forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 wrz 2018, 7:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Głupi Żyd.



Gupi Prosiak!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 8:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie wpierdalaj się w cudze rozmowy pusty łbie. Nie jesteś godzien aby tego "zjeba" w dupę całować.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 12:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:
Jak to "głupi żyd"? Przecie Boruch non stop pisze, że jest mądry, że należy do oświecony grupy a nie lemingów itp. Wszak by nie łgał w gały żywe aż tak, bo po co?


Jako, że wyjąłem Pana Panie Agronom z tabelki "Wrogowie"( stał się Pan w stosunku do mnie w miarę przyzwoity) to odpowiem Panu. Pańskie niechlubne miejsce zajął inny uczestnik tego fo. Pokaż mi Pan, kiedy ja napisałem gdziekolwiek, o sobie "mądry". Że należę "do oświeconej grupy". Nigdy tak nie pisałem. Proszę mnię zatem przeprosić. :lol: Wskazywałem jedynie to, że należę do ludzi przeciwnych wizji mojego Kraju tworzonej przez pana prezesa, do czego mam prawo. Bo władza, która mianuje się demokratyczną ma obowiązek zapewnić mi taką Ojczyznę. Zwłaszcza dlatego, że nie jestem w grupie ludzi, którzy mogą o tym decydować. Taki jest standard nowoczesnej demokracji. A skoro nie potrafi, albo nie chce, bo kieruje się ślepą ideologią dla, mnie staje się reżimem. I ja tego nie akceptuję.

Co do łgania - ideałem nie jestem - ale przynajmniej staram się mówić i pisać prawdę. Gdybym łgał to miałby Pan zapewne o mnie inne zdanie. A mianowicie takie, że Boruch to patriota, porządny biały Polak, katolik kochający prezesa, bicie kobiety, kopanie kota i psa.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 13:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Żyd jest głupi bo chce płacić za linki które sam zamieszcza w temacie muzycznym.
Wręcz się tego domaga.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 13:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ale Pan tu sałatkę odpierdolił Panie Agornom. Psy, koty, ryby i do tego na przystawkę Pani Maerose. No dobra, Pańskie upodobania kulinarne znam i szanuję. Toteż nie dziwię się składowi tej słownej sałatki. Stał, się Pan na dziś bardziej przyzwoitym niźli był Pan wprzódy. Przynajmniej jeżeli o moją boruchową osobę chodzi. Powiedzmy, że dałem Panu szansę. Zawsze może Pan powrócić skąd Pana wyprowadziłem :lol:

Może to sygnał dla Pana, że Boruch to człowiek taki sam jak inni. Ma również wady, ale zaletą jest to, że pierwszy potrafi wyciągnąć rękę do normalnej rozmowy. Już pomińmy przyjaźń lub miłości, na co trza czasu :lol:

A co do ryb. To co, kotów i psów kopanych panu nie żal ale ryb? Nie stoisz Pan czasem w rozkroku? Ja nie łowię po to aby sprawić rybie ból, tylko spełniam prastara tradycje ludzką łowię po to aby rybę zjeść albowiem natura nas tak ustawiła, że to my zjadamy rybę a nie ryba nas, choć są czasem wyjątki. Ja Panie Agronom przestrzegam prawa wędkarskiego.
A wiesz Pan, że niektórzy naukowcy dowodzą, że rośliny też czują jak im człowiek krzywdę robi? I co Pan na to? Co Pan teraz będziesz jadł?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 13:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Żyd jest głupi bo chce płacić za linki które sam zamieszcza w temacie muzycznym.
Wręcz się tego domaga.



Co takiego? A mnie się wydaje, że to Pan jakby domagał się zapłaty za swoje zdjęcia wklejane na fo w temacie o śpiewaniu. Chociaż muszę przyznać, że ładne.

ps.

I dlaczego zaraz głupi? Phio!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 14:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pustosłowie Panie Agronom. Nie będę się spierał o to z Panem. Nie ma sensu. Napiszę Panu tylko że racji to Pan absolutnie nie masz. Jak Pan wiesz to forum jest zapełnione samymi "sodomitami". Czego więc Pan oczekujesz? Ja mama być inny? Jeżeli Pan uważa się za jedynego porządnego, to fajnie, że Pan z nami jest. Jedyny nie sodomita, na dodatek wegetarianin. To brzmi dumnie!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 14:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No i doślim do porozumienia. Nie toczyć bezprzedmiotowego sporu do usranej śmierci. No widzisz Pan jakeśmy si dogaly. I mamy sukces! :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 19:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Niemcy definitywnie kończą z wydobyciem węgla kamiennego. Do zamknięcia ostatniej kopalni - Prosper-Haniel w Bottrop - zostało dokładnie 100 dni. O tej decyzji jednoznacznie zadecydował rachunek ekonomiczny oraz ekologia. Wydobycie w Niemczech kosztowało 150 euro za tonę, a import jest o połowę tańszy. Cześć górników odejdzie teraz na wcześniejszą emeryturę, do osiągnięcia wieku emerytalnego będą otrzymywać 80 procent wynagrodzeń. Reszta poszuka pracy w innych miejscach.


https://tvn24bis.pl/surowce,78/niemcy-w ... 68287.html

To już koniec Niemiec. Własnie zamykają ostatnią kopalnię węgla kamiennego. Ziszcza się zapowiedź naszego Małpy, że Merkel i lewactwo doprowadzi Niemcy do ruiny. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 22:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Dziwne jakoweś wieści płyną ze Szwecji

Dalajlama - "Europa należy do Europejczyków".
Twierdzi, że uchodźcy powinni wrócić do domu, aby pomóc odbudować swoje kraje.
Domniemywać należy że jego świątobliwość uważa że Polska należy do Polaków, Wietnam do Wietnamczyków a Izrael jest właściwym domem dla Żydów, co za tym idzie Murzyni również mają swój dom w Afryce a Czerwonoskórzy są właścicielami całego terytorium obu ameryk.

Tak, tak, pojechał do Szwecji wyjaśnić miejscowym szwedom
że "Europa należy do Europejczyków" a obcy, powinni do siebie wrócić, tam skąd przyszli.

Obrazek

Nie pałam nadmierną sympatią do jego świątobliwości.
Muszę jednak przyznać że od dziś wydaje mi się on nieco bardziej sympatyczny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group