forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 638, 639, 640, 641, 642, 643, 644 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 sie 2017, 23:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Numer1000 pisze:
obaj możecie Jej obciągnąć

Numer1000, korbaczeska jest kobietą.
Więc nie można jej obciągnąć, idioto.

Kurwa, kolejny pedzio na forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 0:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
W dupie mam waszą wojenkę proBronto vs antyBronto. Na obraźliwe (u niektórych wręcz chamskie) zachowanie zwracałem uwagę obu stronom, bo nie mam zamiaru opowiadać się po żadnej. Bronto zwraca uwagę na istotny problem zalewu Europy przez nielegalnych imigrantów, nic negatywnego nie pisze o prawdziwych uchodźcach. W jego wypowiedziach nie ma rasistowskich, faszystowskich czy nazistowskich treści. Zwraca uwagę na brak możliwości integracji, na roszczeniowe postawy imigrantów, na zagrożenie przestępczością i terroryzmem. Negatywnie odnosi się do sunnickiego, wahabickiego islamu, wspieranego i finansowanego przez AS i parę państw rejonu Zatoki Perskiej. Również negatywnie pisze o lewackich, skrajnie liberalnych środowiskach europejskich. Te zjawiska istnieją i się nasilają, stanowią zagrożenie dla porządku prawnego i społecznego Europy. Logik też o tym pisze i od razu go zaszufladkowano; prawak, pewnie naziol. Zastanówcie się nad tym co wypisujecie. Pomijam wojnę na wyzwiska bo wzajemna nienawiść przekroczyła masę krytyczną.
Tego zwykłymi metodami nie da się opanować, oni się nie zintegrują. Niech Boruch nie pisze głupot aby im dać szansę. Szansę dostali i nie chcą z niej korzystać. Tu nie ma uchodźców uciekających przed bombami to wredna manipulacja i przekłamanie. To fala ktora ma zalać i zdezintegrować Europę. Jedyne rozwiązanie to ścisłe i brutalne egzekwowanie prawa. Zakaz finansowania przez zagraniczne ośrodki, głównie saudyjskie i likwidacja ich agend na terenie Europy. Bezwzględna i natychmiastowa deportacja w razie naruszenia prawa. Do osób stanowiących zagrożenie użyć najostrzejszych środków przymusu bezpośredniego. To wojna i ona już trwa.
Jeżeli w porę się nie opamiętamy, ulice naprawdę spłyną krwią. Zresztą krew już się leje, zwykłych niewinnych ludzi. Tylko co was obchodzą ci zabici ludzie, także dzieci, wy chcecie integrować się na siłę z tymi którzy w założeniu swojej wiary mają zabijać niewiernych. To jakaś paranoja.

Widziałem ich w akcji, miałem z nimi do czynienia, oglądałem i wykopywałem efekty ich działań, walczyłem z nimi. Wasze brednie mnie nie przekonają.

Tak na koniec do Agafii; nigdy nie miałem "ambicji" być modem na tym forum, a tą "kiełbachą" modowską o której piszesz to są zbierane joby i wyzwiska od tut. PT Userów.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 1:29 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
szary pisze:
Cytuj:
[b]Belgijski dziennik „Het Laatste Nieuws” ujawnił w poniedziałek wewnętrzny raport, który powstał w ub. roku w
jednym z przedszkoli we flamandzkim mieście Ronse w północno-zachodniej Belgii, na temat radykalizacji części
uczęszczających tam muzułmańskich dzieci. ...

logik pisze:
No to jakie rozwiązanie planujecie?

Bronto pisze:
Szczegółowa kontrola i weryfikacja ludzi podających się za uchodźców.
Egzekwowanie deportacji itp.
Mechanizmy prawne istnieją od dawna, wystarczy ich przestrzegać nie łamiąc obowiązującego prawa.

Bronto nie chce oskarżeń o nazizm, rasizm i faszyzm dlatego tak miękko pisze. Ja nie, bo jestem.

Nie ma planów, logik ale rozwiązanie jest, mianowicie i np: ustanowić prawa, ustawy, rozporządzenia
i instrukcje przyjęte przez UE i wszystkie parlamenty krajów UE i na ich podstawie:

- aresztować statki NGO i ich załogi pod zarzutem przemytu ludzi i łowienia niewolników,
- wycofać statki włoskiej straży przybrzeżnej z wód terytorialnych Libii i innych afrykańskich,
dotyczy też np. niemieckich okrętów,
- zawracać z europejskich wód terytorialnych pontony z napływowym elementem a gdy to niemożliwe,
przeładowywać, na morzu, na barki i odsyłać do afryki,
- strzec Europejskich plaż przed desantem z afryki za pomocą świadomych zagrożeń i uzbrojonych
miejscowych obywateli,
- rodziny, od matki, ojca, po babie i prababcie i dziadków, wójków, ciotki pociotki, bachorów,
które w przedszlu lub w szkole zachowują się jak te ww. opisane, natychmiast deportować.
Nie ma znaczenia, że urodzili się w UE. Skądś przybyli,
- natychmiast deportować całe rodziny muzułmanów dopuszczjących się aktów terroru,
- każdego muzułmanina, który choćby rzuci papierek nie do kosza albo krzywo spojrzy na rdzennego
europejczyka natychmiast deportować; dotyczy to również trzydziestoletnich, muzułmańskich nastolatków,
- lekarzy odmawiających ustalenia wieku imigranta pozbawiać prawa wykonywania zawodu,
- nie burzyć istniejących meczetów,
- ani jednego meczetu w Europie więcej,
- zakazać finansowania meczetów z zagranicy, tak jak NGO,

Ww. aby powstrzymać, niepełne - do konsultacji. Jak sie pozbyć, napiszę.


łaaał jestem pod wrażeniem , z rozdziawiono gebo czytałam i się zachwyciłam
ty wszystko o fluchtlingach wiesz, więc ty masz prawdopodobnie nieograniczony dostęp do nich
zatem nie pytlaj geba po próżnicy , ino daj przykład jak zwyciężać mamy :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 7:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
starykizior pisze:
W dupie mam waszą wojenkę proBronto vs antyBronto. Na obraźliwe (u niektórych wręcz chamskie) zachowanie zwracałem uwagę obu stronom, bo nie mam zamiaru opowiadać się po żadnej. Bronto zwraca uwagę na istotny problem zalewu Europy przez nielegalnych imigrantów, nic negatywnego nie pisze o prawdziwych uchodźcach. W jego wypowiedziach nie ma rasistowskich, faszystowskich czy nazistowskich treści. Zwraca uwagę na brak możliwości integracji, na roszczeniowe postawy imigrantów, na zagrożenie przestępczością i terroryzmem.


Panie Kizior, pomijam to jedno zdanie co Pan wtrącił na mój temat. Być może nie mam racji. Interesuje mnie rażący, moim zdaniem brak u Pana oceny tego co ten koleś, nie będę wymieniał jego nazwy zamieszcza na forum i piesze. Jeżeli Pan nie widzi fobii jaką ma ten gość do do ludzi, o których nas raczy powiadamiać, to znaczy, że ma Pan przytępione poczucie oceny otaczającej rzeczywistości. A może wynika to z tego, że nie śledzi Pan tych materiałów? Może niech Pan się dokładniej temu przyjrzy. Przecież w tych materiałach, śmiem twierdzi 80% aż kipi od uprzedzeń do rasy, do kultury. Niektóre są bez komentarza, ale większość go zawiera w postaci, np cynicznie i drwiąco "młodzieńcy pełni ukrytych zalet ubogacają.......", itp. Jeżeli ktoś z taką częstotliwością zamieszcza tylko negatywy obraz tych ludzi, to jak odebrać takiego kogoś? Do tego nie ma tam dyskusji tylko obelgi z jego strony. Skoro twierdzi, że to prawda to po co posiłkuje się obelgami i osobistymi przejażdżkami w stosunku do adwersarzy? Czy moc argumentu nie wystarczy? Moc prawdy? A może on wie, że to żaden argument bo to fobia a nie fakt? I Pańskim zdaniem nie ma w tym nic co mogłoby kogokolwiek oburzyć, że to jest cenne?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 7:56 
Boruch pisze:
starykizior pisze:
W dupie mam waszą wojenkę proBronto vs antyBronto. Na obraźliwe (u niektórych wręcz chamskie) zachowanie zwracałem uwagę obu stronom, bo nie mam zamiaru opowiadać się po żadnej. Bronto zwraca uwagę na istotny problem zalewu Europy przez nielegalnych imigrantów, nic negatywnego nie pisze o prawdziwych uchodźcach. W jego wypowiedziach nie ma rasistowskich, faszystowskich czy nazistowskich treści. Zwraca uwagę na brak możliwości integracji, na roszczeniowe postawy imigrantów, na zagrożenie przestępczością i terroryzmem.


Panie Kizior, pomijam to jedno zdanie co Pan wtrącił na mój temat. Być może nie mam racji. Interesuje mnie rażący, moim zdaniem brak u Pana oceny tego co ten koleś, nie będę wymieniał jego nazwy zamieszcza na forum i piesze. Jeżeli Pan nie widzi fobii jaką ma ten gość do do ludzi, o których nas raczy powiadamiać, to znaczy, że ma Pan przytępione poczucie oceny otaczającej rzeczywistości. A może wynika to z tego, że nie śledzi Pan tych materiałów? Może niech Pan się dokładniej temu przyjrzy. Przecież w tych materiałach, śmiem twierdzi 80% aż kipi od uprzedzeń do rasy, do kultury. Niektóre są bez komentarza, ale większość go zawiera w postaci, np cynicznie i drwiąco "młodzieńcy pełni ukrytych zalet ubogacają.......", itp. Jeżeli ktoś z taką częstotliwością zamieszcza tylko negatywy obraz tych ludzi, to jak odebrać takiego kogoś? Do tego nie ma tam dyskusji tylko obelgi z jego strony. Skoro twierdzi, że to prawda to po co posiłkuje się obelgami i osobistymi przejażdżkami w stosunku do adwersarzy? Czy moc argumentu nie wystarczy? Moc prawdy? A może on wie, że to żaden argument bo to fobia a nie fakt? I Pańskim zdaniem nie ma w tym nic co mogłoby kogokolwiek oburzyć, że to jest cenne?

Z fobiami u Bronto raczej kiepsko. Podaje suche fakty bez ubarwień, tym bardziej bez jakichkolwiek uprzedzeń. To grono "wielbicieli" Bronto wolałoby aby zastosował jakąś frywolną, bardziej kumplowską formę przekazu, bo ta razi, tak, prawda, suche fakty bolą. Nikt z adwersarzy nie pokusił się o sensowne argumenty, a raczej o jakieś rzewne lamenty, bez oparcia w faktach, nikt nie odpowiedział na mojego posta, gdzie prosiłam o propozycje od oponentów Bronto odnośnie tego jak chcecie rozwiązać problem nielegalnych imigrantów, NIKT! A przecież to nie Bronto ma dawać rozwiązania istniejącego problemu, a Wy, krzykliwi, ordynarni, wulgarni wobec Niego i przedstawianych faktów.

Boruch, jak zwykle nie to przeczytałeś o czym teraz zabierasz głos, wczytaj się w początki ataków, kto zaczął, kto wyzywał pierwszy i jakiego kalibru były i są to wyzwiska. Kiedy Bronto przybrał, myślę, że jako obronę, cyniczny i drwiący sposób pisania?
Nie prościej , zamiast wściekłych ataków, na kogoś , kto nie mieści się w Waszych kanonach człowieka do zaakceptowania, albo przynajmniej do kulturalnego obcowania na forum , jest refleksja nad sytuacją, spojrzenie dalej niż czubek własnego nosa i pokuszenie się o wizję, wcale nie tak odległej przyszłości?


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2017, 8:18 
starykizior pisze:
Te zjawiska istnieją i się nasilają, stanowią zagrożenie dla porządku prawnego i społecznego Europy.


No tak, Panie Stary, istnieją, ale tak się jakoś w tym naszym wszechświecie poukładało, że wszystko, co istnieje jest skutkiem jakiejś przyczyny, a o przyczynie, tu ani be, ani me, ani kukuryku, a bez analizy deterministycznej, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko obecny stan istnienia tych zjawisk uznać za wolę bożą. Owszem, czytałem tu, że przyczyną są dobre chęci polityki społecznej wolnego świata demokracji, a tylko błędy i pomyłki spowodowały zagrożenie interesów społecznych Europejczyków, jednak w tejże samej polityce nie zauważyłem, aby zostały popełnione jakiekolwiek błędy zagrażające interesom kapitału światowego i choćby tylko z tego powodu, ale nie tylko, wnioskowanie, iż te zjawiska mają swoją przyczynę w błędach i pomyłkach politycznych, jest logicznie sprzeczne wewnętrznie, no, a skoro przyczyny nie są błędem politycznym, to muszą być celowym działaniem politycznym i to jest wniosek logicznie niesprzeczny wewnętrznie. A kiedy to wiemy, nie będzie trudno dojść w sposób logicznie niesprzeczny wewnętrznie, kto i po co kreuje taką politykę destrukcji społecznej. Kilkakrotnie próbował tu Pan Barycki rozpocząć taka dyskusję, jednak zawsze po jego poście zapadała cisza, a i czasami Ten zielony glut z nosa, dla niepoznaki zwany wilkiem (chyba wilkiem w dupie), usuwał takie posty. Więc, moi drodzy dwunastolatkowie, dalej sobie poszukujcie bożej tajemnicy w tej globalnie antyspołecznej polityce wolnego świata demokracji i humanizmu.


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2017, 8:45 
szary pisze:
Numer1000 pisze:
obaj możecie Jej obciągnąć

Numer1000, korbaczeska jest kobietą.
Więc nie można jej obciągnąć, idioto.

Kurwa, kolejny pedzio na forum.


A może odwdzięczyć się imigrantom pięknym za nadobne, zebrać ze trzy tysiące takich tępych chujów jak ty, Szary i posłać ich w pizdu na dziurawych beczkach do Rwandy , Ugandy, Etiopii i Sropii- niech kurwy zobaczą jak to z emigrantami się żyje a i nam w Europie ulży.

Aha- Korbaczeskiej można obciągnąć i to byłyby niezapomniane wrażenia wzrokowo-smakowo-węchowe, ty głupi pedale. Tylko czy by dała?


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2017, 8:50 
Tu powyżej przykład masowego produktu tego, o czym poniżej piszę.

Decydujący wpływ na kreowanie masowej świadomości społecznej ma edukacja, media, pop kultura i środowiska opiniotwórcze, a to wszystko w wolnym świecie demokracji i humanizmu jest całkowicie uzależnione finansowo, a tym i w każdym innym aspekcie, od kapitału światowego. Wystarczy dokonać analizy logicznej relacji interesu kapitału światowego z interesem społecznym, aby w sposób logicznie niesprzeczny wewnętrznie analizować rzeczywistość społecznopolityczną. Tyle marksizm, moje cudowne dzieci boże.


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2017, 8:54 
Numer1000 pisze:
szary pisze:
Numer1000 pisze:
obaj możecie Jej obciągnąć

Numer1000, korbaczeska jest kobietą.
Więc nie można jej obciągnąć, idioto.

Kurwa, kolejny pedzio na forum.


A może odwdzięczyć się imigrantom pięknym za nadobne, zebrać ze trzy tysiące takich tępych chujów jak ty, Szary i posłać ich w pizdu na dziurawych beczkach do Rwandy , Ugandy, Etiopii i Sropii- niech kurwy zobaczą jak to z emigrantami się żyje a i nam w Europie ulży.

Aha- Korbaczeskiej można obciągnąć i to byłyby niezapomniane wrażenia wzrokowo-smakowo-węchowe, ty głupi pedale. Tylko czy by dała?

To jest ważny głoś w dyskusji i propozycja numer1: jak rozwiązać problem nielegalnych imigrantów.
numer2: ?


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2017, 9:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Strzelać!
Do nich:

Obrazek


I do tych:

Obrazek


I do nich też:

Obrazek

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 638, 639, 640, 641, 642, 643, 644 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group