forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 21:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 931 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 94  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 lip 2017, 13:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Opowiedz coś więcej o tych 42 zamordowanych, grafomanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2017, 14:00 
Pocałuj mnie w dupę, hitlerowcu pierdolony.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 05 lip 2017, 14:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
barycki pisze:
Pocałuj mnie w dupę, hitlerowcu pierdolony.

Adam Barycki


Tak myślałem. Będzie do ciebie chyba pasowało określenie bajkopisarz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2017, 14:13 
Też mi sensacja. To Pan nie wiedział, że wszystko, czego nie ma w Polsacie, TVN i Gazecie Wyborczej, jest bajdurzeniem? Gdybyś mi Pan nie wierzył, to spytaj Pan Paną Korbaczeską, a i Pani Rose, też potwierdzi.

Adam Barycki

PS. Pan Boruch dzwonił do mnie i przypominał, że nie wymieniłem jeszcze Newsweeka.


Na górę
  
 
Post: 05 lip 2017, 14:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
Gromko się śmiali nie tylko z polikwidowanych przez siebie posterunków, ale i z 42-ch ofiar zamordowanych przez policję za rządów PO. No i z tego wiceministra B, zastępcy Schetyny, któremu nazwisko skróciło do jednej litery oskarżenie prokuratorskie. To są bardzo weseli ludzie, szkoda, że już nie rządzą, bo byłoby dalej bardzo wesoło.

Adam Barycki



Argument - 42. Kto kutasino powiedział, że wszyscy zostali zamordowani przez oprawców w niebieskich mundurach? Trzeba zajrzeć w papiery jak to się stało, że zeszli. Były przypadki tortur? Może część zeszła wskutek zachlania się, może byli na prochach. Jak można nie widzieć tchórzliwej mordy i obskurantyzmu tego zasrańca Płaszczaka i próbować go bronić?! To trzeba być Baryckim do tego.

I po drugie - jakoś wtedy PiS nie grzmiał w sejmie, że dobrych Polaków mordują i trzeba ministra odwołać. Mieli inne priorytety. Jak wydrzeć kasę za odszkodowania dla smoleńskich rodzin. Urządzali modły i mnożyli wybuchy wznosząc prośby do najwyższego żeby durny narodek głupoli uwierzył. Tyle ich obchodziły 42 ofiary na komisariatach. Teraz wynaleźli "argument" w stylu "a u was Murzynów biją". Słabe to i się w żaden sposób nie broni. Bo mogłoby być 1000 takich przypadków to i tak Płaszczak jest do wyjebania oraz ten z mordą jak sagan - Zieliński. Nie przypominam sobie aby jakąkolwiek sprawę z tych 42 ofiar potraktowano jak tego Stachowiaka, próbują skręcić i mataczyć.

Znakiem tego można przyjąć, że w stosunku do winnych wyciągnięto wnioski i tyle.

Ale mnie wqrwił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2017, 14:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
Też mi sensacja. To Pan nie wiedział, że wszystko, czego nie ma w Polsacie, TVN i Gazecie Wyborczej, jest bajdurzeniem? Gdybyś mi Pan nie wierzył, to spytaj Pan Paną Korbaczeską, a i Pani Rose, też potwierdzi.

Adam Barycki

PS. Pan Boruch dzwonił do mnie i przypominał, że nie wymieniłem jeszcze Newsweeka.


Ty chuju - ja do ciebie dzwoniłem? Chyba jajami. Od bajkopisarstwa to jestem tutaj ja! Zapamiętaj to sobie osrajkundlu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2017, 14:30 
Boruch pisze:
Znakiem tego można przyjąć, że w stosunku do winnych wyciągnięto wnioski i tyle.
Ale mnie wqrwił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Humanistycznym znakiem przyjąć można, co się tylko zachce humanistom, ale w stosunku do winnych nie wyciągnięto wniosków, i tyle. Skurwysyny fakty są najbardziej wkurwiające na świecie.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 05 lip 2017, 14:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
jude pisze:
ja do ciebie dzwoniłem? Chyba jajami



Dzwoniłeś mu jajami po migdałach?! :lol:


Ostatnio zmieniony 05 lip 2017, 14:33 przez ksionc, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2017, 14:33 
Boruch pisze:
Ty chuju - ja do ciebie dzwoniłem?


Tak. Jak boga kocham.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 05 lip 2017, 14:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
barycki pisze:
Boruch pisze:
Znakiem tego można przyjąć, że w stosunku do winnych wyciągnięto wnioski i tyle.
Ale mnie wqrwił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Humanistycznym znakiem przyjąć można, co się tylko zachce humanistom, ale w stosunku do winnych nie wyciągnięto wniosków, i tyle. Skurwysyny fakty są najbardziej wkurwiające na świecie.

Adam Barycki


Jakie fakty?
Prosiłem wcześniej, żebyś jakieś podał.
A ty w odpowiedzi kazałeś mi całować się w stare dupsko.
Więc gdzie te fakty? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 931 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 94  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group