forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 16:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 gru 2015, 17:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Barecki następny ukraiński faszysta.Od dawna uważałem Cię za zwykłego parcha i serdecznie żałuję, że Ci tego na forum nie okazywałem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2015, 21:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
https://www.youtube.com/watch?v=k9IXd5aNn-g#t=38
MAMY WEDŁUG WAS UKROPÓW O NICH ZAPOMNIEĆ I NIE PRZEKAZYWAĆ POKOLENIOM, PIERDOLCIE SIĘ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2015, 23:54 
Edmund Bared pisze:
Barecki następny ukraiński faszysta.Od dawna uważałem Cię za zwykłego parcha i serdecznie żałuję, że Ci tego na forum nie okazywałem


Ja też milczałem, ale nie można dalej skrywać prawdy historycznej, czerwony Żydzie, żydowski oprawco patriotów polskich w ubeckich katowniach. Nie będziesz tu, jakby nigdy nic, czerwony żydowinie ociekający krwią świętą patriotów polskich, hasał sobie bezpańsko i święty naród polski namawiał, aby naszymi polskimi ręcyma Lwów zdobyć dla nowego Izraela. Nic z tego żydowski oprawco niewinnych Polaków.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 31 gru 2015, 2:06 
No no, Panie Bared, nie dość żeś Pan Żyd i do tego czerwony, to jeszcze i Ukrainiec. A ja o mały figiel prawie zaufałem Panu i już już poszedłbym z Panem na Lwów, jednak dobry bóg czuwał nade mną i ostrzegł w porę o Pańskim pochodzeniu plugawym.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 31 gru 2015, 9:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Poroszenko mowil, że to żydzi założyli Ukrainę, Lenin dał Ukrainie Donbas byście przemysł mieli a nie tylko sierp i widły, Stalin ziemię halicka, ,wasz rodak socjalista Nikita Chruszczow zabrał dla Was Rosjanom Krym a wy tyle chamskiej niewdzięczności .Potraciliście to bo jesteście nieudaczniki. Ziemię Lwowska odzyskamy ,ino myg.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sty 2016, 14:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
http://dziennik.artystyczny-margines.pl/zestawienie-362-metod-tortur-stosowanych-przez-upa-na-polakach/
Brakuje słów na opisanie w kilku zdaniach zbrodni jakich dokonywali ukraińscy oprawcy na Polakach w latach 1939-1947. To jaką nienawiścią musieli kierować się mordercy by w tak straszny sposób pastwić się nad swoimi ofiarami przechodzi ludzkie pojecie! Poniżej przedstawiam wynik długoletnich prac badawczych Aleksandra Kormana, który spisał 362 metody tortur fizycznych, a także psychicznych, stosowanych wobec Polaków przez terrorystów OUN i UPA oraz innych ukraińskich szowinistów w latach II wojny światowej i po jej zakończeniu na południowo-wschodnich ziemiach II Rzeczypospolitej Polskiej. Są to tylko niektóre przypadki, udokumentowane źródłowo, stosowanych przez zbrodniarzy OUN-UPA tortur wobec kobiet, mężczyzn, starców i dzieci. Myślę, że szczegółowe ich przedstawienie w jakiś sposób przybliży Ci ogrom bestialstwa banderowskich rizunów, jakiego dokonali na bezbronnej ludności polskiej w tamtych latach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2016, 22:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
https://www.youtube.com/watch?v=jxAc3g6UMas
Ukrainiec przebacza Polakom rzeź wołyńską: odpowiedź!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2016, 21:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
http://wpolityce.pl/kultura/280127-jakubik-tyle-lat-musielismy-czekac-zeby-ktos-z-otwarta-przylbica-opowiedzial-o-rzezi-wolynskiej
Jakubik: „Tyle lat musieliśmy czekać, żeby ktoś z otwartą przyłbicą opowiedział o rzezi wołyńskiej”
Obrazek
W tym roku wejdzie do kin „Wołyń” Wojciecha Smarzowskiego, w którym Jakubik gra chłopa Macieja Skibę. Powstanie filmu traktuje niezwykle osobiście.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lut 2016, 20:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
http://www.pap.pl/aktualnosci/news,465082,we-lwowie-pochowano-szczatki-ponad-500-nieznanych-ofiar-nkwd.html
cvzy przypadkiem Ukry nie demolują cmentarza na łyczakowi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lut 2016, 21:26 
We Wrocławiu na terenie poniemieckiego cmentarza cywilnego, my Polacy uszanowaliśmy spokój wieczny dawnych mieszkańców Wrocławia, likwidacją grobów i budową na ich miejscu basenu kąpielowego otoczonego parkiem pocmentarnych drzew.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group