forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 kwie 2020, 14:21 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Boruch pisze:
A Banaś to chuj?

... a nie? :mrgreen:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 kwie 2020, 15:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
szczwacz pisze:
I co? I nic! Mogą mu skoczyć na wałek. Jest kryształowo czysty, czy boją się go? Czy dogadali się w jakiejś mafijnej kwaterze? Bo nie wiem- zaprzeczasz, czy zgadzasz się z moimi przypuszczeniami?



szczwasz - a co ja napisałem?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 kwie 2020, 18:08 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
No ok, ale zarzuty wobec Banasia są bardzo niejasne. Niby są, niby nie, a zarzuty stawiane nie przez prokuraturę lub niezależnych dziennikarzy, tylko przez opozycyjnych polityków, tak naprawdę są guzik warte. Prezes dba o swoich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwie 2020, 17:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
https://oko.press/parlament-europejski- ... 1587137914

Cytuj:
W przyjętej 17 kwietnia 2020 rezolucji PE podkreśla, że plany rządu PiS, by mimo pandemii przeprowadzić w maju wybory prezydenckie "mogą zagrozić życiu obywateli polskich i podważyć koncepcję wolnych, równych, bezpośrednich i tajnych wyborów, o których mowa w Konstytucji RP"



Dla PiSiorów obywatel ma wartość przy urnie wyborczej. A poza tym jest nikim. Ma zapierdalać na budżet żeby konus miał kim mamić tłuszczę.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2020, 7:20 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Boruch pisze:
https://oko.press/parlament-europejski-wybory-prezydenckie-w-dobie-koronawirusa-niezgodne-z-europejskimi-wartosciami/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0SKqp0iV5KgE1O4wLDsSUBTvtq-zU2bf-_4dmd2JIl5mpjAjhAOHAK_b8#Echobox=1587137914

Cytuj:
W przyjętej 17 kwietnia 2020 rezolucji PE podkreśla, że plany rządu PiS, by mimo pandemii przeprowadzić w maju wybory prezydenckie "mogą zagrozić życiu obywateli polskich i podważyć koncepcję wolnych, równych, bezpośrednich i tajnych wyborów, o których mowa w Konstytucji RP"



Dla PiSiorów obywatel ma wartość przy urnie wyborczej. A poza tym jest nikim. Ma zapierdalać na budżet żeby konus miał kim mamić tłuszczę.



Jędrek !
Ja podejrzewam, że tak mają wszystkie opcje w tym kraju!
W końcu wszystkie już "u steru" były ....i co....?!
Powodziło Ci się za którejś ?!
Może będę niepoprawnie polityczny czas wychwalał ale najlepiej mi się powodziło za czasów słusznie minionych. Ciężko zapierdalałem ale też i ciężki szmal - przynajmniej jak dla mnie, - zarabiałem.
I stać mnie było na wszystko. A przecież wtedy władza miała w dupie, czy ja będę głosował czy nie.....! I tak wyniki oscylowały w okolicach 98%.
I chyba żaden tow. sekretarz nie zarabiał równoważnika tego, ile dzisiaj zarabia Glapiński!
Znaczy, w/g mnie, - było bardziej sprawiedliwie.......może nie całkiem ale bardziej...... :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2020, 13:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Oczywiście, masz rację że wszystkie. Różnica jest taka, że wszyscy prócz PiSu dali nam więcej pohasać. Nie wiem czy dobrze rozumiesz. Otóż mnie się wydaje, że tamci to bardziej ludzkie paniska niż PiSiory. Jak ten właściciel psa łańcuchowego na podwórku. Spuszczali nas ze smyczy na dłużej i częściej niż oni. PiSiory nie dość, że rzadziej spuszczają, to skrócili łańcuch z 1,5m do 0,5 m i co chwilę kuksańca pod jajca dają dla zdyscyplinowania. Co z tego, że mi ktoś postawi pod ryj michę stęchłego ryżu za to, że dobrze szczekam, kiedy ja chciałby pobiegać za suką, bo widzi mi się jakaś cieczkę w pobliżu ma. Metafor tu użyłem, może niezgrabnych ale chyba wiadomo o co chodzi. Tak chujowej władzy jeżeli chodzi o godność człowieka nie było nigdy w tym kraju. A materialny dobrobyt nie jest przynajmniej dla mnie najważniejszy. Tak mam od samego początku jak świadomie dorosłe życie spędzam. Minimalistą jestem. Wolność i wolna moja wola się dla mnie liczy najbardziej. I ćpie mnie w zebie kiedy tego chuja na kaczych łapach oglądam czy słucham.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2020, 17:32 
Boruch pisze:
Tak chujowej władzy jeżeli chodzi o godność człowieka nie było nigdy w tym kraju.


Tak sobie ze smutkiem czytam, jaki to zaawansowany PESEL kisiel z mózgu robi.

Nigdy? Serio? Masz Pan paszport w szufladzie? Możesz Pan sobie jechać gdzie chcesz,
bez pytania o pozwolenie? Strzela ta obecna władza do obywateli ostrymi patronami
jak bandy KBW, ZOMO i LWP? Jest chujowa i owszem, ale do psów PZPR jeszcze jej brakuje,
mimo że się stara. Weź Pan pojedz orzechów lubo rzodkiewki, bo pono na pamięć dobre są.


Na górę
  
 
Post: 22 kwie 2020, 16:39 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
WLR pisze:
Boruch pisze:
Tak chujowej władzy jeżeli chodzi o godność człowieka nie było nigdy w tym kraju.


Tak sobie ze smutkiem czytam, jaki to zaawansowany PESEL kisiel z mózgu robi.

Nigdy? Serio? Masz Pan paszport w szufladzie? Możesz Pan sobie jechać gdzie chcesz,
bez pytania o pozwolenie? Strzela ta obecna władza do obywateli ostrymi patronami
jak bandy KBW, ZOMO i LWP? Jest chujowa i owszem, ale do psów PZPR jeszcze jej brakuje,
mimo że się stara. Weź Pan pojedz orzechów lubo rzodkiewki, bo pono na pamięć dobre są.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2020, 14:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
https://www.msn.com/de-de/finanzen/top- ... spartanntp

no to EU zalozylo wam sprawe. Za tym powino pojsc zamkniecie kurka z prawdziwymi pieniedzmi.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2020, 15:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Wie Pan, na wojnie, jak na wojnie, nikt o prawo nie pyta, a które pieniądze i prawo są lepsze to twórcy eu przekonali się w 45piątym. Taka prawda.

PS

Zawsze ciekawiło mnie tylko jedno, jak silny musieli mieć niemcy pęd do wojny skoro na przywódcę wybrali folksdojcza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group