forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 18:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 784, 785, 786, 787, 788, 789, 790 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 paź 2017, 19:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
szary pisze:
Nestle usuwa krzyż z obrazka na opakowaniu jogurtu


Szary nie ma co robić. Jak nie masz co, to rób jak ten pies. Mnie tam chuj obchodzi krzyżyk, jogurt kupuję dla jogurtu a nie dla krzyżyka. Jak chcesz to idź sobie do sklepu z dewocjonaliami i kup so kilogram, albo i kilka kilogramów krzyżyków, dużych, małych, mikro. Może nawet cały mendel, kopę. Zastosuj miarę jaką chcesz a dupy nie truj gównem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2017, 20:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
korbaczeska pisze:
Nie pierdol szary, ten krzyż przeszkadzał jakiemuś bogojebliwemu katolikowi bo urażał jego uczucia religijne.
Za takie stare niusy powinieneś odmówić trzy różańce w każdym granicznym mieście w Polsce.

Potężny koncern spożywczy i zachodnia sieciówka z kalifatu ue ulegli jednemu katolikowi, wg. ciebe,
korbaczeska, bo krzyż urażał jego uczucia religijne.
Się przeczytaj, korba.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2017, 20:45 
Jednak teraz zaczynam mieć wątpliwości, czy to Pan Trzynasty, zniknął link Pani Beton, a to wygląda mi na pierdolec Canilupusa. Za to ja w zamian, jako kobieta innej płci, też sobie coś wkleję.
https://www.facebook.com/Cosmopolitan/v ... nref=story


Na górę
  
 
Post: 16 paź 2017, 20:45 
mam zasypać?


Na górę
  
 
Post: 16 paź 2017, 21:06 
gupia cipo, każdy lubi widzieć wokół siebie nieco głupszych, a ty sie uparłaś za taką robić.


Na górę
  
 
Post: 16 paź 2017, 21:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
szary pisze:
korbaczeska pisze:
Nie pierdol szary, ten krzyż przeszkadzał jakiemuś bogojebliwemu katolikowi bo urażał jego uczucia religijne.
Za takie stare niusy powinieneś odmówić trzy różańce w każdym granicznym mieście w Polsce.

Potężny koncern spożywczy i zachodnia sieciówka z kalifatu ue ulegli jednemu katolikowi, wg. ciebe,
korbaczeska, bo krzyż urażał jego uczucia religijne.
Się przeczytaj, korba.


Wyobraź sobie.
Takie rzeczy tylko w Polsce pod rządami PIS.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2017, 8:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
szary pisze:
korbaczeska pisze:
Nie pierdol szary, ten krzyż przeszkadzał jakiemuś bogojebliwemu katolikowi bo urażał jego uczucia religijne.
Za takie stare niusy powinieneś odmówić trzy różańce w każdym granicznym mieście w Polsce.

Potężny koncern spożywczy i zachodnia sieciówka z kalifatu ue ulegli jednemu katolikowi, wg. ciebe,
korbaczeska, bo krzyż urażał jego uczucia religijne ?
Się przeczytaj, korba.

korbaczeska pisze:
Nie pierdol szary, ten krzyż przeszkadzał jakiemuś bogojebliwemu katolikowi bo urażał jego uczucia religijne.
Za takie stare niusy powinieneś odmówić trzy różańce w każdym granicznym mieście w Polsce.

Pieńkowska znająca całą prawdę całą dobę coś na ten temat już powiedziała, czy tym razem znowu zmyślasz sama z siebie prosta mitomanko ?

Kiedyś twierdziłaś również, że zabito muzułmanów w meczenie, potem okazało się, że media ciebie oszukały.
Ale wtedy to nie była Pieńkowska prawda ?
Hm...
Zabawne.

Cytuj:
Znaki krzyża są usuwane z powodu nieprzemyślanej strategii marketingowej.


Już kilkakrotnie jakiś przygłup od marketingu zadecydował że zostaną usunięte znaki krzyża z opakowań produktów spożywczych i reklamy w regionach gdzie jest duże nasycenie ludźmi praktykujących islam.
Oszołom uznał, że znak krzyża na fotografiach zabytków architektury obraża uczucie mniejszości religijnej muzułmanów, ale już nie interesowało go obrażenie uczuć klientów katolików.

Tak abstrahując od fotografii budynków z krzyżem, mogli użyć do reklamy zdjęć zabytkowych budynków bez symboli religijnych, ale nie, dla prowokacji przeprowadzili manipulację licząc na rozgłos i zwrócenie uwagi na produkt którym handlują.
Tak bardzo zwrócili uwagę, że Lidl-owi grozi proces.

Upośledzona mitomanka nie była i nie jest w stanie zebrać publicznie dostępnych informacji, zamiast tego zwyczajowo zmyśla, bo taka wersja lepiej pasuje do jej mentalności.
I informacja nie jest stara, a jest kolejnym opisanym przypadkiem manipulacji marketingowej tego koncernu spożywczego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2017, 8:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Nie byłoby potrzeby
odpisałam, ale nie po linii było, więc wiadomy cieć usunął. I nie o Canisie mowa.
I ten wpis pewnie usunie. Bronto to jego protegowany.. :mrgreen:
Może mnie nawet zbanuje na życzenie Broncia, wiedz więc Barycki, że nikt nie będzie Ciebie z taką miłością lał po ryju, co ja. :twisted:


Zbanujcie ją skoro ładnie prosi :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2017, 9:29 
Właśnie, za mordę starą kurwę i hajda ze dwora.


Na górę
  
 
Post: 17 paź 2017, 10:13 
Pójdę na Frondzie, w sumie niewielka różnica.

Jedzie dwóch Arabów autem. Jeden mówi do drugiego:
- Wysadź mnie pod ambasadą!


:lol: :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 784, 785, 786, 787, 788, 789, 790 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group