forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 16:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 717, 718, 719, 720, 721, 722, 723 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 wrz 2017, 19:13 
To dobry człowiek, on tylko bardzo pragnie poczuć się inteligentnym.


Na górę
  
 
Post: 22 wrz 2017, 19:24 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
To faktycznie będzie rozrywka, od kogo zaczniesz prymitywie intelektualny ?
Nie ma was tak dużo, raptem paru zacnych intelektualistów. Wszyscy poddacie się lobotomii ?


Dużo już wyłapałeś ciężarnych alkoholiczek i doniosłeś na nie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2017, 19:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:
Tym sposobem forum ma twardy dowód i dokument na pański paskudny charakter. Tera możemy skończyć.



Jest Pan tego pewny co Pan napisał? To jest tylko Pana subiektywna ocena. :mrgreen:

I to jest dopiero koniec. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2017, 19:38 
maerose pisze:
Dużo już wyłapałeś ciężarnych alkoholiczek i doniosłeś na nie?

A po co miałby to robić, przecie Pan Stary zaręczył słowem honoru, że nie ma gdzie ich pozamykać.


Na górę
  
 
Post: 22 wrz 2017, 19:59 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Kołtun pisowski pierdolnął swoim kołtuństwem.
Korniki liczyć a kysz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2017, 20:08 
odnoszę wrażenie, że Panią ktoś strasznie spierdolił.


Na górę
  
 
Post: 22 wrz 2017, 20:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:
Jeszcze dopiszę, że mi Pan mówił co mam robić, tj. walnąć setę i iść spać (żeby nie denerwować Borucha lepszego sortu?), chwilę potem oburza się Pan na Pana szarego w wątku europejskim:

I tak jest każdego dnia, Panie Boruch, liderze frakcji kołtunów. To mi się bardzo nie podoba. Ende.


1. Nie mówiłem co ma Pan robić - to była tylko rada. A z radą jest tak, że nie musi jej Pan spełniać. To nie jest przymus - tak dla ścisłości.

2. Pan jesteś adwokatem szarego? Nie wiedziałem o tym. Proszę na drugi raz mnie o tym powiadomić, że jeżeli rozmawiam z szarym to za pośrednictwem pańskiej persony.

3. A kto powiedział że tak być nie może każdego dnia? Nie należę do żadnej frakcji. A już do kołtunów to na pewno nie. Nie podoba się? Jak mi przykro. Niestety pewne sprawy i rzeczy każdy z nas musi ścierpieć. ja też. Np tak bezprzedmiotowe dyskusje z Panem. A ile rzeczy i spraw zachowań ludzkich mi się nie podoba - nie chciałby Pan wiedzieć.
I teraz finito. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2017, 20:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
http://www.ekathimerini.com/221907/arti ... e-deported

Cytuj:
Grecki sąd: Turcja jest krajem bezpiecznym, więc uchodźcy mogą być deportowani do Turcji


Zdaje się że to początek końca "greckiej przygody" rozmaitych nachodźców w Grecji.
Pozostało tylko skłonić gości którzy nieco się zasiedzieli by wrócili tam skąd przyszli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2017, 22:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Pantryglodytes pisze:
http://www.ekathimerini.com/221907/article/ekathimerini/news/greek-court-deems-turkey-safe-says-refugees-can-be-deported

Cytuj:
Grecki sąd: Turcja jest krajem bezpiecznym, więc uchodźcy mogą być deportowani do Turcji

Zdaje się że to początek końca "greckiej przygody" rozmaitych nachodźców w Grecji.
Pozostało tylko skłonić gości którzy nieco się zasiedzieli by wrócili tam skąd przyszli.

Turcja ich nie przyjmie.
Nie po to przecież opróżnili, dwa lata temu, swoje obozy dla uchodźców.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2017, 22:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
szary pisze:
Pantryglodytes pisze:
http://www.ekathimerini.com/221907/article/ekathimerini/news/greek-court-deems-turkey-safe-says-refugees-can-be-deported

Cytuj:
Grecki sąd: Turcja jest krajem bezpiecznym, więc uchodźcy mogą być deportowani do Turcji

Zdaje się że to początek końca "greckiej przygody" rozmaitych nachodźców w Grecji.
Pozostało tylko skłonić gości którzy nieco się zasiedzieli by wrócili tam skąd przyszli.

Turcja ich nie przyjmie.
Nie po to przecież opróżnili, dwa lata temu, swoje obozy dla uchodźców.


Turcy zapewne nie są zainteresowani, dlatego podejrzewam że w przypadku niekorzystnego rozwoju wypadków dotychczasowi goście mogą zostać osamotnieni w swych dążeniach i skoro nikt ich nie chce będą musieli sami zadbać o własny los :?
Wbrew pozorom dość łatwo ich sytuacja może się okazać tragiczną, gdyby jednak chcieli pozostać tam gdzie są.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 717, 718, 719, 720, 721, 722, 723 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 194 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group