forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 17 kwie 2024, 0:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 wrz 2015, 14:06 
Skorpion13 pisze:
twoi adwersarze stosują identyczną jak Ty metodę


Chcesz faszystowska V kolumno w mordę?

Adam Barycki

PS. No, to koniec rzucania grochem, ja Wam, kurwa, dam liczby chamy z brudnymi pietami, teraz będę tylko kułakiem walił w chamskie mordy.


Na górę
  
 
Post: 02 wrz 2015, 17:34 
Panie Rozumny, niechże Pan w końcu zrozumie, że jest Pan głupim chamem. Tyle razy Panu to w sposób ściśle matematycznie naukowy udowadniałem, a Pan dalej swoje, jak uparty głupi cham. Gdyby Pan nie był głupim chamem, to już dawno zrozumiałby Pan, że jest głupim chamem.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 02 wrz 2015, 18:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1499
O ja pierdole....
http://www.tvn24.pl/wybory-parlamentarn ... 791,s.html
Ludwik Dorn i Grzegorz Napieralski wystartują w nadchodzących wyborach parlamentarnych z ramienia Platformy Obywatelskiej. Jak dowiedziały się "Fakty" TVN, Dorn ma się starać o mandat posła, a Napieralski - senatora. W środę ostateczny kształt list PO zatwierdza Rada Krajowa.

Praca nad listami wyborczymi PO rozpoczęła się od rekomendacji przedstawionych przez poszczególne regiony. Zmiany zdecydowała się w nich wprowadzić Ewa Kopacz. 7 sierpnia po trwających ponad dziewięć godzin obradach zarządu zatwierdzono propozycję przewodniczącej partii. Zgodnie z ustaleniami, "jedynkami" PO będą m.in. premier Ewa Kopacz - w Warszawie, minister obrony Tomasz Siemoniak - w Wałbrzychu, szef MSZ Grzegorz Schetyna - w Kielcach, wiceszef MSZ ds. europejskich Rafał Trzaskowski - w Krakowie, minister zdrowia prof. Marian Zembala - w Katowicach.

Czekam kurwa na Giertycha w PO...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tylko mi Gierycha brak w tym wiezniu... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 wrz 2015, 18:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
No to już tylko Hofmana brakuje do kompletu :lol:

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 wrz 2015, 19:45 
barycki pisze:
Pani Agafio, faszystowska pizdo, przedstaw Pani liczby, bo wyobrażenia Paninej łechtaczki, wrażenie mogą zrobić, co najwyżej, tylko na Panu Parafonie, podobnym Pani analfabecie, tak, jak Pani łechtaczką, tak On swoją trąbką świat widzący.

Adam Barycki


Panie Adamie, ja Ciebie proszę byś przestał myśleć o mojej łechtaczce, w dowolny sposób. Pan już stary jesteś, i gruby chorobliwie, tak mi między wierszami się przedstawiasz, więc nie dla Pana cipki w okresie tartarcznym. Jeszcze byś Pan zszedł, a potem koroner, mnóstwo gapiów zanim ci ze Styksa ciało zabiorą.. Afera na wieś całą, a na co mi te afery, skoro se mogę młodego Latynosa w stringach zatrudnić, do czyszczenia basenu na przykład?
Kochaj Ty tę Agafię, bo lepszej nie znajdziesz, i nie prowokuj, bo jak kiedy Ci wykurwię Adachny, to jedynie co Ci pozostanie, to paciory klepać. Słoneczko Ty moje...


Na górę
  
 
Post: 02 wrz 2015, 21:46 
AGAFIA pisze:
Panie Adamie, ja Ciebie proszę byś przestał myśleć o mojej łechtaczce


Ani nawet mi to teraz w głowie, teraz, Pani Agafio, nie mam dla Pani czasu, niech mi Pani głowy nie zawraca, ja muszę się skupić na wykończeniu na amen Pana Parafona, teraz, kiedy tren obrzępała zakochał się w Pani M, mam najlepszą okazję. Nic prostszego, jak doprowadzić Panią M do szaleństwa z miłości do mnie, a wtedy Pana Parafona nagły szlag trafi.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 02 wrz 2015, 22:34 
Offline

Rejestracja: 05 wrz 2014, 9:38
Posty: 225
logik pisze:
O ja pierdole....
http://www.tvn24.pl/wybory-parlamentarn ... 791,s.html
Ludwik Dorn i Grzegorz Napieralski wystartują w nadchodzących wyborach parlamentarnych z ramienia Platformy Obywatelskiej. Jak dowiedziały się "Fakty" TVN, Dorn ma się starać o mandat posła, a Napieralski - senatora. W środę ostateczny kształt list PO zatwierdza Rada Krajowa.

Praca nad listami wyborczymi PO rozpoczęła się od rekomendacji przedstawionych przez poszczególne regiony. Zmiany zdecydowała się w nich wprowadzić Ewa Kopacz. 7 sierpnia po trwających ponad dziewięć godzin obradach zarządu zatwierdzono propozycję przewodniczącej partii. Zgodnie z ustaleniami, "jedynkami" PO będą m.in. premier Ewa Kopacz - w Warszawie, minister obrony Tomasz Siemoniak - w Wałbrzychu, szef MSZ Grzegorz Schetyna - w Kielcach, wiceszef MSZ ds. europejskich Rafał Trzaskowski - w Krakowie, minister zdrowia prof. Marian Zembala - w Katowicach.

Czekam kurwa na Giertycha w PO...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tylko mi Gierycha brak w tym wiezniu... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ciekawe co na to Rozenek.

_________________
Fiesta, siesta i mañana.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 wrz 2015, 22:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Co na to Bared. Grześ to jego idol.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 wrz 2015, 23:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
majorowa pisze:
skoro se mogę młodego Latynosa w stringach zatrudnić, do czyszczenia basenu na przykład?


No pewnie, sterylność przede wszystkim!

Obrazek

:lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 wrz 2015, 5:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Rozenek był brany pod uwagę ale został odrzucony. Najbardziej ujadał knur Borusewicz. Biało czerwoni nic się nie stało. Jak teraz się czują zwolennicy ich?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group