forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 13:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 maja 2019, 15:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 16:42
Posty: 483
Taka analogia..........
Załącznik:
Mapa.jpg
Mapa.jpg [ 46.71 KiB | Przeglądany 1820 razy ]

_________________
Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Georg Orwell


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2019, 17:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Krótko i na temat wyborców....

Obrazek

A w ogóle widzę ciemność...

Wybory do PE. Sondaż late poll: rośnie wynik PiS


https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wybory- ... is/r9pbelt

Polska idiotami i analfabetami stoi.
Taka gmina...



Brak świadomości i szerszych horyzontów. Tylko archaiczne pożeranie życia. Jedzenie i wydalanie, żadnych wyższych celów i wartości. Społeczeństwo prymitywne.


Oprócz wykształcenia ważny był też przedział wiekowy głosujacych na PiS-lamców : przeważały wiek od 18 do 25 lat, oraz powyżej 60-tki. Czyli pińćset plusy, bezpodatkofcy i stare pierdasy za czynastom emeryturkę zwaną ochłapem . Widać na tym przykładzie kogo PiS-lamy najłatwiej robią w chuja.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2019, 17:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Najbardziej robią was skakacze uliczni.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2019, 17:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Na zmiane z Pana ulubionym PiSem.
PiS + PO = 82 procent w tych wyborach.
Jak dla mnie to jest jeden chuj stąd widze ten wynik w ten sposob.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2019, 21:45 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ja pierdole, aż trudno uwierzyć, ale to rzeczywistość.
Cytuj:
Ani kolejne afery, ani doniesienia o niekorzystnych dla rządzących wydarzeniach nie są w stanie tego zmienić. – To mnie nie interesuje – taką odpowiedź słyszę najczęściej. – Dla nas nie ma to znaczenia. Różne sprawy pojawiają się z każdej strony i nie wszystkie są sprawdzone. To jest też nagonka – tłumaczą mieszkańcy gminy.

Cytuj:
Walka jest też szczególnie z Kościołem. Film Sekielskiego, jeszcze bardziej wzmocnił tu ludzi.
Wyraźnie widać, że to jest nagonka. Nic nie jest przypadkowe, a już na pewno nie w tym okresie.
Ludzie przecież są myślący – tłumaczy mieszkaniec Jasienicy Rosielnej.

Cytuj:
Wie pani ja mam z nauczycielami do czynienia. Mam dzieci, które chodziły do szkoły. Więc patrzę na tę sprawę z takiej właśnie perspektywy. Tyle, ile oni mają przywilejów, to nie ma żadna grupa społeczna. Więc wydaje mi się, że nie powinni nawet głosu zabierać – słyszę w odpowiedzi.

https://natemat.pl/274091,rekord-poparc ... -glosowali

Myślący Jaki o myślących wyborcach:

Cytuj:
.@PatrykJaki: Chcieli zamienić biało-czerwoną flagę na tęczową. Polacy odrzucili ten projekt.
W TVN i na Czerskiej wszystkie ręce na pokład, do tego ważny film Sekielskiego,
dwie książki o @MorawieckiM.
A jednak się nie udało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 7:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Wieści z lokalu wyborczego.

Obrazek

"Andrzej Jędrzejewski
7 godz.
Jak PiS wygrał wybory:

Opowiem sytuację z komisji w Tykocinie, gdzie zasiadałem jako vice-przewodniczący.

Z pobliskiego Domu Pomocy Społecznej w kilku turach busem przywożeni są pensjonariusze o takim stopniu upośledzenia umysłowego, że część z nich nie bardzo wie gdzie jest i po co tam przyjechała. Problem stanowi dla nich nawet pokwitowanie odbioru karty do głosowania, bo z pisaniem i czytaniem kiepsko. Jakakolwiek logiczna komunikacja jest prawie niemożliwa. Organizator tej akcji wyposażył ich w jednakowe kartki, pisane tym samym charakterem pisma, stanowiące instrukcję do głosowania:

Lista nr 4 PiS
1. Karol Karski
2. Krzysztof Jurgiel

Gdy wykryłem tę hucpę natychmiast zabezpieczyłem kartki, powiadomiłem PKW i wezwałem policję. Przyjechała nawet dochodzeniówka!
I teraz najlepsze. Okazuje, się, że policjanci nie mogą przesłuchać elektoratu PiS-u, bo ze względu na głębokie upośledzenie umysłowe czynności takie wymagają obecności psychologa oraz personelu medycznego. (Jest niedziela, więc z przesłuchania dupa. Do poniedziałku organizator akcji zapewne intensywnie popracuje nad pacjentami pod kątem ew. zeznań a Brudziński wykona telefon do komendanta w Białymstoku z poleceniem, żeby funkcjonariusze poszukali sobie ciekawszego zajęcia niż drążenie tej sprawy).

W międzyczasie przywożona jest kolejna grupa pacjentów, ale najwyraźniej ktoś z komisji albo z komisariatu dał już cynk, że jest wtopa, więc pacjenci przyjechali bez "ściągawek". Efektem jest ich totalna bezradność w lokalu wyborczym. Dostają karty do głosowania, są prowadzeni przez opiekunów za kotarę ale po chwili wychodzą i pytają co mają skreślić. Jak małe bezradne, naiwne dzieci... Część się stresuje i denerwuje, bo widać, że sytuacja ich przerasta.

Jakim bydlakiem trzeba być, żeby wykorzystywać osoby chore umysłowo w celu dorwania się do unijnego koryta ?

Jeden taki ośrodek może mieć kilkadziesiąt a nawet kilkuset pacjentów... Dla porównania: w całym obwodzie wyborczym KUKIZ 15 dostał 26 głosów, komuniści 7 głosów, pedały 21 głosów, KONFEDERACJA 42 głosy.
W samorządowce można takimi głosami zostać burmistrzem albo prezydentem małego miasta!

Ile podobnych ośrodków i szpitali jest w Polsce? Jakie formy nacisku są stosowane na osoby upośledzone umysłowo, które są całkowicie zdane na łaskę i niełaskę personelu ośrodka?"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 7:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
maerose pisze:
Ja pierdole, aż trudno uwierzyć, ale to rzeczywistość.
Cytuj:
Ani kolejne afery, ani doniesienia o niekorzystnych dla rządzących wydarzeniach nie są w stanie tego zmienić. – To mnie nie interesuje – taką odpowiedź słyszę najczęściej. – Dla nas nie ma to znaczenia. Różne sprawy pojawiają się z każdej strony i nie wszystkie są sprawdzone. To jest też nagonka – tłumaczą mieszkańcy gminy.

Cytuj:
Walka jest też szczególnie z Kościołem. Film Sekielskiego, jeszcze bardziej wzmocnił tu ludzi.
Wyraźnie widać, że to jest nagonka. Nic nie jest przypadkowe, a już na pewno nie w tym okresie.
Ludzie przecież są myślący – tłumaczy mieszkaniec Jasienicy Rosielnej.

Cytuj:
Wie pani ja mam z nauczycielami do czynienia. Mam dzieci, które chodziły do szkoły. Więc patrzę na tę sprawę z takiej właśnie perspektywy. Tyle, ile oni mają przywilejów, to nie ma żadna grupa społeczna. Więc wydaje mi się, że nie powinni nawet głosu zabierać – słyszę w odpowiedzi.

https://natemat.pl/274091,rekord-poparc ... -glosowali

Myślący Jaki o myślących wyborcach:

Cytuj:
.@PatrykJaki: Chcieli zamienić biało-czerwoną flagę na tęczową. Polacy odrzucili ten projekt.
W TVN i na Czerskiej wszystkie ręce na pokład, do tego ważny film Sekielskiego,
dwie książki o @MorawieckiM.
A jednak się nie udało.


I tu znajduje potwierdzeni to co piszę o wyborcach PiSu od wielu lat. Nie ma dla nich znaczenia kogo wybierają. Uzasadnienie wyboru jakże płytkie, pozbawione refleksji. Im nic nie przeszkadza złodziej, bandyta, oszust kłamca nieważne byleby był mówił to co chcą usłyszeć, bronił przed wrogami, którzy czyhają wszędzie, no i dawał. A to, że ten wódz traktuje ich przedmiotowo, jak motłoch nie zauważą.

Brak słów po prostu. Ubezwłasnowolnione umysły, nieporadne. Ciekawe co zrobią, kiedy im kiedyś tego prezesa zabraknie i nie będzie miał kto im dać manny z nieba, wodę w wino zamienić?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 7:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:

Jeden taki ośrodek może mieć kilkadziesiąt a nawet kilkuset pacjentów... Dla porównania: w całym obwodzie wyborczym KUKIZ 15 dostał 26 głosów, komuniści 7 głosów, pedały 21 głosów, KONFEDERACJA 42 głosy.
W samorządowce można takimi głosami zostać burmistrzem albo prezydentem małego miasta!

Ile podobnych ośrodków i szpitali jest w Polsce? Jakie formy nacisku są stosowane na osoby upośledzone umysłowo, które są całkowicie zdane na łaskę i niełaskę personelu ośrodka?"


Mam wątpliwości co do wiarygodności tego newsa. A to dlatego, że najprawdopodobniej pisała to osoba, która moim zdaniem bardzo sprzyja jakiejś opcji politycznej. KUKIZ 15 i KONFEDERACJA wielkimi wołami i na drugiej szali ci "komuniści", "pedały". Gdzie ten osioł, nieuk ma dziś komunistów? A większość "pedałów" przerasta kulturą oraz inteligencją tego buca.

PiS niestety wygrał wybory i nie ma co siać defetyzmu. Wygrał bo kupił Polaków tanimi obietnicami. Takim tanim jesteśmy narodem. A niepełnosprawnych zostawmy w spokoju.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 8:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Pewnie jest sposób, żeby sprawdzić, czy było takie zgłoszenie na policji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 8:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Zgłoszenie to jedno. Nie twierdzę, że takiego wydarzenia nie było. Moje wątpliwości dotyczą tendencji jakie miał autor tekstu i czy czasem nie koloryzuje. Bardzo wiele na to wskazuje. Tylko tyle.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group