forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 22:47

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Bez ironii proszę. Ja na poważnie, mam w dupie utarczki słowne.
Nie mam siły na społecznikostwo, za to wychowałem swoje potomstwo w duchu pomocy i solidarnosci.
Córka już nie, ale wnuczka działa w wolontariatach, w gdańsku gotowała w moim moieszkaniu zupy dla głednych w ramach programyu Jedzenie zamiast bomb i pod neptunem rozdawała ją potrzebującym zimą co niedziela przez dwa lata zanim wyjechała na studia do Krakowa.
Ja swoimi dokonaniami nie będe się dzielił bo mi dorobi się zaraz mordę. Nie to, zebym się przejmował, ale lepiej jak ktoś dobre słowo o nas mówi a autoreklama dobra jest w TV.
Nikt, kto u mnie pracował nie poszedł nigdy do domu bez terminowo zapłaconych pieniedzy, chociaż było ciężko z uwagi na zusy srusy fiskusy.
Po prostu uważam, ze jestem uczciwy.
Utarczkami słownymi bawię się.
Co do pryncypiów uważam iż nie ma sprawiedliwosci społecznej nigdzie na swiecie.
Trzeba jednak wszystko robić aby ludzie w swoim kraju czuli się jezeli nie komfortowo - to chociaż bezpiecznie, zeby ich nie wyjebano na ulicę, aby dostawali godziwe pieniadze i zeby sobie mogli kupować drogie buty :)

Ale retoryka o społeczeństwie debili i nieudaczników nie pomaga, a wręcz szkodzi. Nakręca spiralę nienawiści. Dzieli społeczeństwo. Po co? Dla śmiechu? Zabawy?
Nie.

Awatar użytkownika

To jest utarczka z tobą, nie ze społeczeństwem. Masz duzo racji w tym co piszesz ale nie zawsze i nie wszedzie i generalizujesz. Ja odpłacam pięknym za nadobne. Nie rozciagam tego dyskursu na społeczność proli tylko na jednego prola. Sam zresztą też byłem dość długo prolem zaczym zacząłen być operatywny :) Mało jest rzeczy, których nie robiłem . Mam wiele umiejetnosci, takie zycie miałem.
Znaj proporcyą mocium panie.. :)

I widzisz, i tu jest ten problem z tobą.
Nie wszystkie posty które ja piszę, są do ciebie.
Tym zarzutem bardzo często szafujecie w moją stronę, buk raczy wiedzieć dlaczego) :lol:

Ja bardziej miałem na myśli takiego Borucha, ale...no cóż wychodzi jak zwykle.

Bo z Wami jest ten problem, że zbytnio wszystko bierzecie "do siebie".
Pomimo, że faktycznie w wielu sprawach jesteście podobni.
Przyznam się, że czasami mam strach coś napisać, by nie zostać źle zrozumianym bo zaraz odsądzacie od czci i wiary. A już zażartować........a jeszcze bez siedmiu emotek....... przesrane.
To jak ma się ten Naród dogadać gdy nawet na tym forum o to trudno choć przekonania wiekszości z Was są podobne. Ja tam pamiętam, że Cygan dla towarzystwa dał się powiesić.
Ale można i na noże.
Tylko po jakiego chuja ?! - nie wiem. :o

:lol: :lol: :lol:

I widzisz Praktyczny, znowu mnie wkurwił tym, że generalizuję.
A jak mam, kurwa, nie generalizować, jak siedzę sobie w przepięknej Norwegii, na norweskiej umowie o pracę, na norweskiej stawce, a tu nagle wylizingowali mnie do również norweskiej firmy, ale z polskim współwłaścicielem. No i wpierdalam śniadanie na kolanie, bo operatywny na stołówce oszczędza.
A chuj z tymi polskimi biznesmenami. Pięć lat se człowiek szukał normalizacji stosunków pracy, a i tak na jebanego operatywnego z Polski trafił.
No i jak nie generalizować?
I co? Zwolnić się mam?
Albo jako chałturę odwale. Sami mnie zwolnio.
:D

Awatar użytkownika

polar pisze:
I widzisz, i tu jest ten problem z tobą.
Nie wszystkie posty które ja piszę, są do ciebie.
Tym zarzutem bardzo często szafujecie w moją stronę, buk raczy wiedzieć dlaczego) :lol:

Ja bardziej miałem na myśli takiego Borucha, ale...no cóż wychodzi jak zwykle.

Jeżeli do MNIE piszesz, nie mów : SZAFUJECIE.
Ja to ja - jednoosobowy jestem. Kiedyś próbowano mówić mi na WY i w rezultacie wyjebali mnie z roboty, bo ja nie towarzysz byłem i ostro się stawiałem. Tak, ze zważ: to jest lekka demagogia, już muwiłem : generalizujesz. Mówisz do mnie - ok. Mówisz do borucha - ok. Ale razem do nas nie mów. Widziałeś, zebym ja mówił do PROLI?
Nie. Ja mówię do JRDNEGO prola.
I tak trzymaj, proszę. :)

Awatar użytkownika

Ty Polar jesteś po prostu zarozumiałym marnym typem. W jednym z postów dzisiejszych napisałeś, że ludzie tu piszący to trolle. Tak więc racz się odpierdolić od trolla Borucha. :D

Stanax, Older, Stary Praktyk to dla ciebie trolle.

Awatar użytkownika

Prolu, twoja karma mi się nie podoba. Nie jestem żadnym wieszczem, Wernyhorą czy inną Pytią, ale zawsze ci wiatr w oczy i chuj w dupę. Aż do Norwegii musiałes pojechać , zeby trafić na Polaka? Kurwa- to jest normalne fatum. Kiedyś wynajmowałem mieszkanie Ukraińcom, którzy mysleli , że są w Polsce a pracowali w stoczni dla Dierepaski, też Ukraińskiego miliardera. Chujowo mieli i pili. I ich wyjebałem z mieszkania bo pili. Za dużo. Polar nie pij. Chyba, że zmienisz pracodawcę jak stanax - on dla Norka robi bez frustracji :) Życzę powodzenia w robocie. Na kolanie też mozna zjeść dobre rzeczy jak jest w kieszeni dobrze. Przeżyjesz :)

Ja o jednym, ten o drugim, czyli zawsze o prolu. :lol:
O nieironizowanie prosisz, czyly powagi chcesz?
Jak? Jak prostego przekazu nie potrafisz wychwycić.
Czy naprawdę myślisz, że się żalę?
Stanaxa za wzór mi podajesz?

Molla tekst przytoczyłem, a dyskusja z tobą zawsze do jednego się sprowadza - nauki prola jak żyć na podstawie życia twojego i stanaxa.

Dlatego nie możemy dyskutować. Twoje doświadczenia są dla mnie lekko przestarzałe, a i pewnie leasing pracowniczy z Googla tylko znasz. Rozumiesz, bariera międzypokoleniowa. I tak to zostawmy. ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.