forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 23:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 maja 2017, 15:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Pantryglodytes pisze:
O studiach nie kłamał

Cytuj:
"Gdybym ja był starszy od żony o 20 lat, nikt nie kwestionowałby naszego związku i nikt nie pomyślałby nawet przez chwilę, że nie możemy być razem. Dlaczego odwrotna proporcja wieku stanowi dla wielu ludzi jakikolwiek problem…? Mizoginizm i homofobia są winne kwestionowania relacji ze starszą od siebie o 24 lata kobietą.”


Obrazek


To zdjęcie to fejk.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2017, 16:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
korbaczeska pisze:
To zdjęcie to fejk.


Na 74 lata z dowodu,który lata po internetach,
to nieźle się całuje z Macaronem. :)
Pokażcie mi taką babcię! :lol:

Mari le Pen ,chociaż dużo młodsza,wygląda tak samo,
jak Macaronowa.
A może gorzej,bo wielkie babska tak mają.
Dużo nienawiści do wszystkiego.
Złość piękności szkodzi.

:lol:

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2017, 16:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
„Swoje ucapiliśmy…” – skandaliczne słowa prawicowego dziennikarza o wyjściu Polski z Unii

Cytuj:
Rafał Ziemkiewicz, publicysta magazynu “Do Rzeczy”, postanowił na Twitterze oznajmić dlaczego Polska powinna opuścić Unię Europejską. Dziennikarz w swoim wpisie zareagował na pogłoskę, że nasz kraj mógłby dostać mniej pieniędzy z unijnej kasy, ze względu na nieprzestrzeganie procedury praworządności, obowiązującej wewnątrz wspólnoty. Jest to na razie niepotwierdzona spekulacja, nie przeszkadza to jednak Ziemkiewiczowi ujawnić prawdziwych intencji w sprawie członkostwa Polski w UE.
Prawicowy publicysta odnosząc się w swoim wpisie do potencjalnej utraty przez nasz kraj części unijnych środków stwierdza, że:
“I to właśnie powód by się z Unią zacząć żegnać! Swoje ucapiliśmy, teraz mogą nam dać już tylko gender, imigrantów i łupiestwo korporacji”.



Przyjdzie pora na ucapienie tego,pożal się bobrze,dziennikarza.

Ziemkiewicz to ten,co w wywiadzie dla Rzeczpospolitej,przyznał, że jeździł
do Niemiec kraść w sklepach odzież i perfumy
po wejściu Polski do Unii Europejskiej.
Był za kradzieże karany w Frankfurcie i Berlinie

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2017, 16:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
Pan, Panie Boruch, jest wielki demokrata, to i wie, co zrobić trza. Ale czy Pan nam to powie?

Adam Barycki



Powiem każdemu, ale nie takiemu ORMO-wcowi jak Pan Panie Barycki. Bo Pan by zaraz doniósł na mnie i przyjechaliby po mnie "suką" jak po tego Portugalczyka co podejrzanie wyglądał.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2017, 17:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:
Powiedz, Pan, mi.



Nie wiem czy mogę Panu zaufać. Nie wiem czy nie jest Pan z tym sprzedawczykiem, PiSoneobolszewikiem Adamem Baryckim w zmowie. Czy Pan wie, że ta menda zapisał się ostatnio do PiSu? Wyjawił to przecież publicznie. I wcale się tego nie wstydził. Muszę mieć pewność, że przystąpi Pan do naszego stowarzyszenia pod nazwą NKwM. Nazwa - w pełnym rozwinięciu - Napluć Kaczorowi w Mordę.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2017, 17:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
korbaczeska pisze:

To zdjęcie to fejk.


No jasne w rzeczywistości wygląda korzystniej.
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2017, 17:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
A co to ma do czegokolwiek jak ona wygląda?
Zdjęcia dowodu Trumpa nikt jakoś nie wrzuca i nie komentuje, a Macronowa na bank przewyższa go inteligencja i klasą a juz na pewno wyglądem.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2017, 18:13 
korbaczeska pisze:
A co to ma do czegokolwiek jak ona wygląda?


To jako to tak? A tyle mi Pani tu opowiadała o wyglądzie polityków PiS-u. Czyżby, to było możliwym, że tak bardzo afektowała się Pani czymś, co ma się nijak do czegokolwiek? Czyżby, to było możliwym, iż jeszcze wczoraj była Pani zidiociałym kołtunem?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 31 maja 2017, 18:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
barycki pisze:
korbaczeska pisze:
A co to ma do czegokolwiek jak ona wygląda?


To jako to tak? A tyle mi Pani tu opowiadała o wyglądzie polityków PiS-u. Czyżby, to było możliwym, że tak bardzo afektuje się Pani czymś, co ma się nijak do czegokolwiek? Czyżby, to było możliwym, iż jest Pani zidiociałym kołtunem?

Adam Barycki


Nie odnajduje w swojej pamięci żebym popełniła takiego posta. :lol:
Za to pamietam bardzo dobrze posty na temat wyglądu posłanki Grodzkiej popełniane na tym forum przez niektórych użytkowników.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2017, 19:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:
Ej, co to za tajemnica; kontynłuj, Pan, zdanie swe. Co to, fo spluwaczka? Jak tak, to rzuć Pan żeton doń czy grosz chociaż, żeby było na utrzymanie. Żeton zasady, grosz doktryny.



Panie agrnom, z całem szacunkiem dla Pana, ja nie mówię, że fo to spluwaczka,choć obecność tu Baryckiegotakoż to czyni. Ta kanalia rozlazła co nie chce pokazać swojej dupy jak Pan śfinia go prosi, wręcz błaga, zastawia się pupami pięknych kobiet w liczbie dwoch i wmawia ten łotr i szwindlarz, że z takimi się prowadza, kto w to uwierzy he, he, he.

Dziwię sie jednak Panu, że Pan jako ta zacna osoba chesz ode mnie kupić za "żeton", "grosz". I na dodatek to ja mam za to płacić? Przecież to zaprzecza zasadom wzajemnego zaufania nie mówiąc już o podstawie pierwocin handlu. Zasadniczo to Pan musisz płacić muszelką, może tysiączkiem i za to uzyskujesz Pan towar. To jeżeli o handeli chodzi. A my mówimy wszak o zaufaniu, szlachetnej ideologii naplucia kaczorowi w pysk.

Oooo, co to to nie, ani za grosz Panie agronom ani za żeton. Musimy sobie najpierw zaufać. I to, że ja nie mogę Panu na razie zdradzić tajemnicy nie znaczy, że Pana skreślam. Wręcz przeciwnie jak większości na tym forum, no może prócz jednego, daję Panu szansę zaufanie me pozyskać. ;) ;) 8-)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 137 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group