lat wszystkie Polskie kobiety zostały wyruchane nie przez swoich mężów czy
partnerów. :D
W islamie, np. Arabii Saudyjskiej już by były wszystkie one ukamienowane.
Ciekawe, coby wtedy... a tak, zapomniałem o kozach. :P

Odsztrzelić kurwy...po co coś takiego ma żyć?

Cytuj:
- Była głodzona, zmuszana do spożywania posiłków ze związanymi rękami w pozycji klęczącej, posiłki te były przygotowywane w sposób dla godności człowieka obrzydliwy - podkreślała sędzia. - Dodatkowo Mariusz Sz. po tym jak uwięził swoją żonę w piwnicy i praktycznie całkowicie ją zniewolił, dopuścił się kolejnego przestępstwa - wielokrotnego zgwałcenia swojej żony, a nadto ułatwienia gwałtu również innym osobom, które przyprowadzał do piwnicy i po założeniu pokrzywdzonej worka na głowę, związaniu jej rąk, umożliwiał innym mężczyznom współżycie z pokrzywdzoną - opowiadała sędzia.



http://www.dziennikbaltycki.pl/wiadomos ... ,12196713/


Na górę
  
 
Post: 27 cze 2017, 21:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Odsztrzelić kurwy...po co coś takiego ma żyć?

Cytuj:
- Była głodzona, zmuszana do spożywania posiłków ze związanymi rękami w pozycji klęczącej, posiłki te były przygotowywane w sposób dla godności człowieka obrzydliwy - podkreślała sędzia. - Dodatkowo Mariusz Sz. po tym jak uwięził swoją żonę w piwnicy i praktycznie całkowicie ją zniewolił, dopuścił się kolejnego przestępstwa - wielokrotnego zgwałcenia swojej żony, a nadto ułatwienia gwałtu również innym osobom, które przyprowadzał do piwnicy i po założeniu pokrzywdzonej worka na głowę, związaniu jej rąk, umożliwiał innym mężczyznom współżycie z pokrzywdzoną - opowiadała sędzia.



http://www.dziennikbaltycki.pl/wiadomos ... ,12196713/

Noi?
To był rasista, faszysta, ksenofob, islamofob, zwolennik PiS, członek PiS, imigrant, uchodźca, czy może ot tak sobie wklejasz bo akurat masz wizję dewotko?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 21:18 
Cioto, to kim kolo był ma takie samo znaczenie, jakiej narodowości był, czy jaki kolor skóry nosił. Nie ograniasz dalej? Czegóż ja się spodziewałam..


Na górę
  
 
Post: 27 cze 2017, 21:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Cioto, to kim kolo był ma takie samo znaczenie, jakiej narodowości był, czy jaki kolor skóry nosił. Nie ograniasz dalej? Czegóż ja się spodziewałam..

Skoro to nie ma dla ciebie znaczenia prosta dewotko, to co to ma wspólnego z nielegalnymi tak nazywanymi uchodźcami, którzy wpływają na pogorszenie bezpieczeństwa w Europie?
Musisz zasyfiać każdy temat swoimi wizjami?
Retoryka. 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 21:31 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Nie wiem czemu się tak zawziąłeś

ja przekaz zrozumiałam mniej więcej tak: , że nie trzeba być islamistą, uchodźcą, imigrantem, by być padalcem gwałcicielem sutenerem oprawcą

sugerowanie że patent na całe zło mają na wyłączność tylko sunnici wahabici i inne muśliny jest demagogią


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 22:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Ups... 8-)
Cytuj:
skoro to nie ma dla ciebie znaczenia prosta cioto, to na chuj w ogóle się udzielasz? A może na chuj właśnie, kryptyogeju nasz ty forumowy. Co cycki już ci rosną? Operacja w Tajlandii przyniosła efekty, masz już piersi? Przyznaj się kurwa, jesteś Drag queen bronto, ja to od początku czułam , podejrzewałam.Byłeś zbyt zniewieściały na faceta, a i zbyt męski na babkę. Ale boisz się reakcji, więc rżniesz niby twardziela. Ubliżasz na zapas- bez powodu kobietom, facetom, żeby nikt tylko nie zorientował się kim jesteś. Niepotrzebnie.. Ludzie cię zaakceptują w każdej postaci, o ile nie będziesz wredną pizdą. Póki co nią jesteś. Ni to chłop, ni baba, a pyskate jak teściowa z menopauzą..A może bronto przechodzisz menopauzę?
Trafiłam bronto prawda? Zawsze trafiam. Nie oczekuję, że się przyznasz, serio, ale weż to sobie przemyśl. Raz, drugi i setny..


Nie leczysz się prostaku :D , prawda?

------------

beton pisze:
Nie wiem czemu się tak zawziąłeś

ja przekaz zrozumiałam mniej więcej tak: , że nie trzeba być islamistą, uchodźcą, imigrantem, by być padalcem gwałcicielem sutenerem oprawcą

sugerowanie że patent na całe zło mają na wyłączność tylko sunnici wahabici i inne muśliny jest demagogią

Nigdy czegoś takiego nie sugerowałem i nie twierdziłem. 8-)
Próbujesz manipulować arcymistrzyni. :D
Natomiast z ciekawością obserwuję próby przerzucenia wagi problemu, na przestępstwa popełniane przez lokalnych psycholi, aby wykazać, że przecież od zadławienia umiera więcej ludzi niż w zamachach terrorystycznych dokonanych przez nielegalnych tak nazywanych uchodźców.
Problem w tym, że w stosunku do ilości tak nazywanych uchodźców ilość popełnianych przez nich przestępstw jest zatrważająca w stosunku do ilości mieszkańców Europy, i przestępstw które są tu popełniane.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 22:21 
Cytuj:
Problem w tym, że w stosunku do ilości tak nazywanych uchodźców ilość popełnianych przez nich przestępstw jest zatrważająca w stosunku do ilości mieszkańców Europy, i przestępstw które są tu popełniane.

Udowodnij to, mitomanie. Wyroki sądowe pokaż.


Na górę
  
 
Post: 27 cze 2017, 22:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Problem w tym, że w stosunku do ilości tak nazywanych uchodźców ilość popełnianych przez nich przestępstw jest zatrważająca w stosunku do ilości mieszkańców Europy, i przestępstw które są tu popełniane.

Udowodnij to, mitomanie. Wyroki sądowe pokaż.

Były tu już przytaczane statystyki przestępczości za BKA BRD tak nazywanych uchodźców za ubiegły rok. 8-)
Było czytać a nie składać po literce prosta dewotko. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 22:35 
Nie pierdol bzdetów, tylko wklej dowody mitomanie. Pokaż nam dowody. Wklej wyroki sądowe skazujące uchodżców i rodzimych mieszkańców. Dla porównania. Inaczej jesteś mitomanem i kłamiesz. Kłamiesz i manipulujesz, albo dawaj wyroki sądowe.
Czego się boisz?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 152 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group