forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 0:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 cze 2017, 15:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nie jestem Litwinem.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2017, 1:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
"Tako kwiczy polska świnia", był taki temat zaginiony w mrokach forum. Twierdzisz Pan, że nie jesteś Litwinem i słusznie, ale kim w takim razie jesteś? Polskim obywatelem, kraju członkowskiego UE? Ja świadomie głosowałem za wstąpieniem bo widziałem w tym korzyści dla kraju, ale też wiedziałem, że członkostwo pociąga również za sobą obowiązki. Bycie we wspólnocie już tak ma. Pan jesteś z tych co chcieli by mieć same korzyści, obowiązków żadnych.
Tak już z Polakami jest. Tako kwiczy polska świnia.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2017, 6:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Mnie też się tak wszystko do końca nie podoba w tej Uniji. I przyznam nawracając do sprawy uchodźców, też mam swoje obawy, ale z ludzkiego punktu widzenia uważam, że trza nam pomagać, bo to jest wartość najwyższa. Niestety nic nie jest dane bez jakiegoś ryzyka. I jak stare przysłowie mówi - jakżeś wlazł między wrony no to kracz jak i ony. Wolę być w kupie niż wyegzaltowanym osobnym narodowym, humanistom. Bo to mi się opłaca.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 01 lip 2017, 7:38 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2017, 7:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nie głosowałem za wejściem do Unii bo nie jestem Rumunem.
Ani pedałem.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2017, 7:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Nie głosowałem za wejściem do Unii bo nie jestem Rumunem.
Ani pedałem.



Czyli wszyscy co głosowali za UE to są Rumunami, lub pedały, albo i jednym i drugim?

Panie Świania ja bardzo dla Pana szanuję i dość długo znam z tego forum. Ale jak to jest, że ja o Panu coraz mniej wiem i co gorsza przeżywam zawód?

Kim Pan jesteś w kwestii seksualnej nikogo tu nie obchodzi. Tak więc daruj sobie Pan te homofobiczne przejażdżki. A Rumunów Pan szanuj bo nasi "bohaterowie" podczas kampanii wrześniowej w roku 1939 właśnie przez ten kraj spierdalali na zachód. Czy z Pańskiej rodziny też, tego oczywiście nie wiem, ale być może.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2017, 9:56 
No i dodać wypada, że wojska rumuńskie wraz z niemieckimi bohatersko powstrzymywały bolszewickiego agresora przed okupacją Polski, niestety, nie poradzili i nasi niemieccy obrońcy polskiej niepodległosci musieli wycofać się z Polski, pozostawiając Polskę na pastwę okupacji sowieckiej.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 01 lip 2017, 10:06 
Boruch pisze:
nasi "bohaterowie" podczas kampanii wrześniowej


Pan, Panie Boruch mógłbyś w Ringier Axel Springer Polska robić wielką karierę, jako i większość tu naszych humanistów mogłoby.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 01 lip 2017, 11:31 
e tam, Panie Barycki, szabesgoj to zwykły kolekcjoner paciorków...


Na górę
  
 
Post: 01 lip 2017, 16:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
No i dodać wypada, że wojska rumuńskie wraz z niemieckimi bohatersko powstrzymywały bolszewickiego agresora przed okupacją Polski, niestety, nie poradzili i nasi niemieccy obrońcy polskiej niepodległosci musieli wycofać się z Polski, pozostawiając Polskę na pastwę okupacji sowieckiej.

Adam Barycki



Panie Barycki ja dla Pan zwracam uwagi i mnie jest bardzo przykro z tego powodu, tak bardzo przykro, że muszę Pana, takiego humanistę pouczyć. Cywilizacja Rumunii jest starsza od naszej, bo była częścią Imperium Rzymu. Potem to się oczywiście zmieniło, przyszli barbarzyńcy a potem chrześcijaństwo i Drakula. W roku 1939 była jeszcze jak na tamte czasy normalnym krajem - monarchią. Po ataku na Polskę i przejściu nawały wojennej Rumunię zaczęto skubać. Trochę Stali, trochę Hitler. A zaś w roku 1940 z inspiracji III Rzeszy miejscowego monarchę Michała I pozbawiono władzy i oddano ją w ręce faszystowskiego watażki Antonesku. Tak więc nie mniej Pan pretensji do Rumunii, bo w onym czasie nie wiadomo było skąd cię "przyjemność" spotka.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2017, 16:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ladaco pisze:
e tam, Panie Barycki, szabesgoj to zwykły kolekcjoner paciorków...



A jak ja karierę zrobię, to odszczekasz to Pan co Pan napisał, odszczekasz?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group