forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 5:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 sie 2017, 8:41 
Boruch pisze:
wypadałoby dać im szansę

A już szczególnie młodzieży, natychmiast wykrzyknął Pan Barycki, jak tylko mu o propozycji Pana Borucha wspomniałem i dodał, że na początek należy zaprosić do Polski ze dwa miliony sunickich młodzieńców, niech się rozejrzą, zapoznają z tubylcami, zintegrują z naszymi cudownymi paniami upojonymi winem, a potem się zobaczy, a jasne anioły zafurkotały skrzydełkami, wzruszone humanizmem Pana Baryckiego.


Na górę
  
 
Post: 20 sie 2017, 9:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Co za chujnia.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2017, 9:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Pewnie że hujnia-należy zaprosić 3 mln.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2017, 9:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Panie prosiak, zapros pan sobie jeszcze trzy miliony troli na ten wątek bo chyba za malo gnojowki narobily te dotychczasowe.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2017, 10:16 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Klony Czarneckiego.
Polaki-Pany, kurwa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2017, 10:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
A co? Muślimy pany?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2017, 10:56 
Sprawa jest jasna, muślimy nie przebierają, gwałcą wszystko, to i budzą szacunek u wszystkich humanistek.


Na górę
  
 
Post: 20 sie 2017, 11:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
starykizior pisze:
Panie Boruch, Pan robisz tu za starego mądrego Żyda, no rabina prawie, a głupoty Pan piszesz jak jakiś niedo(uczo)...ny małolat. Pan jesteś z tego wszystkiego miszugene. Weź Pan urlop od tego forum i jedź na ryby, posiedź nad wodą, myśl od razu przyjdzie wesoła. Też to przerabiałem, to sprawdzony sposób.
Szukasz Pan na forum jakowyś nazioli, faszystów. Weź się Pan ogarnij. Właściwie to mnie też wsadziłeś Pan w ich szeregi za co powinienem dać Panu w mordę. Owszem są tu rasiści, przynajmniej jeden, exemp. kol. szary. Ale ani ja, ani kol. Bronto, ani kol. 13-ka czy Małpa nie są rasistami, a już w żadnym razie faszystami i naziolami.
Każdy z nas ma na problem UCHODŹCÓW I NIELEGAŁÓW sprecyzowane poglądy, mniej lub bardziej radykalne, ale ani ja ani nikt z w.wym. nie nawoływał aby strzelać do pontonów z ludźmi. Nawet kol. szary. Zawracać z powrotem owszem i wynocha. Jeśli statek przewożący to towarzycho nie stosuje się do poleceń służby granicznej to ta ma prawo oddać strzały ostrzegawcze w celu wymuszenia posłuchu. Tak jest na całym świecie. A wy zrobiliście tu problem, że libijska SG OSTRZELAŁA statek z ludźmi, no nieomal go zatopiła.
Twierdziłem i twierdzę, że w stosunku da zalewy nielegalnych imigrantów trzeba podjąć bardziej zdecydowane środki, a nie cackać się.
Panie Boruch i Szanowne Panie, ONI SIĘ NIE INTEGRUJĄ i nie mają tego zamiaru. Radykalny sunnicki islam nie zna pojęcia integracja. To inni mają się dostosować do nich, a nie oni do innych. Miałem do czynienia z nimi i efektami ich działań in personam i nie życzę Wam doświadczyć tego osobiście.
I to by było na tyle - na razie zapewne, bo sobie przyrzekałem, że nie będę się mieszał i nie wytrzymałem.


Nie jestem zwolennikiem wojny i metod stosowanych przez III Rzeszę, ale obawiam się, że NIE MA INNEJ OPCJI JAK OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII MUZUŁMAŃSKIEJ w Europie. Dlaczego? Nie odróżni się uchodźców od terrorystów, nie odróżni się o terrorystów od muzułnanow z Afryki i Bliskiego Wschodu urodzonych już tutaj w Europie. To czego się obawiam, że pauszalizacja wszystkich muzułmanów stanie się zarzewiem do konfliktu o skali porównywalnej do II WS, gdzie nowi Hitlerzy zaprowadzą miliony na rzeź. Chyba, że zgodzimy się na całkowitą inwigilację ze strony rządów i korporacji, co jest tylko inną formą faszyzmu. Idą przejebane czasy.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2017, 11:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie logik czy myśli Pan - w skali globalnej o danej "kwestii"? Tak więc jaką technologie Pan proponujesz aby zrobić to szybko i skutecznie? Czy dół z wapnem wystarczy? :mrgreen:


Bo można np wyłapać zapędzić w getta założyć np wielkie plantacje bawełny i tak jak ongiś afrykańscy niewolnicy niech pracują na nas białych. Będzie to z pożytkiem dla rasy. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2017, 12:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
. Ci co nie chcą - wynocha, ale najpierw wypadałoby dać im szansę i być może postawić warunek po wojskowemu. Będziesz się zachowywał jak my wymagamy? Tak - a to proszę zapraszamy. Kiedy odpowiedź będzie wymijająca, albo będą inne zastrzeżenia, jakiś niekoniecznie jasny życiorys - to w tył zwrot i kopa.

Tak nazywani uchodźcy dostali szansę.
Tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat, w zasadzie to już trzech, na przykładzie Niemiec.
Przywileje, niedostępne dla innych ludzi wcześniej.
Darmowe szkolenia, kursy, mieszkania, zasiłki, opiekę medyczna itd.
I co.
I to.
Średnio siedemset przestępstw popełnianych dziennie przez grupę nieco ponad jeden milion dwieście tysięcy ludzi.
A tysiące, którzy powinni być wydaleni/deportowani siedzi nadal w tym państwie i się śmieją, bo spierdoliny umysłowe populizmu, stają na głowie aby uniemożliwić państwu egzekwowanie obowiązującego prawa.

To o czym piszesz to jeszcze większa utopia niż wiara w przyjeżdżających inżynierów i integracja sunnitów z kulturami innymi niż sunnicka.
Świetny przykład to te odezwy - nie dla turystów tak dla uchodźców.
Nie dociera do tępych głów, że turyści przyjadą, zostawią szmal i wyjadą, dzięki czemu całe regiony Hiszpanii się rozwijają, od lat.
Tak nazywani uchodźcy, w większości nielegalni imigranci, co im zostawią ? To co zostawiają widać w wiadomościach z Hiszpanii i w statystykach policyjnych innych członków UE.
Ubogacenie kulturowe idzie pełna parą. Winszuję świetlanej i alternatywnej przyszłości.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 195 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group