forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Wiadomość
Post: 21 lut 2020, 12:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tak sobie dziś siedziałem przy porannej kawie i marzyłem słuchając wiadomości o dzielnym Banasiu - co to będzie kiedy PiS przegra w końcu wybory, albo w inny sposób zostanie odsunięty od władzy, np na taczce. I nagle uprzytomniłem sobie ile kasy będzie kosztowała odprawa tych wszystkich pisowskich fachowców, właśnie takich jak młody Przyłębski. Ile to będzie nas kosztować w złotych, jak myślicie? Bo nie wyobrażam sobie aby zostawić ich przy cycku państwowym jak są dziś. Ja wiem - nie oni pierwsi nie ostatni. Choć obecnie taka perspektywa jest bardziej bolesna - czym władza bardziej perfidna. A teraz mamy właśnie do czynienia z taka, której skurwesyństwo przerosło wszelkie oczekiwania niejednego zdrowego na umyśle. Może lepiej być w tym kraju obojętnym i otępiałym na wszystko, jak to jest naprawdę z pewną częścią naszych rodaków?

A może uda się wprowadzi przepis, że dostaną odprawę ale ze szpica w dupę. Bo tak być powinno. Ale to tylko takie moje marzenie. Swoją drogą ile nas te wsady polityczne kosztują.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2020, 16:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Boruch pisze:
Tak sobie dziś siedziałem przy porannej kawie i marzyłem słuchając wiadomości o dzielnym Banasiu - co to będzie kiedy PiS przegra w końcu wybory, albo w inny sposób zostanie odsunięty od władzy, np na taczce. I nagle uprzytomniłem sobie ile kasy będzie kosztowała odprawa tych wszystkich pisowskich fachowców, właśnie takich jak młody Przyłębski. Ile to będzie nas kosztować w złotych, jak myślicie? (...)

Boruniu!
Jest wyjście - niech jeszcze chwilę posiedzą, nałapać haków metodą ich mocodawców i wypierdolić dyscyplinarnie. Wtedy nie ma odprawy! Co poniektórzy będą sie cieszyć że nie poszli siedzieć. Resztę do pierdla i po problemie.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2020, 16:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
To by mi się podobało, ale jakoś jestem w tej sprawie pesymistą. Brak nam konsekwencji. Ale pomarzyć dobra rzecz.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2020, 16:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
nie konsekwecji w waszym spoleczenstwie brak, a poszanaowania zapisanego prawa, ot co. prezydent lamiacy konstytucje eh....

po to zapiasuje sie zasady wspolzycia w tzw KONSTYTUCJI by byla jasnosc dla kazdego jak ma postepowac, ale u was KONSTYTUCJA to taka bujda na resorach ...taka sciema dla ciemnej masy. Od kiedy kurduplowcy wladze dorwali bo oglupili narod piecsetko…….to wladza jasnych sformulowan w Kostytucji przestala rozumiec i sobie interpretowali jak im pasowalo……...ehhhh

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2020, 19:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No, brak konsekwencji w poszanowaniu prawa. Tak to nazwijmy. No i jak to ująłeś w "waszym społeczeństwie", czyli w naszym. Widzisz Irek my czy,li nasze społeczeństwo kiedy nie szanuje prawa to robi krzywdę zazwyczaj sobie. A jeżeli już komuś z zewnątrz to jedynie na małą skale. Niestety jeżeli chodzi o wasze społeczeństwo historia pokazuje, że nieprzestrzeganie prawa doprowadza do tragedii światowej, a nawet rzekłbym do armagedonu. I kilka takich figur - Traktat wersalski, Hitler, zerwanie umów traktatu, II wojna światowa.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2020, 20:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
nie zrozumiales mnie, nie mowie o przeszlosci a o czasach wspolczesnych, nasze spoleczenstwo nauczylo sie kierowac istniejacym prawem umowionyma nie ideologia polityczna tylko. Wasze spoleczenstwo jest na etapie z przed 70 lat:) na wroga wybraliscie sobie LGBT, wychodzi na to ze Zydow macie malo. Trzeciej wojny z tego nie bedzie, ale IV rozbior mozze byc mozliwy, taki dobrowolny, czesc spoleczenstwa bedzie chcialo zostac we wspolnocie europejskiej a czesc bedzie chcialo nadal byc wasalem Watykanu.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2020, 21:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
IroB pisze:
nie zrozumiales mnie, nie mowie o przeszlosci a o czasach wspolczesnych, nasze spoleczenstwo nauczylo sie kierowac istniejacym prawem umowionyma nie ideologia polityczna tylko. Wasze spoleczenstwo jest na etapie z przed 70 lat:) na wroga wybraliscie sobie LGBT, wychodzi na to ze Zydow macie malo. Trzeciej wojny z tego nie bedzie, ale IV rozbior mozze byc mozliwy, taki dobrowolny, czesc spoleczenstwa bedzie chcialo zostac we wspolnocie europejskiej a czesc bedzie chcialo nadal byc wasalem Watykanu.


Będziemy integralna częścią Imperium Rosyjskiego. Polacy nie wyłapią różnicy, gdy z ukraińskiego przejdziemy w rosyjski. :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2020, 21:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
IroB pisze:
nie zrozumiales mnie, nie mowie o przeszlosci a o czasach wspolczesnych, nasze spoleczenstwo nauczylo sie kierowac istniejacym prawem umowionyma nie ideologia polityczna tylko. Wasze spoleczenstwo jest na etapie z przed 70 lat:) na wroga wybraliscie sobie LGBT, wychodzi na to ze Zydow macie malo. Trzeciej wojny z tego nie bedzie, ale IV rozbior mozze byc mozliwy, taki dobrowolny, czesc spoleczenstwa bedzie chcialo zostac we wspolnocie europejskiej a czesc bedzie chcialo nadal byc wasalem Watykanu.



Irek masz tylko częściowo rację. "Wasze społeczeństwo" wyciągnęło lekcję z przeszłości, to fakt. Do tego "wasze społeczeństwo" jeszcze od Bismarcka, a może wcześniej jest nawykłe do porządku. Niemiec zanim włączy nowy odkurzacz najpierw czyta instrukcje. Polak uważa, że wie lepiej. To taki krótki obrazowy przykład. Weź sobie pod uwagę, że "wasze społeczeństwo" miało o 44 lata więcej czasu aby w wolności nauczyć się tego wszystkiego i do tego jeszcze przy pomocy USA, EWG, itp niż "nasze społeczeństwo". My niestety dzięki "waszemu społeczeństwu", które na nas napadło i pobiło, po wyzwoleniu pozostaliśmy w tej innej kulturze. Rosja do dziś uważa pedałów i ich istnienie jako zło konieczne. Tak więc skąd nauki nam było pobierać. A do tego nasze społeczeństwo - wiesz - przywiązane do tradycji chłopa pańszczyźnianego zgiętego się w scyzoryk przed panem i plebanem. A starsze pokolenie ma w genach pokorność wobec władzy co z PRLu wynosi, choćby to byli najgorsze sukinsyny. No chyba, że chleba, kiełbasy i wódki zabraknie to wtedy klękajcie narody.przed wkurwionym Polakiem. No ale potem apiać do poprzedniego stanu wracamy. My wolniejsi jesteśmy w ucywilizowaniu. I jak widzisz wina za to co mamy u nas częściowo spoczywa na waszym społeczeństwie przez które to w pewnym czasie dokonano nowego podziału Świata i Europy

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2020, 22:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
nie moge sie z tym zgodzic, kiedys bylem czlonkiem waszego spoleczenstwa....sie zastanawiam kim i jaki bym byl gdybym pozostal czlonkiem tego waszego spoleczenstwa……nie! mysle ze wy wszyscy powinniscie wyemigrowac wtedy zrzucicie z siebie to odium "waszemuspleczenstwu" taaaaaak zostaliscie napadnieci i pobici ...nie raz zreszta :) niejestescie spoleczenstwem Mohamad Ali dawniej Cassius Marcellus Clay......znaczy raczej to was w ryj bito i nokautowano……..kiedys tez mnie, tak to odczuwalem….dzisiaj juz nie! uwazam ze jesli juz jako spoleczenstwo organizujemy sobie wladze zwierzchnia to ona powinna byc przed spoleczenstwem odpowiedzialna w kazdej minucie rzadzenia, zadne imunitety, przywileje, ochronki, tajemnice panstwowe...pelna transparentnosc…...ale kto by wtedy chcial w tym robic? Banasie i Kaminscy nie mieli by racji bytu…….ale nie bedzie jak bylo, sie czlowiek przyzwyczail przez lata, to po chuj u schylku cos zmieniac…...mnie jest dobrze. :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group