forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 0:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 cze 2017, 13:23 
Dygresja dla wszystkich oczadziałych z nienawiści.

Bulwersujący incydent na Monciaku w Sopocie. W niedzielę rano wchodzącą do kościoła św. Jerzego kobietę z dzieckiem na rękach zaczepił 59-latek. - Mężczyzna nie chciał jej wpuścić do środka, bo jej córeczka ma inny kolor skóry. Kobieta bała się o dziecko i nie chciała prowokować mężczyzny, dlatego wezwała policję - poinformowała Karina Kamińska z sopockiej policji. 59-latek nawet w trakcie rozmowy z funkcjonariuszami nie krył swoich poglądów. Przez cały czas wskazywał na dziecko i powtarzał, że nie ma ono prawa wejścia do kościoła. Świadkowie tego zdarzenia byli oburzeni.

http://www.tvn24.pl/pomorze,42/sopot-59 ... 51885.html


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2017, 13:33 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ubiegłaś mnie w donosie Agafia.
To bezmózgie bydło nawet dzieci straszy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 13:39 
To nie jedyny taki przypadek. Katolicy kurwa jego mać, bliżniemu zabraniają wejść do świątyni. Marnie widzę tę religię, skoro za wyznawców ma takich hipokrytów.
No, ale brak w tych kwestiach zdecydowanego głosu KK.


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2017, 13:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Cytuj:
"Islam. Jedenasta plaga
"
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... ie/hknxqxf

To może taki głos?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 13:44 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
A nie ma takiego islamu? Pokojowego i duchowego?

Jest, ten prywatny, islam serca, jest islam suficki, mistyczny, głęboki. Ale to margines ponad 1,5-miliardowego świata muzułmańskiego. Większość muzułmanów podąża za nietolerancyjnym fundamentalizmem Mahometa. I z tym mamy problem w Europie. I z tym islamem walczę i taki islam krytykuję. Żadna inna religia nie ma w sobie takiego pierwiastka przemocy.


Kobiecina o chrześcijanach polskich nie słyszała, czy co?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 13:45 
Panie Prosię, ja póki co religii nie potrzebuję, ale rozumiem takich którzy mają inaczej. Natomiast we wcześniejszym poście jest mowa o dzieciaku, który nie został wpuszczony do kościoła przez zdziecinniałego dziada, któremu rasizm toczy mózg.
Zresztą, fantayzm czy to w Islamie, Prawosławiu, czy Katolicyzmie ma zawsze zdegenerowaną twarz. Sama religia to pikuś, grożni są fanatycy którzy w jej imię, podrzynają gradła, chcą palić stosy albo zamykać samice w pierdlach, bo te mają orgazmy.


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2017, 14:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Cytuj:
Panie Prosię, ja póki co religii nie potrzebuję,


A kto Pani urnę ziemią posypie?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 14:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jest ten kierunek jaki wybraliśmy. Skleroza nie pomaga mi sprecyzować owej informacji, ale pewne fakty umiejscowiłem sobie dobrze. Rzecz albowiem dotyczy obrazu najświętszej panienki jasnogórskiej. Otóż okazuje się, że jej ciemna buzia nie podoba się już wiernym i zostanie zmieniona na jasną. I to jest trend, którym podążamy.

Nie uwzględnia się karnacji, ciemnych kręconych loczków o burkach nie wspomnę. A przecież wiadomo, że wszystko się zmienia pod wpływem czasu. Mordka najświętszej panienki ściemniała . Nie uwzględnia się tego, że czas na mordzie robi różne figle. Jednemu z pięknej twarzy boga wykrawa patelnię, albo bańkę na mleko. Trzeciemu rysuje bruzdy jako ten lodowiec z epoki, krajobraz pagórkowato górzysty pchając przed sobą ciemne plamy na jasne morskie piaski rzucając.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 17:08 
st1111 pisze:
Cytuj:
Panie Prosię, ja póki co religii nie potrzebuję,


A kto Pani urnę ziemią posypie?

Pan myśli, że kiedy umrę to będzie mnie, to obchodziło? Serio? Co za różnica, czy mnie spalą, czy w piach zakopią? Po co narażać rodzinę na koszta. Kiedy umrę, dla mnie to będzie bez znaczenia. O ile już bym miała sobie życzyć, to spocząć koło domu, w takiej czy innej postaci. Ale koło domu. Z psami i kotami. Miedzy różą przez Babcię zasadzoną, i jabłonką przez dziadka. Po prostu u siebie. Bo ukochałam sobie to miejsce..


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2017, 17:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
korbaczeska pisze:
Syryjczycy w przygranicznych miastach (Görlitz i Zittau) świętują koniec Ramadanu, dołączyli tez lokalni mieszkańcy.
Cytuj:
(...)
Obrazek
© pawel sosnowski/80studio.net

Można? Można.

_________________________________

Miejscowych, rdzennych jakoś na zdj nie widzę, tylko rozradowanych kozojebców, w Europie.

Stępiasz na forum wszelkie oznaki obecności chrześcijaństwa w Polskiej i Europejskiej
przestrzeni publicznej jako przesądu niegodnego dzisiejszych, humanistycznych i liberalnych
czasów. Skąd zatem ta pochwała religijnego fanatyzmu? Bo muzułmański?!

Marzę o czasach, kiedy na wykrzyczane hasło: Jezus jest wielki! muzułmanie będą się tratować
w panicznej ucieczce.

Tak jak chrześcijanie w Hiszpanii tratowali się podczas Wielkanocnej procesji, bo ktoś
krzyknął: allah akbar.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 131 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group