forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 9:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 931 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 94  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 gru 2017, 13:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Kuźwa, ja chyba już kiedyś coś takiego czytałem... :lol: :lol:


Brakuje tylko czekistów czekających na Szydło za drzwiami. :lol:

Nawet prezes PiS nie spodziewał się, że z Morawieckim pójdzie tak łatwo. Kulisy zmiany premiera


Czwartek wieczorem. W głównej siedzibie PiS na Nowogrodzkiej trwa posiedzenie władz PiS. Jarosław Kaczyński przy milczącej aprobacie Beaty Szydło przedstawia projekt decyzji, która ma zostać przyjęta przez komitet polityczny partii. Z dokumentu wynika, że po dwóch latach rządów przyszedł czas na zmianę. Dlatego Beata Szydło składa rezygnację z funkcji premiera a partia zgłasza kandydaturę Mateusza Morawieckiego.


W komitecie politycznym PiS tylko dwie osoby głosowały przeciw wymianie Beaty Szydło na Mateusza Morawieckiego. Głosowanie było tajne, ale wiadomo, kto bronił byłej premier w dyskusji. To ministrowie w Kancelarii Premiera Henryk Kowalczyk i Elżbieta Witek – ustalił „Newsweeka”.

Czwartek wieczorem. W głównej siedzibie PiS na Nowogrodzkiej trwa posiedzenie władz PiS. Jarosław Kaczyński przy milczącej aprobacie Beaty Szydło przedstawia projekt decyzji, która ma zostać przyjęta przez komitet polityczny partii. Z dokumentu wynika, że po dwóch latach rządów przyszedł czas na zmianę. Dlatego Beata Szydło składa rezygnację z funkcji premiera a partia zgłasza kandydaturę Mateusza Morawieckiego.


W dyskusji po kolei zabierają głos wszyscy członkowie komitetu, w sumie 33 osoby. Ich wystąpienia brzmią niemal jednakowo: najlepszym kandydatem na premiera jest Jarosław Kaczyński, ale, jeśli zapadła decyzja o wysunięciu Morawieckiego, to należy ją uszanować. Wszyscy dziękują Szydło za dwa lata pracy i styl, w jakim odchodzi. W jej obronie stają tylko dwie osoby: szef komitetu stałego rządu Henryk Kowalczyk i szefowa gabinetu pani premier Elżbieta Witek. Wynik głosowania jest niemal jednogłośny. 30 osób opowiedziało się za, dwie były przeciw i jedna wstrzymała się. – Nie zawiodę zaufania – obiecuje na koniec posiedzenia Morawiecki. :lol: :lol:

Po komitecie Kaczyński przechodzi do sali konferencyjnej, w której za chwilę odbędzie się posiedzenie klubu parlamentarnego PiS. Przedstawia treść uchwały: mimo przeciwdziałania wrogich sił zewnętrznych i wewnętrznych osiągnięto wielkie sukcesy, pani premier wykazała się niezwykłym talentem medialnym i pracowitością. Potrzeba jednak korekty. :lol: Stąd rezygnacja Beaty Szydło i kandydatura Morawieckiego. Wystąpienie prezesa kilkukrotnie przerywa owacja na stojąco. Dokument zostaje przyjęty przez aklamację, gładko i bezboleśnie. :lol: :lol:

Gdy los Szydło zostanie przypieczętowany, Kaczyński nie będzie kryć zadowolenia. – Myślałem, że odbędzie się dyskusja, ale widzę, że nie ma takiej potrzeby. Dziękuję pani premier za jej postawę, za którą powinniśmy ją całować nie tylko po rękach, ale i po nogach – śmieje się. Szydło odpowie mu na to niespeszona: - Wierzmy w mądrość pana prezesa. :lol:

Poseł PiS, już po wszystkim: - Poszło jak z płatka. Gdybyś dwa miesiące temu ktoś mi powiedział, że przeprowadzenie kandydatury Morawieckiego może pójść tak łatwo, nie uwierzyłbym. Doskonale to prezes rozegrał

http://www.newsweek.pl/polska/polityka/ ... _Section_1


Ostatnio zmieniony 12 gru 2017, 13:25 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2017, 13:21 
nie kwestionuję.


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2017, 13:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie ma się co śmiać. Pan Grzegorz Schetyna powiedział, że pani premier Szydło zostanie rozliczona i postawiona przed TS. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2017, 14:08 
pan schetyna słynie z różnych rzeczy, szczególnie z tego, że mu z gęby jedzie.


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2017, 14:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Że burak jest, to wiedziałem.
Ale, że w pyska mu wali, to nie wiedziałem.
Dzięki za tak ważne info. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2017, 15:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pan Pimpuś musiał mieć ze Schetynom kontakt usta, usta. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2017, 15:46 
telewizor kurwa mam nowoczesny.


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2017, 15:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
:lol:

No tak - ja tam z tom nowoczesnościom zawsze ostrożnie. Mam jeszcze ruski z chłodnicom na wodem. I jeżeli już emituje jaki zapach to raczej trza za gaśnicę chwytać.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2018, 15:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
zritah pisze:
Obrazek

Ciekawe, czy inny premier z PiS-u sprowadzi to, co na obrazku, do Polski ?
Bo Broszka ......



Czy coś się odjaniepawla w związku ze związkiem sprowadzenia monumentu
świętego?

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2018, 16:38 
nie wiem i szczerze mówiąc, mam to w dupie.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 931 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 94  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group