forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 cze 2018, 17:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Петя jest na czarnom godzinę, która nadejdzie.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2018, 10:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
i czarna godzina nadejszla........sokoly na kaczych lapach.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sie 2018, 19:47 
Cytuj:
22 Lipca 1944 roku w Lublinie z nadania Moskwy, powstał Polski Komitet Wyzwolenia Narodowego, czyli rząd nowej Polski. A już 1 sierpnia 1944 roku, bez żadnego przygotowania, bez broni, bez zapasów żywności, bez jednolitego dowództwa, wbrew woli aliantów, ad hoc, wybuchło powstanie warszawskie. Ponad 200 tysięcy ofiar! Miasto w 87% zrujnowane!

To cena, jaką nasz naród zapłacił za walkę o koryto władzy, dla rządu dezerterów II RP usadowionego bezpiecznie w Londynie, który od dnia 22 lipca 1944 roku przestał istnieć! Nie był już rządem uznawanym przez aliantów! To dla zdobycia koryta władzy, dla tchórzy i dezerterów z roku 1939, którzy nas porzucili na pastwę losu po pierwszych salwach wojny, wybuchło powstanie warszawskie! Już 7 września 1939 roku rząd II RP w komplecie, razem z naczelnym wodzem, był bezpieczny w Zaolziu i stamtąd nawoływał naród do walki, do ostatniej kropli krwi narodu! A potem była sielanka! Wojenna przygoda we Francji, a potem były walki z Niemcami tysiące kilometrów od naszych granic, w interesie obcych. A potem? Był już tylko wstyd i nie ukrywana pogarda aliantów wobec tchórzliwych politykierów II RP, śmiesznych wodzów kabaretowej armii, kabaretowego państwa.

W roku 1946 mimo starań i zabiegów nie istniejącego już rządu londyńskiego II RP, uczestniczenia w paradzie zwycięzców w Londynie 8 czerwca 1946 roku, organizatorzy wykluczyli w tej paradzie uczestnictwo Polaków. Jaki był tego powód? PKWN był jedynym legalnym rządem Polski, dezerterzy z II RP nikogo już nie reprezentowali. Na trybunę honorową również nie zostali wpuszczeni przedstawiciele byłych władz, już nie istniejącego od 22 lipca 1944 roku państwa II RP. Taki był prawdziwy powód odmowy udziału Polaków w tej paradzie.

W telegraficznym skrócie. Pierwszym zgrzytem pomiędzy aliantami było zachowanie Sikorskiego wobec ZSRR, po niemieckiej publikacji 14 kwietnia 1943 roku listy ofiar zamordowanych oficerów w Katyniu. Sikorski domagał się utworzenia międzynarodowej komisji, która zbada kulisy tej zbrodni. Stalin, który zaprzeczał by sprawcami zbrodni był ZSRR, zerwał stosunki dyplomatyczne z Polską. Zachowanie Sikorskiego, było nie do przyjęcia. W sytuacji gdy ważyły się losy II wojny, klęska pod Stalingradem w styczniu 1943 roku była pierwszą klęską Niemiec, której nie udało się ukryć, montowanie międzynarodowej komisji do zbadania zbrodni sojusznika było szczytem nieodpowiedzialności. Cały ciężar wojny spoczywał na armii radzieckiej, ponad 80% najlepszych sił niemieckiej armii, zmagało się na froncie wschodnim. Armia USA jeszcze nie dotarła do Europy! Klęska ZSRR byłaby końcem istnienia Anglii. I w takiej sytuacji politycznej, Sikorski domagał się dochodzenia przeciw ZSRR, największemu nie tylko sojusznikowi, ale obrońcy Anglii i Europy.

Anglicy doskonale znali los zakatowanych, zagłodzonych, zamordowanych 55- 80 tysięcy jeńców wojennych Armii Czerwonej w Polsce, jeńców z wojny roku 1920, w której Polska była agresorem. Anglicy doskonale znali wydany rozkaz Sikorskiego w wojnie roku 1920, w którym Sikorski rozkazuje by schwytanych oficerów armii czerwonej natychmiast likwidować – zabijać! Wg różnych szacunków, zabitych zostało od 15000 do 18000 oficerów! Wszczynanie sporu z takim sojusznikiem który dźwigał cały ciężar wojny w Europie , przez generała, który odpowiadał za śmierć oficerów armii czerwonej, było dla aliantów nie do przyjęcia. Sikorski nie pogodził się z zachowaniem Anglii i musiał umrzeć. Umarł w lipcu 1943 roku. Bajdy, że zabili go Rosjanie, to tylko bajdy. Gdyby sprawcami zamachu na Sikorskiego w lipcu 1943 byli Rosjanie, to Anglicy nie mieliby żadnego interesu przedłużać o dalsze 75 lat, dostępu do akt katastrofy. A przedłużyli w tym roku (2018) o kolejne 75 lat! Teraz wracam do tematu.

W Teheranie w listopadzie 1943 roku, wielka trójka ustaliła, podział Europy na strefy wpływów. Ustalono granicę zachodnią ZSRR na Bugu i Sanie. Polska, Czechosłowacja, Rumunia, Węgry, Bułgaria i połowa Niemiec, znaleźli się w strefie wpływów ZSRR.

Zgodnie z tymi teherańskimi ustaleniami, z nadania Moskwy za wiedzą i zgodą aliantów, 22lipca 1944 roku powstał w Lublinie rząd PKWN. Wywołanie powstania przeciw temu rządowi (PKWN), przez rząd II RP, było złamaniem zawartych w Teheranie porozumień! Wojna jeszcze trwała, 80% najlepszych sił niemieckich zmagało się z ZSRR na froncie wschodnim! I raptem grupa nikomu niepotrzebnych nieudaczników rządu londyńskiego, który po 22 lipca już nie był rządem Polski na uchodźctwie, zamarzyła o władzy. Mimo sprzeciwu Anglii i USA, 1 sierpnia 1944 roku wybuchło powstanie. Powstańcy kompletnie nie byli przygotowani do walki, nie mieli broni, nie mieli zapasów żywności, nie mieli łączności, nie mieli nawet jednolitego dowództwa.

To powstanie było bardziej zadymą, awanturą, bezbronnych, nie uzbrojonych ludzi, którzy z pięściami rzucili się na czołgi! Wynik walki znamy, nie mógł być inny. Brednie, bajdy o odmowie zgody ZSRR na pomoc powstaniu, są tylko bredniami. Nikt z aliantów nie był chętny pomagać powstańcom, którzy pojęcia nie mieli, że walczą o koryto dla władzy, która od 22 lipca 1944 roku nie jest już żadną władzą. Jedyną legalną władzą w Polsce była ta nadana przez ZSRR w dniu 22 lipca 1944 roku. I ten fakt, że władze II RP po 22 lipca 1944 , były dla aliantów już tylko kabaretową grupą nikomu niepotrzebnych frajerów, był powodem, że nie zostali zaproszeni -mimo starań, do udziału w paradzie zwycięstwa w czerwcu 1946 roku w Londynie!

Taka jest historyczna prawda i ona nie kłoci się z logiką. Gloryfikowanie przez III RP rządu nieudaczników, tchórzy i renegatów, świadczy jak najgorzej o władzach III RP.

Obchodzone rocznice walk żołnierzy polskich na Zachodzie, obrażają tych wszystkich, którzy umierali na polskiej ziemi w obronie Polski i Polaków. To oni żołnierze Armii radzieckiej i LWP ocalili życie setki tysięcy Polaków. Bohaterskie wyczyny polskich wojsk na zachodzie, nie uratowały ani jednego polskiego domu, ani jednej polskiej chaty, ani jednego polskiego życia. Dla nas , Polaków, ich bohaterstwo nie ma najmniejszego znaczenia, w niczym nam nie pomogli, przed nikim nas nie obronili! Walczyli i umierali w obronie obcych nacji i narodów tysiące km od naszych granic, oni nie bronili Polski ani Polaków! Nic nie jesteśmy winni bohaterom, którzy ratowali życie obcym narodom, im winni wdzięczność ci, którym życie uratowali. My jesteśmy winni wdzięczność za uratowanie nam życia, żołnierzom Armii radzieckiej, żołnierzom LWP, AK, AL, GL i władzom PKWN . Brak czci dla bohaterów, którym zawdzięczamy istnienie jak najgorzej świadczy o władzy III RP.

Nawet najbardziej ohydne kłamstwa nie zmienią prawdy. Ocalenie naszego narodu zawdzięczamy Armii Radzieckiej i LWP, to oni i tylko oni ocalili nas od totalnej zagłady! Żadne kłamstwa tej prawdy, tych faktów nie zmienią! 21.07.2018


Na górę
  
 
Post: 01 sie 2018, 20:17 
Faszyści z Partii Zmiana na comiesięcznych rautach w Ambasadzie Rosji w Warszawie.
Galus, Jankowski, Pawłowska, Herman. Sama wierchuszka partyjna.

Obrazek

Byłeś kiedyś wlr na raucie w ambasadzie?
Albo któryś z twoich obecnych, forumowych kolegów chwalących się zamiłowaniem do Rosji i jej kultury?

P.S.
Oprócz Gallusa, resztę tych degeneratów znam osobiście i dumny jestem z tej znajomości.
A ten faszysta Herman (ten z wąchami ), to nawet Oleksemu doradzał.


Na górę
  
 
Post: 01 sie 2018, 20:41 
polar pisze:
Sama wierchuszka partyjna.



Dziwna to "wierchuszka" skoro nie ma przewodniczącego Mateusza i wiceprzewodniczącego Konrada.

I o nich właśnie chciałem zapytać w punktach - dla ułatwienia odpowiedzi. (ciekawym, czy uda się bez inwektyw?)

1. Rok 2016, zatrzymany zostaje przewodniczący partii Zmiana - Mateusz Piskorski.

2. Zatrzymany pod zarzutem szpiegostwa, przez służby podległe Prawu i Sprawiedliwości.

3. Wiceprzewodniczącym partii Zmiana jest Konrad Rękas.

4. Ministrem obrony w rządzie któremu podlegają służby które aresztowały Piskorskiego, jest Antoni Macierewicz.

5. Zastępcą aresztowanego przez rząd Macierewicza Piskorskiego, jest Konrad Rękas.

6. Tak w 2014 r. Konrad Rękas opisuje swój stosunek do Antoniego Macierewicza:
Cytuj:
na Facebooku odezwał się Konrad Rękas. I napisał, co następuje:
„Ministra Antoniego Macierewicza raczy zawodzić pamięć. Ma wprawdzie rację, że nie jestem jego trenerem skoków do wody,
ale myli się, ograniczając naszą znajomość do roku 2000. Przeciwnie, np. jeszcze w 2005 r. Pan Minister osobiście, acz tylko
na krótki czas i do określonych zadań powołał mnie na pełnomocnika KW Ruch Patriotyczny
w okręgach lubelskim i chełmskim
w wyborach do Sejmu RP. Ostatni raz faktycznie spotkaliśmy się bodaj w roku 2011 w Krasnymstawie podczas jednej z kolejnych
kampanii. Moje nazwisko można też znaleźć na łamach czasopisma «Głos», redagowanego przez p. Antoniego Macierewicza,
którego serdecznie pozdrawiam”.

http://wyborcza.pl/7,75398,22080690,fragmenty-ksiazki-tomasza-piatka-macierewicz-i-jego-tajemnice.html

Przypadek? Nie sądzę. :lol:


Na górę
  
 
Post: 01 sie 2018, 21:10 
Czyli sugerujesz, że Rękas działał wspólnie i w porozumieniu ze spec służbami pisu.
Albo że Piskorski siedzi w wiezieniu od dwóch lat, bo to hucpa zwykła jest.

Zastępcą Macierewicza jest Rękas...

Jesteś naprawdę chory.
Wybacz, ale to nie jest inwektywa.

Wiarygodność wyborczej i jej usłużnych pismaków wobec PO i PiS za reklamy.
To jest cała wiarygodność WLR.
Z tą emotką mającą uwiarygodnić każdą bzdurę napisana przez niego.

P.S.
Aha...i ja cię też serdecznie pozdrawiam.
No, teraz to chyba jesteśmy przyjaciółmi na śmierć i życie.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 01 sie 2018, 22:26 
polar pisze:
Czyli sugerujesz, że Rękas działał wspólnie i w porozumieniu ze spec służbami pisu.


Czy sugeruję? Sam nie wiem. Frapuje mnie tak zagadkowa postać jak Rękas,
a i sama Zmiana jest tworem niejednoznacznym.

Wypunktowałem dla przejrzystości dziwnych koincydencji i w sumie nawet nie wiem
co miałbym sugerować, tak to wszystko jest dziwne.

Faktem jest, że Piskorski siedzi za rzekome szpiegostwo.

Faktem jest, że jego zastępca misiewiczował Macierewiczowi, bo sam się do tego przyznał.

Jest też faktem niezbitym, że Macierewicz był ministrem obrony w rządzie który Piskorskiego zamknął.

Sprawa wygląda tak, że Rękas prowadził Macierewiczowi kampanie, pisywał w Macierewicza tygodniku,
a później Macierewicz zapuszkował szefa Rękasa. Mnie to zwyczajnie zastanawia, a ciebie nie.

Możesz oczywiście napisać - spierdalaj ty chuju, ale to odpowiedzi nie da. Możesz też jak zwykle mnie
oskarżyć, że wszystko zmyśliłem. Tylko po co? Zmiana jest planktonem. Wiele większym zagrożeniem
jest jej matecznik, czyli naziole z ONR. W zasadzie i oni mi już wiszą kalafiorem. Przebierają się teraz
w policyjne mundury i duszą dzieciaki podczas manifestacji. Dostaną za to medale i syte emerytury, a
ja na to nie mam wpływu. Nikogo też nie interesują nasze waśnie w stylu strzyżono - golono, bo to
forum tak niszowe, że wręcz nieistniejące.

I w zasadzie Czarna uświadomiła mi, że WLRowi bez forum będzie lepiej, a przede wszystkm sodalicji
skupionej wokół MMM będzie lepiej. Nie forum "NIE", ale gronu serdecznych przyjaciółek.

I tak nie ma z kim poglądów wymienić, bo albo jednozdaniowcy, albo plwacze jadem.
I ta Dyskurs wszechobecna mimo nieobecności.

Dam ci prolu prezent. Jak mnie MMM przeczyta - może mnie z forum wygumkować. Bez żalu.


Na górę
  
 
Post: 02 sie 2018, 6:54 
Gdybyś w tym kontekście zadawał pytania, i na tym poziomie, bez agresji, bez te podszytych fałszywymi dowodami i wniosków na ich podstawie wyciąganych, międlilibyśmy swoje jajca w rzeczowej dyskusji. Ale, nie. Po co? Napierdolić kocopołów w postaci fabrykowanych dowodów, marnej zresztą jakości, oskarżyć wszystkich o faszyzm, potwierdzić to jakże merytoryczną :lol: i w pełnej szczęśliwości oczekiwać odpowiedzi na bezpodstawne oskarżenia.

Gdybyś napisał w stylu - prol nie pierdol, przecież Zmiana ma dziwne korzenie. Potrafisz to wyjaśnić?, a nie - wy jebani faszyści, trzeba was tępić i całą tę waszą kamarylę, i tego Dugina pijącego mocz. Wypierdalać do Redwatch., odpowiedziałbym zgodnie ze stanem mojej wiedzy ( pewnie skromnej ) jednak opartej na relacjach międzyludzkich, własnych obserwacjach, a nie na tym co piszą usłużni dziennikarze za pieniądze.

Faktem jest, że Zmiana JEST prorosyjska i proazjatycka, i to jest powodom walenia w nią jak w bęben. A chwilowy romans z faszyzującymi gówniarzami, był tylko próba wprowadzenia w życie duginowskiej teorii o konglomeracie złożonym z wielu środowisk, nawet tych kontrowersyjnych, w celu wypracowania najlepszej drogi rozwoju społeczeństwa i wyeliminowaniu patologii właśnie.
Bo z takiego faszyzmu bierzemy miłość do kraju i zdolność poświęceń dla niego, wyrzucamy chęć dominacji rasowej, intelektualnej, kulturowej, religijnej etc i...już nie mamy faszysty, a człowieka który, jak ci w 45 odbudowujący Warszawę z gruzów, będzie ideologicznie pracował dla dobra całego społeczeństwa. I nie mam na myśli tępego osiłka rugającego bezmyślnie ku chwale kacyków partyjnych.

W tym całym twoim zacietrzewieniu i bezmyślności w wyciąganiu wniosków umknął ci ( pewnie specjalnie ) jeden podstawowy fakt. Finansowanie.
Skoro Zmiana opiera się na strukturach ONR, a on sam rośnie w siłę posiadając pieniądze na swoje mundurki, organizowanie wielotysięcznych manifestacji, tysiące flag - przecież to są ogromne koszta, to dlaczego sekretarz tej Zmiany zapierdala jako kanar z stołecznych autobusach, siedziba to jeden marny pokoik z połamanymi krzesłami, a ja sam musiałem sponsorować wiązankę (oczywiście oddano mi pieniądze z zrzutki sympatyków ) złożoną pod pomnikiem na Westerplatte w czasie obchodów rocznicy wybuchu wojny wywołanej przez inżynierów Traktatów Rzymskich?
Tu cię nic nie zastanawia?

Prorosyjskość Zmiany nie wynika, jak sugerujesz, z ciągotek do urynalnych obrzędów, a z pragmatyzmu.
Piskorski jest doktorem od geopolityki, naukowcem, i zauważył że obecnie mamy do czynienia z przemieszczaniem się ośrodków decyzyjnych i finansowych na wschód. I chciałby to wykorzystać do poprawy życia całego społeczeństwa Polskiego, które obecnie ma status taniej siły roboczej, a sama Polska neokolonii robiącej laskę Ameryce.
I wiem, że ciężko ci w to uwierzyć, ale są w tym kraju Karpińscy, zdolni do poświęceń w imię ideałów. Niekoniecznie wyświechtanych w ich mniemaniu. I pewnie dla operatywnych tego grajdoła są nieudacznikami, no ale cóż...taki klimat mamy. ;)

I broń bobrze nie ma na myśli siebie i nie porównuję się do Karpińskiego.
Bo pewnie zaraz ci z deficytem rozumu, zaczęliby taniec ludożerczy nad moją osobą. :lol:

I to by było na tyle. Gdybyś pytał, a nie oskarżał, pewnie więcej byłoby z tego pożytku, a nie tylko pożywka dla forumowych trolli.
Ale już za późno. Ty dostałeś po nosie, ja za chwilę mam samolot, koniec historii.

A podsumowaniem tego wielomiesięcznego opluwania mojej osoby i sympatyków Zmiany, niech będą Twoje słowa. ( w tym przypadku wielkie T zamierzone )

WLR pisze:
Czy sugeruję? Sam nie wiem.


Pozdrawiam i powodzenia.


Na górę
  
 
Post: 02 sie 2018, 17:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
MMM pisze:
Może bez podjazdówki w moim kierunku, dobrze?

Wasze wojny mi wiszą jak cycki - do pasa!

Jeśli Wam sprawiają one przyjemność, to szczęść bobrze :mrgreen:

Aaa, bo zapomniałabym, NIE należę do żadnej sodalicji, ani grupy towarzyskiej.
Nie musisz szukać pretekstów, żeby tu nie pisać, to Twoja sprawa WLR.

Chyba że chcesz mówić, że odszedłeś z fo przeze mnie :D


Małgoś płakać po nim nie bedziemy.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sie 2018, 19:01 
Tekst ten dedykuję Tobie Evo z prozaicznego powodu.
Autorem jest bardzo młody człowiek, bardzo... i stoi on w oczywistej sprzeczności z tym co mówi się o doświadczeniu związanym z wiekiem.
Bo przecież nie powinien on z racji swojego wieku, zabierać głosu w sprawach tak "poważnych" jak lewicowość w Polsce.
Jednocześnie tekst ten świetnie obrazuje to czego świadkami jesteśmy, droga Evo, na tym jakże lewicowym forum. W 100%.

Wiem, to nie ten poziom, nie będzie tu o żylastych chujach, o emocjonalnym ekshibicjonizmie, o duszeniu kotków i jelonków.
Udostępniam go z czystej, prolskiej złośliwości, podszytej nienawiścią klasową do wszystkich. Nawet kotków. :lol:

Cytuj:
To jest jednak niesłychane. Normą na polskiej lewicy stało się już to, że dyskursy równościowe, powołane po to, żeby zwalczać uprzedzenia, wykluczenie, przemoc częściej są wykorzystywane do tego, żeby siać uprzedzenia, wykluczenia i przemoc. I żeby zwolnić się z obowiązku reprezentowania nieuprzywilejowanych.

Feminizm, antyrasizm, antyfaszyzm czy ekologizm nie są po to, żeby budować przy ich pomocy obraz z istoty seksistowskiego, homofobicznego, antysemickiego, rasistowskiego, faszystowskiego, ciemnego ludu. Tymczasem dyskursy te regularnie są w ten nieprawomyślny sposób używane, Jako alibi, żeby nie wyjść ze swojego "grodzonego osiedla tolerancji", w którym tolerujemy tylko takich jak my - więcej nawet: tylko tych, o których myślimy, że są tacy jak my.

I w tym "tacy jak my" też nie ma nic szczególnie postępowego. Regularnie spadają Wam maski, spod których wyłazi obrzydliwy klasizm. Automatyczne, niepodparte ani żadnymi dowodami, ani realnym doświadczeniem uczestnictwa w praktykach różnych klas, przekonanie, że oto ludzie nauki, kultury, mediów, absolwentki studiów wyższych, bywalcy wielkomiejskich kawiarni to ostoja Oświecenia, a robotnice, rolnicy, niewykwalifikowani pracownicy usług, bywalcy osiedlowych pubów to jacyś neandertalczycy, którzy gotowi zburzyć Waszą grodzoną cieplarnię.

Zahukane bachory z dobrych domów i Wy, nuworysze z awansu, którzy chcecie na lewicę przenosić jakieś słodziutkie regulaminy z Waszych super-tolerancyjnych, równościowych, eco-friendly korporacji, w których pracujecie: skończcie wreszcie z tym prostackim klasizmem, który skrywacie pod feministycznymi, antyrasistowskimi czy antyfaszystowskimi hasłami. Lewica nie jest dla Was - to Wy ewentualnie możecie być dla lewicy, jeżeli się trochę posuniecie i zrozumiecie, że walka o równość przy wykluczaniu osób o niższym kapitale ekonomicznym, kulturowym, społecznym i symbolicznym okazuje się w istocie reprodukowaniem nierówności z pseudo-postępowym uzasadnieniem.

Tak, klasa ludowa parskałaby śmiechem, nie mogąc ukryć swojego zażenowania i odwracając się na pięcie, gdy widziała wiele ze standardów równościowych o anglojęzycznych nazwach, obsesyjnie dążenie do wyeliminowania z komunikacji obskuranckich żartów czy próby formatowania od linijki "postępowego członka/członkini partii". Ale nie, to nie dowodziłoby wcale jej inherentnego konserwatyzmu obyczajowego, tylko Waszej nieumiejętności do kreowania równościowego otoczenia, które nie reprodukuje i nie buduje nowych wykluczeń. Z kolei fakt, że wiele grup w Waszym otoczeniu czuje się komfortowo, nie wyposaża ich jeszcze w certyfikat z równości - o czym skądinąd doskonale wszyscy wiemy, choć niechętnie to przyznajemy.

Lewicowa polityka to nie jest towarzystwo wzajemnej adoracji, to nie kiszenie się w swoim pseudo-postępowym sosiku, to nie wyszukiwanie coraz bardziej uczonych powodów, dla których zwalniamy się z obowiązku reprezentacji nieuprzywilejowanych - PRZEDE WSZYSTKIM tych o innym pochodzeniu społecznym. Póki tego nie zrozumiecie, nie macie prawa mówić, że walczycie o równość.
Łukasz Moll


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group