forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 1:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 maja 2018, 9:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Od przedwczoraj weszło w życie RODO - ciekawe tylko czy będzie ono chroniło również byłych funkcjonariuszy i wojskowych PRL-owskich Spec. Służb wyszczególnionych w zbiorach BIP IPN w których można znaleźć dokładne pełne Dane Osobowe ludzi obywateli najjaśniejszej rp i jakby nie patrząc również
UE ? Czy ludzie ci nie podlegają ochronie prawnej wynikającej z RODO ?

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2018, 10:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Był już ktoś wykreślić się z ksiąg kościelnych?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2018, 10:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Spróbuj Pan jak jesteś Pan taki mądry. Życzę powodzenia. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2018, 10:57 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Kiedyś się nad tym zastanawiałem.
Później doszedłem do wniosku, że to nie ma sensu.
O wiele bardziej dokuczę im, nie łażąc do kościoła, nie dając na tacę oraz nie wpuszczając pedofila "po kolędzie"!
Dokonanie apostazji niewiele zmieni gdyż dane dot. ilości apostazji i tak kościół sfałszuje.
Poza tum. proboszcz "wymaga" by zgromadzić świadków, wypełnić dokumenty bo inaczej.......etc,etc.
A ja doszedłem do wniosku, że klecha może mnie co najwyżej w dupę pocałować a nie "wymagać".....o!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2018, 11:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ale czy jest to normalne. Czy to zgodne z prawem? Czy to nie jest ograniczanie wolności przez religijnych mataczy?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2018, 12:07 
stary praktyk pisze:
O wiele bardziej dokuczę im, nie łażąc do kościoła, nie dając na tacę oraz nie wpuszczając pedofila "po kolędzie"!

Ojojoj! Zadrżały mury Watykanu.
Pańskiego pięcioka na tacy i dyszkę w kopercie kolędzianej ten kościół ma w dupie.
Kościół szarpie miliardy z państwowej kiesy dlatego, że ma podkładkę na 95% wyznawców.
I chuja im ktokolwiek zrobi, póki Polacy będą sraluchów chrzcili. Niestety rozumu we łbach
mają tyle, ile Kłak zdrowych zębów i dopóki nie ogarną swoim prawidłem na beret, że owy
chrzest nie jest tylko sprawieniem przyjemności babci, bo jego konsekwencje rzutują w
perspektywie czasu na poziom zamożności społeczeństwa i jego swobody obywatelskie,
a lekcja religii nie jest tylko czasem w którym można lekcje odrobić, ale kosztuje budżet
miliardy których brakuje na emerytury i pomoc niepełnosprawnym, dopóty dupa i kamieni
kupa, będą godłem Pomrocznej. Amen.


Na górę
  
 
Post: 27 maja 2018, 12:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ejjjjj słusznie prawisz Waść WLR! Niemniej taka postawa jak Kolegi Starego i wtrącę tu moją skromną osobę i wielu takich, Waści też do tych przecież zaliczam jest przykładem dla reszty otępiałego ogółu. Tak więc opłaca się. O takich mawia się PIONIERZY!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 27 maja 2018, 12:36 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2018, 12:36 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Waść masz mnie za idiotę, który swoim postępowaniem liczy, że runą mury Jerycha.....tfu! Watykanu ?!
Oczywiście, że zdaję sobie sprawę z tego, że mogę im naskoczyć. Proszę jednak Szanownego kolegę by przypomniał sobie, że ..cyt: od ziarka do ziarka a zbierze się miarka......etc,etc.
Ale:
Ponieważ mam Waszmości za człowieka niewątpliwe inteligentnego, - oczekuję w takim razie podpowiedzi, co mogę, - jako jednostka - zrobić więcej....?!
Bo oprócz w/w postępowania, udzielam się na Facebooku propagując ateistyczne poglądy które również rozpowszechniam w rodzinie. Efeecta są co prawda niewielkie ale wychodzę z założenia, że kropla drąży skałę.
A teraz oczekuję ze zniecierpliwieniem na stuprocentowy pomysł, by "kroplę zamienić na sentex....... :lol: ....lub cóś zbliżonego.......

Aaa! - był bym zapomniał:
Nie głosuję na nikogo, kto popiera lub choćby pobłażliwie spogląda na działalność kościoła.
Tera się znowu narażę , że nie pójdę na głosowanie.
Przecież tam wszyscy włażą w dupę kościółkowym.
I to bez mydła.......... :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2018, 12:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Choć ja uważam to za błąd, bo w naszym polskim przypadku nie ma wyboru, który by nas mógł zadowolić, szczególnie w kwestii kościoła, to uważam bojkotowanie wyborów za błąd. Ale z drugiej strony każdy przecież ma prawo wyboru czy wybiera, czy ma to w d ze swoich ugruntowanych powodów. To szanuję.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2018, 13:00 
Pan Prakticzny pisze:
oczekuję w takim razie podpowiedzi, co mogę, - jako jednostka - zrobić więcej....?!


Nic już nie możesz Panie Prakticzny. Tzn. mógłbyś np. syna przekonać, żeby jako pierwszemu w rodzinie,
nie trzeba było chrztem przyjemności robić, ale rozumiem, że ma on swój rozum w sensie, że go nie ma.
Reasumując, człowiek ma jedną szansę i to zazwyczaj w wieku, kiedy już seksualnie jest na poziomie
ogiera, ale intelektualnie na poziomie źrebaka. Jeżeli nie ochrzci sralucha, ma życie o wiele łatwiejsze,
a i w lustrze osła oglądać nie musi. Jednak zdecydowana większość ulega presji babć, które świadome
końca swego życia, starają się asekurować na wypadek, gdyby bóg jednak istniał. Kościół to z premedytacją
wykorzystuje, bo gdyby chrzest był świadomym wyborem dorosłego człowieka, to dzisiaj liczba katolików w
parafii, mieściłaby się w windzie.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group