forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 lis 2018, 15:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
Normalny Pan jesteś, jeno naiwny.



To dobrze czy źle? Może lepiej być cwaniakiem i chujem? Ale ja chciałbym być normalny. A właściwie co to jest być normalnym dzisiaj?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lis 2018, 15:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
kowalew pisze:
Boruch pisze:
@kowalew
To prawda, ale czy siedzenie i przyglądanie się jak PiSreżim z mściwym schizofrenikiem niszczy resztki tego kraju jest wyjściem? Z władzą PRLu można było się porozumieć, bo oni nie utracili zdolności negocjacyjnych i tego co się nazywa umiejętności porozumienia ponad podziałami. PiS takich umiejętności nie posiada. Z nimi się nie negocjuje, nie zasiada się do rozmów. Z nimi trzeba ta. Albo olać i wycofać się poddając masakrze albo chwycić za mordę i o glebę.

To prawda, coraz więcej ludzi stoi z boku. Z powodu bezsilności, zobojętnienia. Dbają tylko o to co jest w ich najbliższym otoczeniu. I to posuwając się do metod coraz bardziej nieuczciwych. Sam jestem tego przykładem, i widzę i wyczuwam to u swoich najbliższych.
Pęka międzyludzka solidarność, lojalność. Mam dylemat typu < co było pierwsze, kura czy jajko?>.
Dlatego nie obwiniałbym o to wszystko tylko oficjalnie rządzących, tych dziś czy 20, 30 lat temu. Oni przecież nie spadli z Księżyca, nie zostali narzuceni nam siłą. Na szczycie tej naszej ludzkiej piramidy pojawiają się ludzie w pewnym stopniu z naszego wyboru. Całkowicie niewłaściwe są kryteria, zawodzi sito, albo nie ma z czego wybierać.
PIS, PO, SLD, PSL to żaden wybór.


No to nadal aktualne jest pytanie "jak żyć?". Tylko do kogo je kierować? Bo przecież nie do Tuska.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lis 2018, 15:44 
kowalew pisze:
...
PIS, PO, SLD, PSL to żaden wybór.

szkoda.., nie ma się do czego przypierdolić..


Na górę
  
 
Post: 24 lis 2018, 15:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No właśnie jest. do czego.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lis 2018, 16:13 
Boruch pisze:


A właściwie co to jest być normalnym dzisiaj?


Dzisiaj, wczoraj, jutro, jak to różnica? Być normalnym, to przede wszystkim dbać o swoich najbliższych,
a nie o górnolotne hasła, nadmuchane symbole, reprezentantów w dupie nas mających sekt i partyj.
O życie tu i teraz, a nie w wyimaginowanej wieczności. Można i tak, że tyle masz ile dasz, jednak nie
wpierw dzieciom w Etiopii, ale najpierw swoim, rodziny i sąsiadów. Ja np. w dupie mam futrzaki w
schroniskach, jeżeli połowa dzieciaków w Polsce B do szkoły idzie bez śniadania. Zagubiliśmy pryncypia.
Bezimienny mędrzec powiedział, że gdyby każdy pomyślał o sobie, to o każdym byłoby pomyślane. Lata
mi więc koło chuja nowe godło, pomnik Kłaka, Inka i wrak co rdzewieje u Ruskich.


Na górę
  
 
Post: 24 lis 2018, 16:21 
chyba oglądacie..


Załączniki:
tv.JPG
tv.JPG [ 60.04 KiB | Przeglądany 1843 razy ]
Na górę
  
 
Post: 24 lis 2018, 16:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
Boruch pisze:


A właściwie co to jest być normalnym dzisiaj?


Dzisiaj, wczoraj, jutro, jak to różnica? Być normalnym, to przede wszystkim dbać o swoich najbliższych,
a nie o górnolotne hasła, nadmuchane symbole, reprezentantów w dupie nas mających sekt i partyj.
O życie tu i teraz, a nie w wyimaginowanej wieczności. Można i tak, że tyle masz ile dasz, jednak nie
wpierw dzieciom w Etiopii, ale najpierw swoim, rodziny i sąsiadów. Ja np. w dupie mam futrzaki w
schroniskach, jeżeli połowa dzieciaków w Polsce B do szkoły idzie bez śniadania. Zagubiliśmy pryncypia.
Bezimienny mędrzec powiedział, że gdyby każdy pomyślał o sobie, to o każdym byłoby pomyślane. Lata
mi więc koło chuja nowe godło, pomnik Kłaka, Inka i wrak co rdzewieje u Ruskich.


Znaczy jednak jestem normalny. Jest oczywiście pewne zachwianie - leży mi na sercu los futrzaka w schronisku.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lis 2018, 16:49 
Boruch pisze:

Znaczy jednak jestem normalny. Jest oczywiście pewne zachwianie - leży mi na sercu los futrzaka w schronisku.


Ale przecież nie bardziej niż syna/córki, prawda?


Na górę
  
 
Post: 24 lis 2018, 16:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
Boruch pisze:

Znaczy jednak jestem normalny. Jest oczywiście pewne zachwianie - leży mi na sercu los futrzaka w schronisku.


Ale przecież nie bardziej niż syna/córki, prawda?

Bardziej nie, ale może na równi. Jestem już stary moje uszy nie słyszą, moje oczy źle widzą, mam stary pysk. Pożegnałem już kilka miłych mi stworzeń towarzyszy życia. I zawsze kiedy kolejne żegnałem, bo taki już ich los cierpiałem jakbym dziecko albo inna najbliższą mi osobę stracił. Taki już kurwa jestem. I co mi Pan zrobisz?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lis 2018, 16:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
ladaco pisze:
chyba oglądacie..


Nie, czekam na zdobycie "bastylii"
Gdy będą wieszać władców, uwierzę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group