forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 1:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 wrz 2017, 18:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Włochy.
Młodzieńcy pełni niedostrzeganych zalet, czołówka intelektualna nowej Europy, inżynierzy, lekarze, wykładowcy w oczekiwaniu na nostryfikację dyplomów...

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2017, 18:55 
Pan pszerarzony pisze:
Pan Barycki, onegdaj bardzo sobie cenił brudne pięty inteligentnych dziewcząt dojeżdżających spod podmiejskich wsi do wielkomiejskich szkół przyzakładowych. Matko boska, cóż to była za ekspresja życia, a szczególnie, życia seksualnego szczerze otwartego na humanistyczną nowoczesność.

Jestem skłonna w to uwierzyć, natomiast furia niektórych, takie usilne zaprzeczanie, histeryczna reakcja, pełna bluzgów zresztą, na linka z filmem , nie jest normalna. Ba, jest przejawem choroby psychicznej, socjopatii.
Normalny człowiek bowiem, własne zdanie zamieści i na tym kończy. Tu mamy do czynienia wręcz z bombardowaniem produkcji, nachalnym, natrętnym, kompulsywnym wręcz. Tak jakby Bronto się bał, że ktoś ten filmik obejrzy. Że po obejrzeniu wyrobi sobie własne zdanie. A boi się bardzo. To normalne? Serio? Nie, to nie jest normalne, bronto dostał szału wręcz i to już jest przejaw pierdolca. ..Z tym, że im bardziej ktoś taki jak bronto, odwodzi od obejrzenia dokumentu, ten , dokument w sensie, staje się bardziej atrakcyjnym.
Co ciekawe, Pan Kowalew, wczoraj jeszcze umieścił wprawdzie nie w tym wątku, a we wschodnim posta, w którym jednoznacznie stwierdza, że

Cytuj:
ylko że jeszcze takim osobom chcę zwrócić uwagę na to że:
- giną w 99,99 skłóceni Syryjczycy a nie Amerykanie
.
Bronto nie podniósł alarmu, Pan nie podniósł.. Ale też Pan nie podnosi, kiedy bronta wszelakie twierdzą, że w Syrii nie ma ludobójstwa, że ludzie nie giną, że ogólnie cała ich martyrologia, to jeden , wielki fejk Że jeden dokument, drugi to ściema, propagadana mediów.
Kurwa mać, Barycki! Pamiętam że kojarzysz Bakszysz(jak pisałam, pamięć mam jak słoń) , to też skojarz nazwisko Malejonek. Też był w Syrii, było mnóstwo nie tylko reżyserów, muzyków, celebrytów, ale i lekarzy, o których nie masz pojęcia, wolontariuszy..i wszyscy oni twierdzą- że w Syrii mamy do czynienia z ludobójstwem.
A taki bronto, którego byt konstytuuje bluzganie innych uczestników dyskusji, jest Panu przyjacielem po poglądach.
Z punktu widzenia logiki, to niemożliwe.A i alergie masz na kołtunizm, podobno, jak więc się znajdujesz w koalicji z tym psycholem? No?
Przecież to debil, z ilorazem, jak mu tam, Kowalskiego, zapomniałam jak ma na imię..Jak się wkurwiam to zapominam.
O już mam z ilorazem Mariana Kowalskiego. Wielki łeb, pofałdowany kark. Gdyby Urban, staruszek tu jeszcze zaglądał, takie indywiduum jak Bronto nie miałoby tu prawa bytu.
Neguje wszystko co piszę, jednocześnie jednak zapożyczając choćby ''spierdolinę''. To moje słowo, moje określenie. Piszę mu że jest psychiczny, jednostki chrobowe wymieniam, a ten nagle o solach litów wali..
Przypadek? Nie kurwa, żaden przypadek, kolo pożyczaliski jest.
Nie Adamie, nie jesteś bez skazy.. i choć czasem bawisz się konwencją, tu nie ma zabawy. Bo giną ludzie, a debil debilem pozostanie, choćbyś durnia bronto spakował i do Aleppo wysłał. Jak mu bomba nad łbem pustym przeleci, to debil powie że to burza była..


Ostatnio zmieniony 26 wrz 2017, 19:50 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 26 wrz 2017, 19:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A mnie zastanawia jakim trza być bydlenciem aby nie rozumieć tragedii zwykłych Syryjczyków i tego, że uciekają ze zrujnowanego kraju. Trzeba również podkreślić jedno. Kto jest winny tej wojnie? Każdy mówi i ja też, że usrajcy głównie. I życzymy im nie najlepiej. Tylko co winni są żołnierze tam wysłani? Ci co są naprawdę winni w tym czasie graja skurwysyny w golfa na trawniczku w białym domu. Tak mnie się wydaje, że zapominamy o tym często.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2017, 19:32 
Cytuj:
A mnie zastanawia jakim trza być bydlenciem aby nie rozumieć tragedii zwykłych Syryjczyków i tego, że uciekają ze zrujnowanego kraju
Najwidoczniej można...i nie ma na to mocnych. Smutne, ale prawdziwe.
Homo sapiens zawsze brzmiało tłumnie, dzisiaj brzmi durnowato.
Niektórzy nas, ludzi do zwierząt równają.. Patrzę na swojego psa, koty, i nie ma opcji by te odrzucały kogoś tam.
Mam niewidomych sąsiadów, cała trójka nie widzi, ojce plus syn. Cudowni ludzie, ale dla nich to abstrakcja, w sensie problemu by przyjąć Syryjczyków, ludzi z Erytrei.. Dla nich to tacy sami ludzie, co my.. Nie mają z tym żadnego problemu.
To jakiś chyba chichot natury, że człek z upośledzonym zmysłem wzroku, potrafi widzieć wiecej, niż ten pozornie widzący..


Na górę
  
 
Post: 26 wrz 2017, 19:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
A mnie zastanawia jakim trza być bydlenciem aby nie rozumieć tragedii zwykłych Syryjczyków i tego, że uciekają ze zrujnowanego kraju. Trzeba również podkreślić jedno. Kto jest winny tej wojnie? Każdy mówi i ja też, że usrajcy głównie. I życzymy im nie najlepiej. Tylko co winni są żołnierze tam wysłani? Ci co są naprawdę winni w tym czasie graja skurwysyny w golfa na trawniczku w białym domu. Tak mnie się wydaje, że zapominamy o tym często.

Źle sformułowane pytanie.

Powinieneś zapytać jakim trzeba być bydlakiem aby wykorzystywać słowo Syryjczyk do przemytu ludzi do Europy pod fałszywym hasłem uchodźcy z Syrii.

Powinieneś również zapytać jakim trzeba być tępakiem aby uwierzyć w kłamstwa mediów, że uchodźcy to Syryjczycy.

Mógłbyś również zapytać jakim trzeba być intelektualnym prymitywem aby wciskać w obliczu faktów brednie i zmyślone opowiadania, że tak nazywani uchodźcy to ludzie zweryfikowani i uciekający przed bombami, są pełni niedostrzeganych zalet, są intelektualistami, inżynierami, lekarzami wykładowcami i nauczycielami, i pojedynczo i w całości ubogacą mieszkańców Europy.

Gdybyś zadawał właściwe pytania oparte na wiedzy i faktach, być może udałoby ci się oderwać od spierdolin umysłowego populizmu stosujących kłamstwa, manipulację i zmyślanie w zastępstwie argumentów opartych na i w faktach.
Być może...

-------
Cytuj:
Bułgaria wysyła wojsko do ochrony granicy z Turcją i zapowiada użycie broni.

Kod:
Bułgarskie wojsko nie wyklucza stosowania broni przeciwko nielegalnym islamskich imigrantom! Krasimir Karakaczanow - minister obrony i wicepremier Bułgarii - powiedział w rozmowie z dziennikiem "Die Welt", że Bułgaria podzieli granicę z Turcją na pięć stref, do których wysłana zostanie uzbrojona kompania oddziałów bojowych. Wojsko jest skuteczniejsze niż policja – uważa Karakaczanow.
Bułgarskiemu wojsku, oficjalnie w liczbie 600, a doświadczonemu w misjach zagranicznych, pomogą kamery i drony.
Co nie powinno budzić zdziwienia, plany te zostały skrytykowane przez niemiecką lewicę i organizację pomocy uchodźcom Pro Asyl, gdyż ma to oznaczać łamanie traktatów unijnych, w których zapisane jest poszanowanie praw człowieka. Lewicowa organizacja nie zauważa, że islamscy imigranci zupełnie nie przejmują się europejskimi wartościami, także tymi, które głosi lewica.
Warto pamiętać, że 21 czerwca 2016 roku m.in. dzięki Krasimirowi Karakaczanowi (przewodniczącemu Wewnętrznej Macedońskiej Organizacji Rewolucyjnej – Bułgarski Ruch Narodowy deputowanemu do Zgromadzenia Narodowego, a w 2016 roku kandydatowi na prezydenta Bułgarii) i jego partii, bułgarski parlament przyjął nowelizację kodeksu karnego zakładającą karę nawet trzech lat więzienia za propagowanie radykalnego islamu.

W Bułgarii radykalny islam, finansowany m.in. z Arabii Saudyjskiej, jest poważnym problemem. Dochodzi tam do procesów osób wspierających państwo islamskie. Co ciekawe, bułgarski parlament zakazał noszenia burek w miejscach publicznych, choć należy zaznaczyć, że strój ten nie jest popularny wśród liczącej prawie 600 tysięcznej mniejszości tureckiej w niespełna 7,5 mln Bułgarii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2017, 20:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A skąd się wzięły bluzgi? Z wiaterku? :mrgreen:

Zamknij Pan to kółko a nie tak jednostronnie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2017, 20:03 
Cytuj:
Pani AGAFIA ma pamięć jak słoń, ino nie pamięta skąd się wzięło zachowanie Pana Bronto. Spoko, ja mam pamięć jak żyrafa i pomnę: z bluzgów pod jego adresem.
Pan agronom zawsze merytorycznie i w temacie. Tyle już tu postów ''na temat'' zamieścił że klękajcie narody..Poznaliśmy stanowisko pana agronoma na temat wojen, uchodzćów, religii, polityki i feminizmu. Sportu, muzyki, kościoła, bo pan agronom przecież nie jest kłótliwym, kobieco infantylnym pizdeuszem, ale pełnoprawnym uczestnikiem dysput na tematy wszelakie. Zły moderator jednak, wypierdolił w kosmos te merytoryczne wpisy pana agronoma, a pozostawił te, w których pan agronom targa się za kudły z babami, jak zresztą na babę przystało. Co jest do sprawdzenia. Gdzie się baby za kudły targają, tam pan agronom usiłuje błysnąć.
Straszne.


Na górę
  
 
Post: 26 wrz 2017, 20:07 
Boruch pisze:
Tylko co winni są żołnierze tam wysłani? Ci co są naprawdę winni w tym czasie graja skurwysyny w golfa na trawniczku (...)


Ty cyniczny, pierdolony hipokryto. To, kurwa, u amerykanów widzisz kto jest winny ich zbydlęceniu, że wysyłają niewinnych, nieświadomych żołnierzy na wojnę, a Polaków, tych zwykłych, szarych Kowalskich wyzywasz, parówo, od najgorszych, bo to wg ciebie oni są winni, że ktoś gra na trawniczku?
Brontu grozisz pajacu rękoczynami w realu, a sam zasługujesz tylko na splunięcie w kaprawy pysk. Bo ręki szkoda.
Paszoł won niedorobiony dziennikarzyno!


Na górę
  
 
Post: 26 wrz 2017, 20:31 
AGAFIA pisze:
Jezu Polar, co z Tobą. Ja nie staję po niczyjej stronie

Nie żartuj sobie ze mnie. Proszę.

AGAFIA pisze:
ale aby nie popiłeś? Po co ta mowa nienawiści...

To ja uprawiam mowę nienawiści? No nie, no to są już jaja. :lol:


Na górę
  
 
Post: 26 wrz 2017, 20:42 
To może ja pójdę spać jednak.
:(


Ostatnio zmieniony 26 wrz 2017, 20:52 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group