forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 maja 2019, 21:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
ale to wszystko to byly drobne, bilon, co to jest 55 milonow......panie tu trzeba tapniecia .........

chociarz kiedy probuje ogarnac wielkosci ilosciowo matematyczne......trzy miliardy niczego nie zmienio :) tak mysle jednak.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 22:04 
IroB pisze:
z tym wyrwaniem z letargu to sobie kolego kowalew jaja robicie, czy ?

Nie, ja zupełnie poważnie. No bo jak można inaczej określić moją aktywność porównując ją do pana Borucha :lol: (przyznaję że piszę to trochę złośliwie Panie Boruch)
-------------
Pani Agafio. Zauważyłem i cieszy mnie to, że Pani i mój stosunek do tzw. relacji, stosunków społecznych jest podobny.... wcześniej widać źle to oceniałem. Wyczyny tzw. elit (w tym to od Cz_M o Jandzie) są mi znane i nie dziwią tylko smucą- takie to elity. A moje chwilowe pojawienie się na tym forum to naprawdę zasługa tego niezwykłego komentarza pana IroBa.
-------------
Panie Pantryglodytesie. Pisząc o czekającej nas konieczności zmian miałem na myśli bierność etycznych elit które szukają consensusu zadawalającego większość ludzkości. A to jest niczym węzeł gordyjski. Ale przecież Pan o tym dobrze wie, toteż dziwie się trochę że wyjechał Pan tu z Pol Potem.


Na górę
  
 
Post: 28 maja 2019, 22:13 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
polar pisze:
Gdy wpadła do nas, europejskich bydląd, duńska policja na przeszkanie, nie byliśmy zdziwieni.
Zdziwili się Niemcy, że tak szybko musieli tłumaczyć duńskim policjantom skąd w ich bagażnikach sprzęt z Royala za 150.000 euro.

Ty chłopie nie masz o niczym pojęcia. O niczym...


Może kradną Ale nie tańczą u Rydzyka wiec mentalność i świadomość wyższa. Taka bardziej europejska.
@Iro. Co nie było planu Marshala, ze tak się zapierasz? Może cały Zachód Twoim panom co niedawno ci ojca chcieli zamordować nie pomagał tylko po to by mieć przedpole do walki z Stalinem i ZSRR?
A ile te Twoje bogate Niemcy się w Polsce (Rosji, Ukrainie itd) w czasie wojny nakradli? W dwie wojny, bo w I WŚ lepsi nie byli. Krowy, świnie, kaczki do rajchu jechały już 1939. Chcesz kronikę jak się chwalili ludowi? Ale to wyższa kultura to tej ciemnocie można było krowę zabrać. Krowę, obrazy, złoto, srebro, węgiel, rudę, ropę... potem nawet spodnie, okulary, włosy,suknie, skarpetki, skórę na abażury. Tłuszcz na mydło delikatne, nic się nie marnowało bo to mentalność i kultura i już wówczas ekologia i recykling. Sortowanie.
Ile kosztowało to wszystko co Twoi panowie od nas wywieźli? Ile Kosztowała praca więźniów, robotników przymusowych, ile produkcja naszych kopalń i fabryk na potrzeby Rzeszy? Jak wycenić życie polskich profesorów z UJ, Lwowa i innych uczelni, i straty jakie ponieśliśmy w nauce, kulturze po ich rozwaleniu przez Twoich światowych i kulturalnych panów. jak wycenić życie setek tysiecy ludzi, wywiezionych dzieci aby swój naród wzmocnić?

I ty się śmiesz jeszcze chlubić i swoją wywyższając pokazywać bo za wyrobnika i Niemca jesteś? Albo na posyłki?

Powiedz jeszcze, że gdyby nie Twoi panowie o mentalności wyższej rasy to byśmy wszystkich Żydow wymordowali. Ale na szczęście przed ciemnym polactwem Twoi panowie ich uratowali. Zaklaszcze ci tu wielu za to i poprze. Aleś mnie Iro normalnie...

A jak tu Ciebie ci faszyści o których pytałem?. Tak z 6 milionów już jest po glosach na AfD do PE sądząc. A widzisz u nas nie przeszli... bo wiesz Irek, mentalność inna...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 22:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
historia tego narodu moze i buzliwa byla, i jedyny wybryk to czas hitlerowski 1933 do 1945....epizod poprostu w historii spoleczenstwa, ja czytajac o przeszlosci, czyli nabywajac wiedzy z rak drugich o przyeszlosci spoleczenstw wyciagam taki wniosek, tzw. niemieckie spoleczenstwo wzielo wiecej nauki ze swojej przeszlosci i doswiadczen i dzieki tym wszystkim doswiadczeniom rozwinelo sie z mojego punktu widzenia w pozytywnym kierunku. Na 6000000 nie mam wplywu, wszyscy jestesmy tylko ludzmi i w nas sila czy sie damy zlinczowac czy poprowadzimy innych linczownikow do linczowania.

Nie mam panow! Komandorze.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 22:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Nie podoba się pieśń
Тёмная ночь, Только пули свистят по степи,
Только ветер гудит в проводах,
Тускло звезды мерцают.
В тёмную ночь Ты, любимая, знаю, не спишь,
И у детской кроватки тайком Ты слезу утираешь.


Będą w gestapowie śpiewać
Темная дочь в чистокровной арийской семье

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 22:36 
Jezu nie rozumiem... kurcze, przełóżcie proszę na polski.


Ostatnio zmieniony 28 maja 2019, 23:18 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 28 maja 2019, 22:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Było "Ciemna noc" nie podobało się

Wszystko idzie k temu że będzie: Ciemna córka urodziła się w rodzinie czystej aryjskiej krwi

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 22:44 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Cytuj:
historia tego narodu moze i buzliwa byla, i jedyny wybryk to czas hitlerowski 1933 do 1945....epizod poprostu w historii spoleczenstwa...


Tylko w zeszłym stuleciu - dwie wojny. W ostatniej tylko w Polsce prawie 6 milionów obywateli (cywili) wymordowanych, ponad 10 milionów obywateli ZSRR (tylko cywili, drugie tyle żołnierzy), prawie jeden naród wymordowany do cna - nie zdążyli.
Ups... epizodzik w historii narodu. Wcześniej Prusowie, Jadźwingowie... dalej się nie udało, dzicz i ciemnota pod Grunwaldem wyższą kulturę zatrzymała

.
Cytuj:
Na 6000000 nie mam wplywu, wszyscy jestesmy tylko ludzmi i w nas sila czy sie damy zlinczowac czy poprowadzimy innych linczownikow do linczowania.


Ale na nasze ponoć 60 000 na ulicach to już inaczej patrzysz? Już nie ma ze tylko ludźmi jesteśmy i może się zdarzyć, ze w sumie epizod...

Ja wiem u Was tylko 6000000 zwolenników faszyzmu a nas większa zbrodnia. U Rydzyka na urodzinach tańczą...

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 28 maja 2019, 22:49 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 22:49 
Cytuj:
Wszystko idzie k temu że będzie: Ciemna córka urodziła się w rodzinie czystej aryjskiej krwi

O ni cholery... ;)


Na górę
  
 
Post: 28 maja 2019, 22:53 
Komandor pisze:
Cytuj:
historia tego narodu moze i buzliwa byla, i jedyny wybryk to czas hitlerowski 1933 do 1945....epizod poprostu w historii spoleczenstwa...


Tylko w zeszłym stuleciu - dwie wojny. W ostatniej tylko w Polsce prawie 6 milionów obywateli (cywili) wymordowanych, ponad 10 milionów obywateli ZSRR (tylko cywili, drugie tyle żołnierzy), prawie jeden naród wymordowany do cna - nie zdążyli.
Ups... epizodzik w historii narodu. Wcześniej Prusowie, Jadźwingowie... dalej się nie udało, dzicz i ciemnota pod Grunwaldem wyższą kulturę zatrzymała

.
Cytuj:
Na 6000000 nie mam wplywu, wszyscy jestesmy tylko ludzmi i w nas sila czy sie damy zlinczowac czy poprowadzimy innych linczownikow do linczowania.


Ale na nasze ponoć 60 000 na ulicach to już inaczej patrzysz? Już nie ma ze tylko ludźmi jesteśmy i może się zdarzyć, ze w sumie epizod...

Ja wiem u Was tylko 6000000 zwolenników faszyzmu a nas większa zbrodnia. U Rydzyka na urodzinach tańczą...



Zakochałam się w tym facecie.
(Przepraszam Adachny)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group