forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 931 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 94  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 gru 2017, 13:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ladaco pisze:
no dobra, niech będzie, Pan Pimpus jest gupi, a Pan Boruch mądry jak nie wiem co, może być?



Pimpek nie po to przeszedłem na drugą stronę mocy aby traktować Cię niepoważnie. Nawet chwilami mnie rozbawiasz dowcipem :lol: Co to to nie. Ty masz inne zdanie, ja inne. Nie bronie Ci i szanuję Twój pogląd na temat prezesa i PiSu. Uważam jednak, że w ocenie tego co robi twój idol polityczny mógłbyś mieć trochę dystansu, bo absolutnie pewny jestem tego, że przyjdzie czas, iż tacy ludzie, przez własną naiwność przejadą się na tym vide sądy. To tylko kwestia czasu. Pamiętaj, Naród nie może być jednolity. Musi być zróżnicowany. Jednolity ginie i umiera bo się degeneruje. O różnorodność w tym poglądów trzeba dbać i pielęgnować. Pn prezes pod tym względem jawi się jak człowiek z epoki, która świat ma za sobą. To mroczna epoka i mroczne poglądy. On nie pasuje do Polski. On obraża Polskę i Polaków. Ciebie też. n ma Cię za nic. Potrzebny mu jesteś przy urnie wyborczej. Ale jak wszelkie oznaki na niebie i Ziemi mówią już niedługo nawet do tego nie będziesz mu potrzebny.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 13:46 
Czekam na oficjalną wykładnię Skorpiona czynastego w kwestii nowej,
świeckiej tradycji, składania dymisji rządu przed szeregowym posłem.
Panie czynasty, ja czekam z niecierpliwością! Podobno trwają prace
PiSowskiego komsomołu, nad nową formułą składania dymisji do kociej kuwety.


Na górę
  
 
Post: 08 gru 2017, 16:40 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ten ćwoł Mazurek powiedziała przecież wczoraj wyraźnym słowem, że to
ona i chłopcy, czyli Kumitet Polityczny, przyjął demisję Pani Premier Beaty W Ruinie.
To ty WLR jej nie wierzycie czyżbyż?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 16:58 
no, a teraz mój kolega, Janek Pluszkiewicz:
"ZAŁGANA OPOZYCJA I DURNY MOTŁOCH III RP
Data: 8 grudnia 2017
Autor: tygodnikszerszen
Komentarze: 0 komentarzy
Patriotyzm i legalizm wobec konstytucji, wobec prawa, jaki w parlamencie w mediach prezentują PO- PSL musi budzić zdumienie u każdego choćby w miarę normalnego człowieka, który pamięta ich 8- letnie rządy bezprawia, niekończących się afer, chamstwa, buty i bezczelności. Który pamięta ich pijacki bełkot z restauracji Sowa i Przyjaciele. Wysłuchałem sejmowych kłamstw PO, PSL, Nowoczesnej w obronie reformy wymiaru sprawiedliwości. Bezustannie słuchamy kłamstw obcych mediów o zamachu na niezawisłość sądów. Po utracie władzy kryminaliści z rynsztoku, z dana rynsztoku, przemienili się w Katonów, wystroili się w togi naszych obrońców i z rozmysłem , z premedytacją, z pełną świadomością, plują kłamstwami w twarz motłochowi, który ich wspiera. I tak. Swoją rozpacz nad wprowadzeniem ławników do izby dyscyplinarnej SN, przedstawiają jako zamach na niezawisłość sadową. Posiłkują się kłamliwymi argumentami, że w SN rozpatrywane są skomplikowane sprawy karne, cywilne i o ich rozstrzygnięciu nie mogą decydować ludzie ze średnim wykształceniem. Doskonale wiedzą, że tu nie chodzi o SN, tylko o izbę dyscyplinarna w SN powołaną do tego by sądzić sędziów którzy lamią prawo. O tym prostytutki z totalnej opozycji wiedzą. Trzeba być koniecznie załganą szmatą, by z rozmysłem i bezczelnie wprowadzać w błąd zwykłych ludzi, którzy nie mają pojęcia o tym czego broni totalna zbydlęcona opozycja. Prawda jest taka, że ławnikiem w izbie dyscyplinarnej SN może zostać każdy, kto legitymuje się co najmniej średnim wykształceniem i nienaganną opinią. Izba dyscyplinarna w SN ma dopiero powstać, nie ma jej i nigdy jej nie było! Obecność ławników nie związana z korporacją sędziowską, ma wymusić na sędziach wyrzucanie z zawodu tych sędziów, którzy popełnili przestępstwo natury kryminalnej, ukradli, oszukali, wzięli łapówkę, jechali po pijanemu, etc, etc, etc. Dziś sędzia schwytany na gorącym uczynku, nadal jest sędzią, jest bezkarny, dochodzenia wobec niego trwa latami. Obecność ławników w SN, ma to radykalnie zmienić! Wrzask prostytutek z totalnej opozycji przeciw obecności ławników w izbie dyscyplinarnej SN, jest niczym innym jak utrzymaniem bezkarności nadzwyczajnej kasty. Motłoch, który protestuje przeciw reformie sądów jest tak durny że protestuje przeciw własnym interesom . Ostatnia sprawa KRS! Obrońcy KRS to albo durne bydło, albo krewniacy tych z KRS . To KRS decyduje o tym kto będzie sędzią, to w KRS jest matecznik nepotów, to tam tworzą się klany rodzinne. To tam sędzią zostaje syn, córka, wujek, ciotka, mamusia, tatuś, teść, teściowa, szwagier już urzędującego sędziego. Na dziś za sprawą KRS, wymiar tzw. sprawiedliwości, to rodzinny biznes kilkuset rodzin. Jak można być takim idiotą by tego nie wiedzieć? Nasz naród nie powinien istnieć. Trzeba być pozbawionym rozumu, durniejszym jak osioł, by protestować przeciw reformie wymiaru sprawiedliwości bez pojęcia o tym przeciw czemu protestujemy! Wstyd mi za naród, którego jestem częścią. Wstyd mi, że tyle bydła jest miedzy nami. Gardzę tym durnym bydłem, pluję na to durne bydło, które nie wie przeciw czemu protestuje! 8.12.2017"

napiszcie, gdzie skłamał, albo nie, napiszcie jaki z niego psychol, to wam dobrze idzie.


Na górę
  
 
Post: 08 gru 2017, 17:12 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Obrońcy KRS to albo durne bydło, albo krewniacy tych z KRS . To KRS decyduje o tym kto będzie sędzią, to w KRS jest matecznik nepotów, to tam tworzą się klany rodzinne. To tam sędzią zostaje syn, córka, wujek, ciotka, mamusia, tatuś, teść, teściowa, szwagier już urzędującego sędziego. Na dziś za sprawą KRS, wymiar tzw. sprawiedliwości, to rodzinny biznes kilkuset rodzin.


No pewnie, co innego krewni i znajomi Ziobry, żona Święczkowskiego i podobne gówno.
Ten twój znajomy leczy się na oczy, czy na zęby?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 17:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Podobno nawet przed Sejmem nie skaczą?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 17:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Mam wątpliwości czy można chwalić się koleżeństwem z takim kimś jak ten Pluszkiewicz.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 17:50 
ladaco pisze:
Popłuczkiewicz pisze:

który pamięta ich 8- letnie rządy bezprawia, niekończących się afer, chamstwa, buty i bezczelności.
Który pamięta ich pijacki bełkot z restauracji Sowa i Przyjaciele.

napiszcie, gdzie skłamał, albo nie, napiszcie jaki z niego psychol, to wam dobrze idzie.


A ja się nawet zgodzę. Jeden z pijaków bełkoczących u "Sowy" i przez 8 lat doradzający "Rudemu",
jak rozpierdolić państwo, zostanie właśnie premierem Polski z woli Najwyższego Naprawiacza
Wszystkiego - również systemu sądownictwa. Kabaret.

I dalej
Popłuczkiewicz pisze:
Na dziś za sprawą KRS, wymiar tzw. sprawiedliwości, to rodzinny biznes kilkuset rodzin.
Jak można być takim idiotą by tego nie wiedzieć?


Jak można być takim idiotą, żeby nie widzieć iż naprawiaczom nie chodzi o zmianę zasad,
ale wyłącznie o zmianę nazwisk rodzin chłepcących z koryta tzw.sprawiedliwości.

Widać na przykładzie Popłuczkiewicza i jego serdecznego kolegi, że jednak można.

Cytuj:
córka posła PiS Stanisława Piotrowicza (65 l.), zarobiła w ciągu roku jako prokurator rejonowa
w Krośnie pokaźną sumę pieniędzy. Posadę otrzymała BEZ KONKURSU dzięki decyzji prokuratora
krajowego Bogdana Święczkowskiego (47 l.).

Sędzia Małgorzata Hencel-Święczkowska, żona prokuratora krajowego Bogdana Święczkowskiego,
została nowym prezesem Sądu Rejonowego w Sosnowcu.

itd, do usrania


Jeb!!! Dwa tępe gwoździe wbite w podłogę. :lol:


Na górę
  
 
Post: 08 gru 2017, 17:54 
no, prawdziwy z ciebie młotek.


Na górę
  
 
Post: 11 gru 2017, 10:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Skutki dobrej zmiany ( znalezione na fejsie)


Załączniki:
polskadzienpodniu.jpg
polskadzienpodniu.jpg [ 32.36 KiB | Przeglądany 2475 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 931 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 94  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group