forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 10:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 lip 2019, 12:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Słołtysowa w PE

Cytuj:
Jestem jedną z niewielu osób na tej sali dla której wartości - te prawdziwe wartości europejskie, które tworzą naszą wspólnotę i z których nasza wspólnota wyrosła - są bardzo ważne. Zawsze w swojej pracy czy to będąc premierem, czy pełniąc funkcje w lokalnych władzach, czy będąc posłem, czy też będąc tutaj w PE (...) - zawsze na sercu leżały mi wartości. Bardzo martwię się, że te wartosci, które tak ważne są dla Europejczyków i budują wspólnotę - zostają tutaj w taki sposób łamane - mówiła Szydło.


Czy ona uważa nas za kretynów?! :lol: Flagę UE wyprowadzić - przypominać tej pustej purchawie to mało, jak widać. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lip 2019, 12:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Zdecydowanie, w ramach protestu przeciw takiemu hańbiącemu zachowaniu powinni ze wzgarda odrzucić mandaty europosłów i wrócić do kraju.
Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lip 2019, 13:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
I dalszy ciąg tego kociokwiku PiSowskiego

Rzeczniczka PiS

Cytuj:
Wynik głosowania w sprawie kandydatury Premier Beaty Szydło dowodzi, że w Parlamencie Europejskim jest silna opozycja wobec wartości. Lewica mająca usta pełne frazesów o demokracji nie jest w stanie zaakceptować kogoś, kto nie wstydzi się swojego katolicyzmu i patriotyzmu. Takie przypadki miały już miejsce w przeszłości. PiS nie odstąpi od wartości - oświadczyła rzeczniczka PiS Anita Czerwińska po głosowaniu w Parlamencie Europejskim.


Na to dziennikarka Aneta Mościcka.

Cytuj:
- Ma pani tupet pisząc o wartościach, gdy wy - krzywoprzysięzcy jesteście partią bez żadnych wartości i zasad moralnych. Wynik Szydło pokazuje, że w UE nie ma miejsca na łamanie konstytucji, niszczenie niezależności sądownictwa i niepublikowanie wyroków TK - odpowiedziała rzeczniczce PiS dziennikarka Aneta Mościcka.


ks. Lemański

Cytuj:
Jestem pełen uznania dla byłej pani premier. Bo jakąż musi mieć w sobie ta kobieta nieprzemakalność, by po raz kolejny przegrywać na oczach całej Europy i znów kandydować i znów... Media podawały, że sam prezes Kaczyński lobbował za premierzycą. Ma prezes posłuch w Europie, nie ma co gadać. Co ona teraz powie dziennikarzom, chłopom na rynku, kobietom przed kościołem? Przecież co jak co, ale liczyć to Polacy potrafią. Świat się śmieje, a kolumna rządowa z byłą panią premier jedzie dalej. Ratuj się kto może.


Lis Tomasz

Cytuj:
Wynik głosowania dowodzi wyłącznie tego, że PiS jest w Europie na kompletnym marginesie, a katolicy, protestanci, niewierzący i wszyscy inni w Parlamencie Europejskim, nie tolerują chamstwa i łamania prawa, które tak wielu podoba się nad Wisłą.


Podsumowanie druzgocące. Tylko, że oni i tak powiedzą co zawsze. Jesteśmy najlepsi i wszyscy powinni brać z nas przykład, bo jesteśmy uczciwi a prawda i sprawiedliwość zawsze musi być po naszej stronie. I Polacy to kupią. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lip 2019, 13:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lip 2019, 13:17 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Może by jakąś akcję wysyłania chusteczek? Do zapłakanej kuzynki?

Nie wątpię, że pani ekspremierka jest czyjąś kuzynką.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lip 2019, 13:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Na szczęście nie moją. Tego bym nie zniósł. :lol:

Tragedia polega tu chyba na tym, że każdy przecież wie kim jest Beata Szydło, jakie stanowisko piastowała w Polsce. A taka osoba z jakiego kraju by nie pochodziła zwraca szczególną uwagę. Wie o tym na pewno cała Europa. Tym bardziej ta porażka jest dla PiS dotkliwa. Powinna również spowodować refleksję u Polaków, lecz chyba na to nie można niestety liczyć.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 16 lip 2019, 13:45 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lip 2019, 13:45 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
A w życiu bym Cię o to nie posądziła. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lip 2019, 13:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Przepraszam coś dopisałem między czasie. A z tym rodzinnymi koneksjami to różnie może być. W tym przypadku jestem jednak spokojny. :)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lip 2019, 15:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
- Sądzę, że w przypadku Beaty Szydło był tu repulsywny odruch wobec osoby, której system wartości jest inny niż bardzo wielu obecnych parlamentarzystów - ocenił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, komentując drugą przegraną Beaty Szydło w europarlamencie. - Traktuję to, jako swojego rodzaju naruszenie wieloletniego konsensusu - dodawał we wtorek premier Mateusz Morawiecki.


Tak, i ja się po raz pierwszy zgadzam z prezesem. Faktycznie w przypadku pani Szydło, dodam jeszcze
- pana prezesa i całego PiSu mamy do czynienia z "innym systemem wartości".

:lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lip 2019, 15:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
Na szczęście nie moją. Tego bym nie zniósł. :lol:

Tragedia polega tu chyba na tym, że każdy przecież wie kim jest Beata Szydło, jakie stanowisko piastowała w Polsce. A taka osoba z jakiego kraju by nie pochodziła zwraca szczególną uwagę. Wie o tym na pewno cała Europa. Tym bardziej ta porażka jest dla PiS dotkliwa. Powinna również spowodować refleksję u Polaków, lecz chyba na to nie można niestety liczyć.


Właśnie widać po ogłoszonych danych CEBOS-u - 42 % za PiS-lamem . Czy trzeba czegoś więcej aby zrozumieć polsky narodek ?

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group