forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 2:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 maja 2017, 20:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:
Natenczas dałbym Mu (do gułagu) magnetofon i parę kaset z muzyką łatwą, prostą i przyjemną.



No i jak tu Panu ufać Panie agronom? Już Pan mnie w gułagu widzisz jak ta menda Barycki PiSowski kutasina. A co do muzyczki, to wybaczy Pan, mam swoje gusta, dość wyrobione szeregiem lat wiercenia kluczem wiolinowym we łbie i byle brzdąkanie na włosiance mnie nie zadowoli. Toteż wnoszę o zabranie wraz ze mną mojej bogatej płytoteki wraz z zestawami odtwarzającymi. Bo lubie w dobrej jakości i głośno.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2017, 20:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
Pan Boruch nie jest przesiąknięty złem, On jest tylko idiotą, nie trzeba go zabijać, wystarczy 20 lat edukacji w gułagu.

Adam Barycki



A Pan to jest chuj, wałach i ludeożerca. I kto wie - po tej dupie widać - czy nie zboczeniec.
Idiotą mnie Pan nazywasz? Dotknąć mnie w ten sposób ty osrajkundlu chcesz? Idiotą być to piękno i uroda umysłu a nie tak jak Ty - dzyndzlu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2017, 20:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:
Boruch pisze:
agronom pisze:
Natenczas dałbym Mu (do gułagu) magnetofon i parę kaset z muzyką łatwą, prostą i przyjemną.



No i jak tu Panu ufać Panie agronom? Już Pan mnie w gułagu widzisz jak ta menda Barycki PiSowski kutasina. A co do muzyczki, to wybaczy Pan, mam swoje gusta, dość wyrobione szeregiem lat wiercenia kluczem wiolinowym we łbie i byle brzdąkanie na włosiance mnie nie zadowoli. Toteż wnoszę o zabranie wraz ze mną mojej bogatej płytoteki wraz z zestawami odtwarzającymi. Bo lubie w dobrej jakości i głośno.

Tak, albowiem "nie zadowolił" mnie Pan odpowiedziami. Toteż będzie Pan miał toto wszysko, ino bez prądu.



Pan się proszę Pana myli. Na zaufanie proszę Pana trzeba czasu. I jeżeli Pan che posiąść wiedzę tajemną to musi się Pan umizgiwać jak do kobiety. NKwM to wielka sprawa.

A co do prądu o obędzie się. Ma się przy sobie jeszcze z czasów starego forum stare dynamo. Najmie sie niedźwiedzia białego, który będzie kręcił i razem se będziem słuchać.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2017, 7:21 
A nie lepij obcych stąd powyrzucać i zostawić tylko samych serdecznych przyjaciół, aby mogli sobie w zaufaniu szeptać pomiędzy swemi?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 02 cze 2017, 7:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
A nie lepij obcych stąd powyrzucać i zostawić tylko samych serdecznych przyjaciół, aby mogli sobie w zaufaniu szeptać pomiędzy swemi?

Adam Barycki



Aleś Pan głupi Panie Barycki - jak som w zaufaniu i pomiędzy swemi, to już nie muszom szeptać, bo niby po co? To głupio wygląda. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2017, 8:28 
To Pan jesteś głupi, szept dodaje prestiżu szeptanemu przekazowi, a szepczącemu dodaje godności, a i poczucie ważności wrasta u tego, do którego kto szepce. No, bo zastanów Pan się, Panie Boruch, gdyby nie ranga szeptu, to kto zechciałby słuchać Pańskich banialuk.

Adam Barycki


Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 02 cze 2017, 12:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Biedaczek umysłowy tak napiernicza swoje posty,
bo wszędzie musi być pierwszy i wsadzić stare kurwy,
albo swoją zaniedbaną dupę,że nie ma czasu sprawdzić,co napisał,
tylko daje „wyślij" i poszło.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Ostatnio zmieniony 02 cze 2017, 18:09 przez zritah, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2017, 17:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
korbaczeska pisze:
A co to ma do czegokolwiek jak ona wygląda?
Zdjęcia dowodu Trumpa nikt jakoś nie wrzuca i nie komentuje, a Macronowa na bank przewyższa go inteligencja i klasą a juz na pewno wyglądem.

:lol:
No, i dzięki koneksją pierwszego męża najprawdopodobniej wymigała się od procesu o pedofilię.
Ile to prezio Francji miał wtedy lat? Poniżej 18, czy poniżej 16?
To faktycznie kobiecina ma klasę i inteligencję :mrgreen:
Mitomanka :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2017, 18:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2017, 18:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Bronto pisze:
korbaczeska pisze:
A co to ma do czegokolwiek jak ona wygląda?
Zdjęcia dowodu Trumpa nikt jakoś nie wrzuca i nie komentuje, a Macronowa na bank przewyższa go inteligencja i klasą a juz na pewno wyglądem.

:lol:
No, i dzięki koneksją pierwszego męża najprawdopodobniej wymigała się od procesu o pedofilię.
:D


Miałam olać ale co tam taki kąsek :mrgreen:
Dziecko wracaj do szkoły, zostaw te klawiaturę i napisz sto razy w kajeciku DZIĘKI KONEKSJOM
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 220 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group