forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 7:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 cze 2017, 0:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
1. Z Rosjanami to różnie było; lepiej bez uogólnień, a o konkretach.

2. Tu emocje i wzajemne osobiste fobie wzięły górę. Nikt nie chce zrozumieć drugiej strony tylko stara się dopierdolić.

3. Szary, ja tam nie jestem czułym humanistą, ale staram się ROZUMIEĆ. Z islamem i efektami jego działań miałem osobiście do czynienia, ale widziałem też co potrafi druga strona. Wcale Ciebie nie uważam za nazistę czy faszystę, ale na pewno jesteś ekstremalnym rasistą.
W dalszym ciągu twierdzę, że brakuje Ci wiedzy.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 cze 2017, 1:46 
AGAFIA pisze:
Ja bardzo wrażliwa jestem, na cudze nieszczęście
kiedy ludzie uciekający przed wojną i terrorystami


Tak samo i ja, Pani Agafo, bardzo wrażliwy jestem i z tej wrażliwości, każdego mężczyznę w wieku poborowym uciekającego przed wojną i terroryzmem, a na pastwę wojny i terroryzmu pozostawiającego swoją żonę z dziećmi i starych rodziców, bez chwili wahania zasypałbym w dole z wapnem. Takie same doły z wapnem moja wielka wrażliwość uważa za najwłaściwsze miejsce dla emigrantów, którzy przyjechali do Europy po zasiłki socjalne i organizować się w bandy rabusiów, i gwałcicieli.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 29 cze 2017, 17:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Kod:
W liście do Unii Europejskiej rząd włoski zagroził, że porty tego kraju zostaną zamknięte dla zagranicznych statków wyławiających imigrantów na Morzu Śródziemnym. Chodzi o  statki organizacji społecznych oraz okręty należące do NATO, a wyławiające imigrantów płynących z Libii. Wyławiają one niemal połowę imigrantów.

Kod:
Nancy Porsia, która od lat pisze z Libii, są pewni: „Libijska straż wybrzeża jest zamieszana w handel ludźmi”. Pułkownik Tarek Shanboor, któremu podlega ministerstwo spraw wewnętrznych w Trypolisie, potwierdza: „Mamy przemytników we własnych szeregach, to jest poważny problem”

Nie tak niedawno również informowali, że statki wyławiające tak nazywanych uchodźców współpracują z przemytnikami ludzi.

Austria.
Według zapowiedzi MSW tego państwa, urząd pracuje nad przepisami mówiącymi, że imigranci za fałszywe zeznania azylowe będą karani grzywną 5 tys Euro i karą więzienia do 6 miesięcy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 cze 2017, 18:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Bronto pisze:
Kod:
W liście do Unii Europejskiej rząd włoski zagroził, że porty tego kraju zostaną zamknięte dla zagranicznych statków wyławiających imigrantów na Morzu Śródziemnym. Chodzi o  statki organizacji społecznych oraz okręty należące do NATO, a wyławiające imigrantów płynących z Libii. Wyławiają one niemal połowę imigrantów.

Kod:
Nancy Porsia, która od lat pisze z Libii, są pewni: „Libijska straż wybrzeża jest zamieszana w handel ludźmi”. Pułkownik Tarek Shanboor, któremu podlega ministerstwo spraw wewnętrznych w Trypolisie, potwierdza: „Mamy przemytników we własnych szeregach, to jest poważny problem”

Nie tak niedawno również informowali, że statki wyławiające tak nazywanych uchodźców współpracują z przemytnikami ludzi.

Austria.
Według zapowiedzi MSW tego państwa, urząd pracuje nad przepisami mówiącymi, że imigranci za fałszywe zeznania azylowe będą karani grzywną 5 tys Euro i karą więzienia do 6 miesięcy


Ciekawe, niezapłacone faktury? czy taryfa wzrasta? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć że się nie opłaci.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 cze 2017, 18:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Paszporty już zdrożały, i to kilkakrotnie, więc się opłaca, ale Włosi faktycznie zaczynają się dusić od nadmiaru niedostrzeganych zalet.
Przebłysk ma nawet świat przestępczy, bo kilka organizacji strukturalnych zapowiedziało ingerencję, stanowczą, w integrację wielokulturową i jej organizatorów spoza Włoch..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 cze 2017, 18:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Bronto pisze:
Paszporty już zdrożały, i to kilkakrotnie, więc się opłaca, ale Włosi faktycznie zaczynają się dusić od nadmiaru niedostrzeganych zalet.
Przebłysk ma nawet świat przestępczy, bo kilka organizacji strukturalnych zapowiedziało ingerencję, stanowczą, w integrację wielokulturową i jej organizatorów spoza Włoch..


Spoza Włoch... a tera to lepiej rozumiem chyba jednak chodzi o konkurencję :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 cze 2017, 18:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Strukturalni przemytem ludzi zajmowali się sporadycznie i prawie zawsze dotyczyło to regionów spoza bliskiego wschodu.
Ale masz rację.
Nachalność nowych grup przestępczych bezpośrednio zagraża dochodom i wywołuje znany skutek uboczny, zwrócenie uwagi na młodzieńców pełnych zalet przez policję, kumuluje również zainteresowanie miejscowymi.
Problem dość złożony bo bezpośrednio dotyczy nadzorowanych przez tępaków regionów (np. Albania), przez to działania operacyjne są owszem prowadzone, ale skutki-efekty są blokowane politycznie.
Nie jest żadną tajemnicą, że obecnie najbardziej agresywnymi grupami przestępczymi są muzułmanie z Albanii.
Ulica przypuszcza, że to oni stawiają się ponad zasady obowiązujące do tej pory w świecie strukturalnych, popełniają najbardziej drastyczne przestępstwa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 cze 2017, 19:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Zintegrowani, młodzieńcy pełni niedostrzeganych zalet, z teoretycznego państwa.

Obrazek


Sunnici, przepełnieni pokojem, że aż się im ulewa.
Cytuj:
Niewolnictwo zgodne z prawem

Kod:
Agencja Reuters poinformowała o wydanym przez bojowników ISIS dekrecie, który zezwala na gwałty na niewiernych kobietach i czynienie z nich niewolnic seksualnych. W maju 2015 na terenie ogarniętej wojną Syrii amerykańscy żołnierze znaleźli dokument dający bojownikom zgodę na podporządkowanie sobie niewiernych kobiet. Zgodnie z fatwą, w pełni dozwolony jest stosunek seksualny z dziewczynkami poniżej 12 roku życia. Zabronione jest jedynie współżycie z niewolnicą, gdy ta przechodzi menstruację i jak wynika z dokumentu, ojciec i syn nie mogą wykorzystywać tej samej kobiety. Poza tym, niemal wszystko jest dozwolone.

Według nowego prawa gwałt na niewiernej kobiecie jest w pełni legalny, jeśli została ona schwytana w bitwie lub zakupiona jako niewolnica.


:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=OuiCs5IKo68


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 cze 2017, 20:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
starykizior pisze:
...
3. Szary, ja tam nie jestem czułym humanistą, ale staram się ROZUMIEĆ. Z islamem i efektami jego działań miałem osobiście
do czynienia, ale widziałem też co potrafi druga strona. Wcale Ciebie nie uważam za nazistę czy faszystę, ale na pewno jesteś ekstremalnym rasistą.
W dalszym ciągu twierdzę, że brakuje Ci wiedzy.

No przecież, kizior, złożyłem publiczną samokrytykę. Jestem, oprócz inn., też rasistą.
Do bycia rasistą, jak piszesz, że jestem a ja nie zaprzeczam, nie trzeba wiedzy.
Rasistą się jest.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 cze 2017, 1:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Szef szwedzkiej policji Dan Eliasson zmiłowania prosi.
Co eu nato? wypada już wysłać wojsko? czy czekać aż przestępcy zrobią porządek?

http://www.expressen.se/ledare/rikspoli ... ontrollen/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group