forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 lis 2018, 12:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Łopatologicznie - przemyśleniami niekoniecznie trzeba się chwali natychmiast po ich zaistnieniu. Taki pusty łeb jak ty robi to zaraz po zaświeceniu się światełka w tunelu małego rozumku bo jak pies Pawłowa musi. Ja nie muszę a to o czym myślę to tobie się nie śni. Nawet to co o tobie myślę. Nie wyjawię tego, bo mam szacunek dla twojego marnego życia. Żebyś i tego nie stracił. Przestań zadymiać - ić zapal znicz na grobach bliskich. Wyluzuj.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lis 2018, 12:53 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Może sobie gonady przewietrzcie co?
Głupie capy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lis 2018, 12:58 
Boruch pisze:
(...)Nawet to co o tobie myślę. Nie wyjawię tego, bo mam szacunek dla twojego marnego życia. Żebyś i tego nie stracił. Przestań zadymiać - ić zapal znicz na grobach bliskich. Wyluzuj.

Zadymiać? Co jeszcze kamaryla wsadzi mi w brzuch? :lol:
Rację przyznaje ci tylko grupa ściśle związana z tobą koleżeństwem i wiekiem.
Oczywistym jest, że przeciwko twojej twórczości, choćby nie wiem jak zakłamana była, nie wystąpią.
I nie ma to nic wspólnego z tym co sobie winszujesz. Jakimś maniem racji. :D
Ja tylko oczekuję, aż się obnażysz.
I nie próbuj mnie prowokować, oszuście intelektualny, natomiast jeżeli możesz, to pisz jak najwięcej o moim marnym życiu.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 01 lis 2018, 13:12 
Boruch pisze:
Polska nie ma żadnego wroga. A już nie jest nim na pewno Rosja.
Dla Rosji można powiedzieć, że nie mamy znaczenia,


Mniejsze niż Krym? Mniejsze niż kilka kurylskich pryszczy na oceanie, o które Wielka Rosja od II wojny toczy spór z Japonią?
One Wyspy Kurylskie to ojczyzna Ajnów - japońskich Aborygenów - uważanych za protoplastów współczesnych Japończyków.
Myślisz, że Polacy mniejsze znaczenie mają niż Ajnowie? Rosja zdaje się zawłaszczać, czyli zwyczajnie zajumać na bezczela
wszystko co się uda, niczym kleptoman batona w Biedronce.


PS Dla tych co zaraz zawyją o USrajcach.

Tak, nie tylko Rosja, ale o niej była mowa.


Na górę
  
 
Post: 01 lis 2018, 13:22 
Każdy garnie do siebie. Ukry też się drą, Lasze - do Sanu nasze! :)


Na górę
  
 
Post: 01 lis 2018, 13:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
WLR pisze:
Boruch pisze:
Polska nie ma żadnego wroga. A już nie jest nim na pewno Rosja.
Dla Rosji można powiedzieć, że nie mamy znaczenia,


Mniejsze niż Krym? Mniejsze niż kilka kurylskich pryszczy na oceanie, o które Wielka Rosja od II wojny toczy spór z Japonią?
One Wyspy Kurylskie to ojczyzna Ajnów - japońskich Aborygenów - uważanych za protoplastów współczesnych Japończyków.
Myślisz, że Polacy mniejsze znaczenie mają niż Ajnowie? Rosja zdaje się zawłaszczać, czyli zwyczajnie zajumać na bezczela
wszystko co się uda, niczym kleptoman batona w Biedronce.


PS Dla tych co zaraz zawyją o USrajcach.

Tak, nie tylko Rosja, ale o niej była mowa.


Kosmicznie mniejsze, niż Krym.
Naprawdę jesteś idiotą, czy tylko udajesz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lis 2018, 13:25 
Cytuj:
Konflikt w przyszłości nie wydaje się przerodzić w zbrojne zaangażowanie obu stron, a to dlatego, że Japonia praktycznie z każdym sąsiadem toczy spór o terytorium i wyspy. Japoński premier ostentacyjnie chce się uniezależnić od USA, a będąc w napiętych stosunkach z Koreą Północną i Chinami, tocząc konkurencję z Koreą Południową, potrzebuje utrzymać dobre relacje z Rosją. Z drugiej strony rosyjscy geolodzy podejrzewają, że na wyspach występują złoża gazu i ropy. Potwierdzono występowanie rzadkiego pierwiastka renu, potrzebnego w przemyśle lotniczym, a zarazem bardzo kosztownego (ok. 5 tys. USD z 1 kg). Wyspy są także zasobnym rybnym akwenem, co charakteryzuje i napędza tamtejszą gospodarkę. Pod pojęciem strategicznym region też jest bardzo ważny. Pozwala rosyjskiej flocie morskiej wypływać na ocean przez cały rok (jako jedyny nie zamarza) oraz pozwala na kontrolowanie sytuacji na Morzu Ochockim, które jest bazą dla rosyjskich okrętów podwodnych. Dlatego też planuje się inwestycje w nowy port lotniczy, zakłady rybne, szkolnictwo i drogi, aby polepszyć byt tamtejszym obywatelom i pobudzić ruch turystyczny na tych wyspach.


Na górę
  
 
Post: 01 lis 2018, 14:27 
Wielki Wezyr pisze:
WLR pisze:
Boruch pisze:
Polska nie ma żadnego wroga. A już nie jest nim na pewno Rosja.
Dla Rosji można powiedzieć, że nie mamy znaczenia,


Mniejsze niż Krym?


Kosmicznie mniejsze, niż Krym.
Naprawdę jesteś idiotą, czy tylko udajesz?


Parcie Rosji przeciw Polsce datuje się od 1606 roku, kiedy car Wasyl Szujski zawarł przeciwko Polsce przymierze ze Szwedami.
Przez następne wieki nigdy nie osłabła chęć Rosji do unicestwienia Polski. Rozbiory, pakt Robbentrop - Mołotow, bandycka
napaść na Polskę bez wypowiedzenia wojny w 1939 - więcej jeszcze? Idiocie nieprzydatne, a mądry przecież wie.

Natomiast Wezyr Zajebiście Przeogromny uważa, że cycek w morzu zwany Krymem, ma dla Rosji "kosmicznie" większe
znaczenie niż Polska.

Skretynienie Przeogromniastego jest zatem bezdyskusyjne.


Na górę
  
 
Post: 01 lis 2018, 14:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Jednak twojemu nie dorównuje.
Trzeba być wyjątkowym kretynem, żeby uznawać, że Polska ma większe znaczenie dla Rosji, niż Krym.
Jest XXI wiek, a nie XVII.
Jaki z tym związek mają zaszłości historyczne?
Ty jednak nie udajesz idioty. :lol:
Ośla łąko, zjedz Snickersa.
:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lis 2018, 14:51 
Wielki Wezyr pisze:
Trzeba być wyjątkowym kretynem, żeby uznawać, że Polska ma większe znaczenie dla Rosji, niż Krym.


W których rejonach Krymu były bazy NATO?
Rozumiesz, czy rysować komiksa?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group