forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 2:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 sie 2015, 9:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Panie Kumie nie chodzi o to by mieć 3 samochód ale by mieć taki za 3mln kurewsko niewygodny.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 sie 2015, 10:15 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
st1111 pisze:
Panie Kumie nie chodzi o to by mieć 3 samochód ale by mieć taki za 3mln kurewsko niewygodny.


Ale nie chodzi o wygode, ale o sasiadow!
Kazda niewygoda warta ich zawisci!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 sie 2015, 10:42 
Cytuj:
I tak sie zastanawiam, czy zaistnienie pelnego koryta i wypasionych sklepow nie "napedza wyscigu" szczurow? Takie negatywne sprzezenie zwrotne aby walec nie musial za bardzo wszystko wyrownywac...umyslowo i fizycznie tez...

Mam nadzieje, ze kiedys ludziska zdadza sobie sprawe, ze wiecej jedzenia nie zezresz bez szkody dla siebie, trzeciego samochodu nie warto kupowac bo parkingu nie znajdziesz a od dokopywania innym zylakow dostana.


Kumie, się nie ma nad czym zastanawiać, to oczywiste. Ale, czymże te pełne koryta i wypasione sklepy są innym, niż swego rodzaju miarą sukcesu? Tyle lat zazdrościliśmy choćby Niemcom kakao w kolorowych torebkach i samochodów.. Dziś mamy i te samochody, i kakao.

Ludzie krzyczą o biedzie, a ja o priorytetach pisałam, czego Pan Barycki nie pojął, albo udaje że nie . I jak zechciałeś zauważyć, powiedz dziś tym wszystkim ludziom, że w imię dobra ludzkości mają zrezygnować z klimatyzacji, smartfonów, i skórzanych tapicerek w autach. W zamian za to, niech zrobią zrzutkę na głodne dziecko, którego tatuś woli pić i chodzić po zasiłki niż do pracy. Zaręczam Panu, że uznają Pana za wariata i na tym się skończy naprawianie świata.

U mnie w gminie, najbiedniejsi mieszkańcy otrzymują od burmistrza bony na zakup żywności. Nie wiem co ile i w jakiej wysokości, ale nie to jest istotne. Co kilka dni, pod Tesco stoją tacy z bonami i chcą je wymienić na gotówkę. A dlaczego? Ano dlatego, że za bony nie kupisz Pan alkoholu, ani papierosów.
Po zakupy staram się jeździć rano, mimo to parkingi zawalone autami naszych drogich bezrobotnych. O łykendach nawet nie wspomnę, podobnie dniach przedświątecznych. Szał gwizdka, tony żarcia, z którego 1/3 potem ląduje na śmietniku. Restauracje, knajpy, pizzerie na każdym rogu, nie potrafię zliczyć ile ich jest w mojej stosunkowo niewielkiej wsi. Każdy z tych lokali przędzie, każdy ma klientów. Za to bar mleczny uchował nam się jeden.
W szkole, każdy gówniarz ma telefon, czy coś tam innego za minimum 1000 zl. A na nogach Vansy za 300 zł. Na wycieczki nie jeździ się już na 3 dni do Krakowa, a do Londynu, na tydzień. A na praktyki do Włoch albo Hiszpanii. Moja Młoda właśnie na Hiszpanię trafiła, i choć w Poznaniu mamy zajefajny Instytut Logistyki i Magazynowania, to najwidoczniej trzeba nam nauki za granicą pobierać, ku aplauzowi dzieciaków, nauczycieli i rodziców.
Gdzie ta bieda ja się pytam?


Na górę
  
 
Post: 26 sie 2015, 10:58 
kum pisze:
Mam nadzieje, ze kiedys ludziska zdadza sobie sprawe


Nie rozbełta mi Pan, Panie Kumie, we łbie moim marksistowsko czystej dialektyki z plugawym tonikiem - magiczną nadzieją analfabety. Owszem, ludzkość mogłaby sobie zdać sprawę, ale nie za sprawą magii, a może być tylko skutkiem jakiej solidnej przyczyny, a taką mogłoby być zasypanie w dole z wapnem Pani Agafi.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 sie 2015, 11:10 
Panie Adamie, za zasypanie z wapnem, dostałbyś 25 lat, co nie jest takie złe bo dają darmowy wikt i opierunek. Mógłbyś też całymi dniami wylegiwać się na pryczy i rozmyślać nad ratowaniem ludzkości.
Bo ludzie dzielą się na takich z gębami pełnymi wyświechtanych frazesów, i na takich, co może tak ładnie jak Pan mówić nie potrafią, za to biorą los we własne ręce. Narzekacie, marudzicie, przy okazji spędzając bezproduktywnie całe dnie. Zrób se Pan uprawnienia na wózek widłowy i idź do Amazona. 2 tysie, na rachunki i kromkę chleba wystarczą. A jak nie to zagraj w totka, szanse niewielkie, ale w końcu trzeba kiedyś dorosnąć i zrozumieć, że nie każdy z nas może być milionerem.


Na górę
  
 
Post: 26 sie 2015, 11:29 
AGAFIA pisze:
W szkole, każdy gówniarz ma telefon, czy coś tam innego za minimum 1000 zl. A na nogach Vansy za 300 zł. Na wycieczki nie jeździ się już na 3 dni do Krakowa, a do Londynu, na tydzień. A na praktyki do Włoch albo Hiszpanii. Moja Młoda właśnie na Hiszpanię trafiła, i choć w Poznaniu mamy zajefajny Instytut Logistyki i Magazynowania, to najwidoczniej trzeba nam nauki za granicą pobierać, ku aplauzowi dzieciaków, nauczycieli i rodziców.
Gdzie ta bieda ja się pytam?


W ciągu ostatnich dwóch dekad obiło mi się o uszy kilka przypadków wycieczek młodzieży szkolnej do Londynu i wycieczkowiczów nigdy nie było więcej od 10% uczniów. Z trzech klas gimnazjum (90 dzieci) na wycieczkę do Londynu pojechało dziesięcioro, z klasy licealnej (30 osób) pojechało troje itd. I niepotrzebnie zawracać sobie głowę tym półtora milionem głodnych dzieci w polskich szkołach, jak tylko troszeczkę podrosną, to pojadą sobie do Londynu. I jeszcze takie durne pytanie do Pani, Pani Agafio, ile w tym bogatym kraju dni w roku spędza Pani mąż z Waszymi dziećmi i żoną swą?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 sie 2015, 11:54 
AGAFIA pisze:
Zrób se Pan uprawnienia na wózek widłowy i idź do Amazona.
trzeba kiedyś dorosnąć i zrozumieć, że nie każdy z nas może być milionerem.


Pani Agafio, ja i owszem pracowałem w swoim życiu, ale wszystkiego nie doliczyłby się nawet jednego roku pracy. Przez całe swoje życie utrzymuję się z pasożytnictwa i rabunku, dlatego tak bardzo nienawidzę kapitalizmu, bo skurwysyny kapitaliści robią mi konkurencję, golą moje owieczki i mniej zostaje dla mnie. A milionerem, to ja już byłem ze trzy razy, a teraz właśnie staję się po raz czwarty.

Adam Barycki

PS. I niepotrzebnie Pani się martwi o mnie, bo ja mam służącego, który wszystko za mnie robi i gdyby zasypał Panią w dole z wapnem, to nie 25 lat by dostał, a co najwyżej potrzymaliby go ze dwa miesiące w domu wariatów. Jak dwa lata temu policja znalazła u niego w domu kilogram amfetaminy i worek trawy, co pokazywali w telewizji, jak kominiarze z karabinami obstawili cały budynek i wyłamywali pancerne drzwi (mój służący misi mieć pancerne drzwi, bo źli ludzie mogliby się po kryjomu włamać i również po kryjomu dosypać mu do jedzenia trucizny), to już po miesiącu wypuścili go z domu wariatów.


Na górę
  
 
Post: 26 sie 2015, 12:10 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Panie Barycki,
a jak to jest ze szkolnymi wycieczkami z Mockwy do Pietuszek? karmia te glodne dzieci w pociagu, daja im pic chociaz?

Pan tylko by narzekal ewentualnie rozstrzeliwal i do dolu z wapnem...nie te czasy, reklamowac tez teraz trudniej bedzie z okazji ustawy krajobrazowej. A w tym krajobrazie widzi pan glodne dzieci?
Bo jak sa a reklamowac nie mozna to tylko forum, to forum pozostaje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 sie 2015, 13:37 
Cytuj:
Pani Agafio, ja i owszem pracowałem w swoim życiu, ale wszystkiego nie doliczyłby się nawet jednego roku pracy. Przez całe swoje życie utrzymuję się z pasożytnictwa i rabunku, dlatego tak bardzo nienawidzę kapitalizmu, bo skurwysyny kapitaliści robią mi konkurencję, golą moje owieczki i mniej zostaje dla mnie. A milionerem, to ja już byłem ze trzy razy, a teraz właśnie staję się po raz czwarty.


Ano widzisz, czyli nie przyłożyłeś się specjalnie do poniższego

Obrazek

Może, zamiast równać w dół, należałoby patrzeć na tych, którym się udało?
Przedstawię Panu braci Wróblewskich. Głowy na karku, żadne państwo nie jest w stanie zapewnić..

http://innpoland.pl/120017,sprzedali-mi ... te-500-mln


Na górę
  
 
Post: 26 sie 2015, 13:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
A mnie się żyje lepiej o 49,3%.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 33  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group