forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 1:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 803, 804, 805, 806, 807, 808, 809 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 paź 2017, 19:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Słusznie - i niech zabierze jeszcze "swoją wielką świeżość". Ale on nie pójdzie, bo jego celem nie jest ubogacanie europejskich straceńców z innych krajów Europy, tylko niska przypadłość, coś jak bekanie, lub pierdzenie przy stole, na dodatek w obecności Pań, czyli emitowanie swoich uprzedzeń do ludzi i pokazywanie jakim jest zerem. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2017, 19:20 
beton pisze:
A co nas to kurwa nas Polaków obchodzi, Polsce nic nie grozi

Ano, dzięki bogu i PiS-owi, nie grozi i bać się nie musimy, ale Pani, już jakby powinna zacząć się bać. Zapewne pracuje Pani w tym dużym szpitalu o rzut beretem od Prelachu i zapewne jeszcze z pięć lat temu widziała Pani, choćby przypadkowo, tę dzielnicę dla ubogich Niemców i zapewne widziała Pani te nowoczesne blokowiska, w których klatki schodowe były wyłożone wykładzinami dywanowymi, a i też widziała Pani centrum handlowe z sieciami Lidl, Aldi, Rewe, Schlecker, Rossman, Kik, Kaufland, Deichman, Edeka, McDonalds, Saturn, jak i wieloma innymi lokalnymi, niechże Pani rzuci okiem teraz na tę dzielnicę i zastanowi się dlaczego właściciele tych wielkich sieci zlikwidowali swoje placówki w tej dzielnicy i po pustych lokalach z wybitymi szybami hula wiatr, a jak Pani to zrozumie, to właśnie będzie odpowiedni moment, aby zaczęła się Pani bać.

PS. A jak tam, Pani Beton, w metrze, o co już Panią pytałem, uśmiecha się Pani do cudownych dzieciątek muzułmańskich w wózeczkach i jak normalna kobieta z cywilizowanej Europy gaworzy sobie z miłymi dziećmi, czy już od wielu lat zaprzestała Pani tego naturalnego odruchu cywilizowanej kobiety, ponieważ reakcja muzułmańskich mam na okazywaną im sympatię, przeraża Panią?


Na górę
  
 
Post: 22 paź 2017, 20:07 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Nie wiem skąd ma pan takie interesujące wiadomości ale mniejsza o to.
Jak już powiedziałam jeśli Niemcy mają problem , to muszą sobie z nim poradzić i poradzą sobie, o to może pan być spokojny. Ja natomiast jestem tu tylko chwilowo , lada dzień wracam do domu pod opiekę różańca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2017, 20:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Przerarzony wraz z jego sabofturem Baryckim to taka dobla polska różańcowa dusyczka. On tak się zamaltwia o tych Niemcóf choć one nam tako krzywdem robili przez wieki. Prawdziwy z niego krześcijanin. A już nad tym dziećmi się tak juz umartwia, a sobie w markecie nalewki nie kupi tylko temu syryjskiemu dziecku wafla w biedronce. Prawdziwy z tego baryckiego humanistyczny wolontariusz, choć to stalinowska blać. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2017, 20:26 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Archer udostępnił zdjęcie, które zrobił podczas swojej ostatniej podróży po północnej Syrii. Pozuje na nim z flagą Polski w jednej ręce i płonącą flagą ISIS w drugiej. Podpis pod fotografią brzmi: "W samym sercu Raqqa zawisla wielka polska flaga. Zeby pamietali kto tu byl i co im zrobil."
Dzięki polubionemu przez ponad 30 tys. osób wpisowi Archera Polska błyskawicznie trafiła na popularną wśród terrorystów listę "Top 5 miejsc, które trzeba odwiedzić przed śmiercią".
– Wcześniej nie miałem pojęcia o Polsce, ale teraz na pewno do Was wpadnę. Jak to się u was mówi? "Zobaczyć Kraków i umrzeć"? – wyjawia ASZdziennikowi Majid, bojownik ISIS, który właśnie dopina plany na sylwestra.


Obrazek
To jest ASZdziennik, ale to w większości prawda. Ośmiu polskich najemników prawdopodobnie bez zgody MON walczy z ISIS w Syrii. I właśnie ogłosili, że to wszystko w imieniu 38-milionowego narodu. Polski.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2017, 21:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Bronto pisze:

Twierdzisz, ze jest inaczej populisto ?
To proszę przedstawić przykłady integracji i asymilacji młodzieńców pełnych niedostrzeganych zalet na terenie Europy.
Możesz zacząć od przedstawiania przykładów integracji i asymilacji od sunnitów.

Dajesz.
Fakty w studio.


Wierzysz, że ta rzeka ludzi, którą zaprezentowałeś, siedzi na zasiłku i pierdzi w stołek?
Trochę głupie pytanie, oczywistym jest, że tak właśnie sądzisz.
Wyjaśniam, nawet jeśli cała ta rzeka ludzi, siedzi na zasiłku i dorabia na czarno, to kiedy weźmiesz pod uwagę co robią na czarno, ile zarabiają, jakie mają ubezpieczenie, jakie mają prawa pracownicze to stanowią bardzo tanią siłę roboczą, której niemiecka gospodarka potrzebuje i również tej niewykwalifikowanej, której potrzebuje może nawet bardziej niż wykwalifikowanej, bo wykwalifikowanego człowieka musisz traktować jak człowieka a nie jak np. psa.

Niemcy są tak pragmatyczni, tak sprytni, tak doświadczeni w interesach, że wszelkie twierdzenia Polaków, iż Niemcy z otwarciem granic zmierzają do własnej zguby, są po prostu śmieszne. To tak jakby pracownik na śmieciówce, który przyszedł po kolejną zaliczkę bo już nie ma na chleb i pouczał swojego pracodawcę, kapitalistę jak ma robić interesy. Śmieszne.

Niemcy nie tylko zyskują tanią siłą roboczą i umożliwiają obcym rozwój na swoim terenie, ale zyskują jeszcze przychylność obcych, powracających do ojczyzn i rodzin obcych dla niemieckiego kapitału poza granicami Niemiec.

Że już nie wspomnę o rozwoju samych Niemców, którzy ćwiczą własną organizację na rozwiązywaniu bardzo trudnych problemów.

Wiem, że Ciebie i przerażonego i tak nie przekonam, bo wy jesteście strażnikami czystości kultury.
Niby podejmujesz merytoryczną dyskusję ale przez każdy post przebija się twój stosunek do napływowych muzułmanów, których ewidentnie uznajesz za ludzi gorszego sortu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2017, 21:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Pan pszerarzony pisze:
islamskiemu motłochowi morderców.


Chwilowy przypływ szczerości?
Czy islamski motłoch morderców można uznać za równych sobie?
Ile Pan gotów jesteś poświęcić własnej energii by opiekować się i karmić w polskich przedszkolach lub opiekować się i karmić na starość w polskich domach opieki islamski motłoch morderców?

W ogóle nie zrobiłeś Pan na mnie wrażania tym całym wywodem na temat ciągnięcia islamistom, bo ten świat jest już tak chory i tak upadły, że to normalka. Pewnie połowa Polaków wyraziłaby się podobnie do Pana, gdyby ich wypowiedź była niepubliczna, a dzięki takim jak Pan, wkrótce wyrażą to także publicznie i jeszcze będą się z tym obnosić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2017, 22:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
maerose pisze:
Cytuj:
Wiem, że Ciebie i przerażonego i tak nie przekonam, bo wy jesteście strażnikami czystości kultury.


Jak oba cwaj dobrze sobie podłubią oddolnie, to może ją znajdą.
Czystą kulturę, panie.


Ale niestety jest i druga strona tego medalu.
Na pewno znasz pojęcie człowieka niekulturalnego i to nie musi być brak kultury to może być odmienna kultura.
Wpuscilabys do własnego domu człowieka, który robi rzeczy których nie chcesz, nie lubisz i nie rozumiesz?
Wówczas masz gwarantowane złe emocje.
Niemcy chętnie wpuszczają ludzi że Wschodu, bo Niemiecka kultura jest odmienną od Polskiej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2017, 6:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
krystkon pisze:
Bronto pisze:

Twierdzisz, ze jest inaczej populisto ?

To proszę przedstawić przykłady integracji i asymilacji młodzieńców pełnych niedostrzeganych zalet na terenie Europy.
Możesz zacząć od przedstawiania przykładów integracji i asymilacji od sunnitów.

Dajesz.
Fakty w studio.


Wyjaśniam, nawet jeśli cała ta rzeka ludzi, siedzi na zasiłku

Jaki mają socjal, co dostają od państwa ?
Konkretnie.

Cytuj:
i dorabia na czarno, to kiedy weźmiesz pod uwagę co robią na czarno, ile zarabiają, jakie mają ubezpieczenie, jakie mają prawa pracownicze to stanowią bardzo tanią siłę roboczą, której niemiecka gospodarka potrzebuje i również tej niewykwalifikowanej, której potrzebuje może nawet bardziej niż wykwalifikowanej, bo wykwalifikowanego człowieka musisz traktować jak człowieka

Ilu pracuje ?
Konkretnie.

Cytuj:
Śmieszne.

To fakt. Twój populistyczny bełkot jest śmieszny. Nawet nie śmieszny a groteskowy bo w całości zapożyczony z broszurek lewackiego motłochu.
Cytuj:
Niemcy nie tylko zyskują tanią siłą roboczą i umożliwiają obcym rozwój na swoim terenie

Ilu podjęło pracę ?
Konkretnie.
Cytuj:
, ale zyskują jeszcze przychylność obcych, powracających do ojczyzn i rodzin obcych dla niemieckiego kapitału poza granicami Niemiec.

No to populisto ilu powraca z Niemiec ?
Konkretnie.

Cytuj:
Że już nie wspomnę o rozwoju samych Niemców, którzy ćwiczą własną organizację na rozwiązywaniu bardzo trudnych problemów.

Co ćwiczą ?
Zabawne...

Cytuj:
Wiem, że Ciebie i przerażonego i tak nie przekonam,

Ależ przekonasz, nie tylko mnie, jeśli przytoczysz fakty i informacje które są odzwierciedleniem rzeczywistości a nie bełkotu z broszurek lewackiego motłochu.

Cytuj:
Niby podejmujesz merytoryczną dyskusję ale przez każdy post przebija się twój stosunek do napływowych muzułmanów


Twierdzisz, ze jest inaczej populisto ?

To proszę przedstawić przykłady integracji i asymilacji młodzieńców pełnych niedostrzeganych zalet na terenie Europy.
Możesz zacząć od przedstawiania przykładów integracji i asymilacji od sunnitów.

Jak do tej pory nie napisałeś niczego, w żadnym twoim poście, co można by odnieść do jakiejkolwiek wiarygodnej i oficjalnej informacji chociażby udostępnianej przez niemieckie urzędy.


Dajesz.
Fakty w studio.

---------------------

Wyznawcy religii pokoju mnożą się szybciej niż niemieckie urzędy są wstanie na to reagować...
Kod:
Od początku roku niemiecka prokuratura federalna wdrożyła około 900 postępowań przeciwko osobom podejrzanym o terroryzm - podał w niedzielę „Welt am Sonntag”. Większość spraw dotyczy przestępstw o podłożu islamistycznym.


W związku z gwałtownym wzrostem liczby postępowań prokuratura federalna domaga się zwiększenia liczby etatów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2017, 7:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Pracowałem z wieloma muzulmanimami, spędziłem z nimi miesiące swojego życia, znam ich wartości i sposób myślenia na tyle dobrze, żeby wiedzieć, że przedstawiane przez Ciebie zdjęcia ludzi w afekcie, np tych, którzy po przebyciu długiej drogi w nieznane zostali zatrzymani wbrew zaproszeniu Merkel nie są żadną prawdą o nich.

Z mozolem wyszukujesz obrazów, na których Muzulmanie są wkurwienie, żeby przedstawić ich jako ludzi, którzy przyjeżdżają w poszukiwaniu władzy nad Europejczykami.

Zadasz ode mnie statystycznych dowodów korzyści przyjazdu Muzułmanów? Kiedy my różnimy się pojęciem korzyści.

Jestem balwochwalca dzikiego kapitalizmu, żaden ze mnie lewak. Może ty masz takie wewnętrzne skojarzenie, że skoro nie nacjonalista to lewak?
Chyba rzeczywiście olewam narodowości, bo olewam też naród. Dla mnie przywiązanie do narodu to jakieś prymitywne i zwierzęce emocje, ja tego nie odczuwam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 803, 804, 805, 806, 807, 808, 809 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group