forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 5:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 844, 845, 846, 847, 848, 849, 850 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 gru 2017, 16:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Pewnie
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2017, 16:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Niestety wszystko wskazuje na to, że nic nie jest prawdziwe, nawet taka tragedia jak tragedia uchodźców. Wszystko w każdej chwili może stać się narzędziem politycznym.


Tragedia uchodźców powodowana jest niepohamowana agresją narodów, z których się wywodzą.
Nikt nie ma obowiązku pomagać tym, którzy sami siebie niszczą.
Wiem, że Pan masz wygodne myślenie, że są jacyś źli ONI winni wszelkiego zła ale rzeczywistość jest taka, że uchodźcy biorą się z niezgodnych narodów.
Moje życie jest nieustannie zgniłym kompromisem, tak zgniłym, ze mnie mdli. Dlaczego ja miałbym starać się bardziej od uchodźców?

Nie dam uchodźcom ziemi, nie dam uchodźcom mieszkania, nie dam uchodźcom pieniędzy, nie dam im ani pożywienia, ani ubrania ani szkoły ani ich nie będę leczył.

Wszystko co mogę im dać to własne zasady i własne przekonania. Nikt nie może oczekiwać ode mnie więcej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2018, 12:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Nastolatka została odurzona narkotykami i zgwałcona przez kilku mężczyzn. Jej ciało odnaleziono w zaniedbanym budynku w Rzymie, który jest znany z handlu narkotykami. Znajduje się on w pobliżu głównego dworca kolejowego - Termini.


Według lekarzy 16-latka zmarła z powodu przedawkowania. Przed śmiercią była wykorzystywana seksualnie. Policja uważa, że w jej śmierć mogło być zamieszanych aż 6 osób, w tym dwóch Włochów. Trzech mężczyzn zostało już zatrzymanych - dwaj Senegalczycy w wieku 26 i 42 lat, którzy przebywali we Włoszech nielegalnie oraz 40-letni Nigeryjczyk. Wszyscy trzej są podejrzani o morderstwo, gwałt zbiorowy i dostarczanie narkotyków - podaje BBC.

Po rozwodzie rodziców 16-latka zamieszkała ze swoją babcią. W dniu śmierci zadzwoniła do niej i powiedziała, że zostanie w Rzymie u swojego przyjaciela, ponieważ uciekł jej ostatni autobus. Przyjaciółka nastolatki zeznała policji, że Desirée sprzedała telefon za narkotyki i wróciła do handlarzy, by go odzyskać.


https://www.o2.pl/artykul/gwalt-i-morde ... 574697089a

Zastanawiamy się czy nie ma czegoś takiego aby nie kusić losu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2018, 14:20 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
krystkon pisze:
Boruch pisze:
Niestety wszystko wskazuje na to, że nic nie jest prawdziwe, nawet taka tragedia jak tragedia uchodźców. Wszystko w każdej chwili może stać się narzędziem politycznym.


Tragedia uchodźców powodowana jest niepohamowana agresją narodów, z których się wywodzą.
Nikt nie ma obowiązku pomagać tym, którzy sami siebie niszczą.
Wiem, że Pan masz wygodne myślenie, że są jacyś źli ONI winni wszelkiego zła ale rzeczywistość jest taka, że uchodźcy biorą się z niezgodnych narodów.
Moje życie jest nieustannie zgniłym kompromisem, tak zgniłym, ze mnie mdli. Dlaczego ja miałbym starać się bardziej od uchodźców?

Nie dam uchodźcom ziemi, nie dam uchodźcom mieszkania, nie dam uchodźcom pieniędzy, nie dam im ani pożywienia, ani ubrania ani szkoły ani ich nie będę leczył.

Wszystko co mogę im dać to własne zasady i własne przekonania. Nikt nie może oczekiwać ode mnie więcej.


niezgodne narody? to jakis eufemizm, sprawa jest prosta, w spoleczenstwach tych krajow nie jest zakorzeniona demokracja wiec ambitne jednostki maja ulatwiona droge do dokonywania przewrotow, natomiast statystyczny muslim ma gleboko w dupie te podzialy ale czesto bywa ich ofiara

o ile afrykanska fala to w mojej ocenie w zdecydowanej wiekszosci imigranci ekonomiczni i ona bedzie trwala niezaleznie od tego czy w Afryce jest jakas wojna czy jej nie ma to fala z Bliskiego Wschodu nie pojawilaby sie wcale gdyby nie konflikty zbrojne w tej czesci swiata

oczywiscie te kultury nie sa kompatybilne z nami przez co ich proces asymilacji jest wydluzony dlatego osobiscie preferowalbym wschodni kierunek, jednak niezaleznie od tego kto bedzie do nas trafial to jedna rzecz nie ulega dla mnie watpliwosci, potrzebujemy swiezej krwi nawet jesli jej doplyw bedzie sie wiazal z jakimis ,,nieprzyjemnosciami'' , bezdenna glupota byloby oczekiwac ze do Polski beda naplywac sami noblisci, mistrzowie olimpijscy, specjalisci w swoich dziedzinach i modelki, a dlaczego potrzebujemy swiezej krwi?, bo bezposredni kontakt z nia to moim zdaniem najlepszy sposob zeby przelamac polski sposob postrzegania rzeczywistosci, podejscia do drugiego czlowieka i takie tam, a samo sie kurwa nie zrobi tym bardziej ze jest wielu ludzi ktorym bardzo pasuje utrzymywanie istniejacego stanu rzeczy, a to niestety bardzo utrudnia nam rozwoj jako panstwo

potrzebne sa impulsy, potrzebne sa katalizatory zeby odkołtunić sie bo obecnie utknelismy jako kraj w martwym punkcie, musimy ewoluowac jako spoleczenstwo bo nigdy nie dogonimy Francji, Anglii czy Niemiec, przede wszystkim pod wzgledem przyrostu naturalnego a takze gospodarczo, tkwiac w obecnych schematach skazujemy sie na wegetacje i biernie liczymy na cud, ze niby tamtych pozarzynaja islamscy fundamentalisci a na gruzach Zachodu rozkwitnie polska Arka Noego

niestety to tylko polityczny Cartoon Network, prawda jest bardziej bolesna, z czasem rozwoj techniki powiekszy przepasc miedzy supermocarstwami a koltunami ktore na pewnym etapie zaprzepascily swoja szanse ewolucyjne; nowoczesne lekarstwa, superbron i kto wie, moze kolonizacja kosmosu (albo w odwrotna strone - wyczerpanie zasobow albo inna tragedia), w pewnym momencie ktos stanie sie tak potezny (lub zmuszony koniecznoscia) ze podyktuje slabszym ultimatum - wchlaniamy was albo eksterminujemy i gowno zrobisz, kto cie kurwa ochroni? Najswietsza Panienka? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2018, 12:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
Dobra, rzucam ręcznik, multi kulti jest złe i nie działa. Co proponujecie? Oni już tu są, jakie więc rozwiązania proponujecie, jakie widzicie?


To proste, przyjmujesz do wiadomości prawo i miejscowe zwyczaje zastanej, legalnej, społeczności? nie? to wynocha, natychmiast.

Dobre wieści:

Hiszpania zamyka się na nielegalnych, nie chcą już nikogo przyjmować a na przyjętych, gminom dają 1,3 euro miesięcznie.
Ciekawie w Danii
Nielegalnych chcą wyprawić na bezludną wyspę:

http://www.friatider.se/klart-danmark-s ... EB39t7UJWI


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 gru 2018, 19:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
https://wiadomosci.wp.pl/zaatakowali-tu ... 998126721a

Do biletomatu mów tylko po Polsku, bo jak nie to w ryj.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 gru 2018, 10:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
app-facebook
Narodowcy RP - Wrocław
W poniedziałek
Musimy przyznać, że mamy mega mieszane uczucia odnośnie pośmiertnych nagród dla Bartosza Niedzielskiego, który zginął w zamachu w Strassburgu. Niby Polak, niby ok zachował się w porządku, odważnie, zginął być może ratując innych a być może samemu walcząc ze strachu o życie - nie dowiemy się tego. Należy jednak pamiętać, że koniec końców był to skrajny eurolewak, pracownik PE, zwolennik LGBT, arabmiłości, tolerancji i całego tego europejskiego syfu. Nie był to Łukasz Urban, który zginął dwa lata temu w Berlinie po prostu wykonując swój zawód kierowcy. Bartosz Niedzielski był kojarzony przez wierchuszkę polityków, więc raczej nie pracował tam w magazynku gospodarczym. To ludzie tacy jak Bartosz Niedzielski swoją pracą utrwalają kazdego dnia to, co mamy obecnie na zachodnich ulicach. Chęć przyznania dożywotniej renty rodzinie uważamy za skrajny populizm i chęć podlizania się europejskim urzędnikom z PE. Nic więcej.

Nie mniej jednak szkoda chłopa.


Jak się naziole wezmą do oceny czegokolwiek to wychodzi właśnie takie moralne gówno. Wynika z tego, że zginął Polak ale "zboczeniec". I na dodatek źle zginął, bo przypadkiem. Chciałbym tylko widzieć jakby zachował się autor tego pojebanego wpisu gdyby znalazł się w podobnej sytuacji. Gacie pełne jak mniemam. Bohaterzy kurwa go mać.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 gru 2018, 18:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Myśle, ze na pewno nie dałby sie ratować jakiemuś lewackiemu pedalowi.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sty 2019, 13:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Gdzie jest maupa, bo chcialabym przeczytac jak napisze o tym kierowcy że to terrorysta. Takie noworoczne zyczenie mam.

Niemiec rasista wjechal w tlum ludzi w centrum miasta, tymi ludzmi byli Syryjczycy dziwnym trafem, nie ucierpial ani jeden Niemiec. Juz mu szykują linie obrony że zaburzony psychicznie.
Podwojne standardy trzymaja sie mocno.
https://dojczland.info/zamach-na-cudzoz ... i-w-essen/

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sty 2019, 13:48 
korbaczeska pisze:
Gdzie jest maupa, bo chcialabym przeczytac jak napisze o tym kierowcy że to terrorysta. Takie noworoczne zyczenie mam.



E tam. Wiadomo, że wszyscy pochodzimy z Afryki, czyli jak nic ciapaty terrorysta.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 844, 845, 846, 847, 848, 849, 850 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group