forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 cze 2018, 15:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Przekaz prola zrozumiałam, jest on prosty jak slogan PiS-u na bilbordach, choć na pozór podintelektualizowany.
Chyba polar masz na myśli te elity ktore ukladaja sie z obecna władza i wydają wyroki na zamowienie?
Przez środowisko prawnicze są słusznie omijani szerokim łukiem dlatego rozliczenie polskich politycznych złodziei jest całkiem możliwe pod warunkiem, że politycy przestaną sie wpierdalać.
Zauważ polar, ze nie napisałam o których złodziei chodzi, to ty napisałeś że to nasi obecnie rządzący :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2018, 16:22 
Bo to są złodzieje. Nie mam z tym problemu żeby ich tak nazwać. Tylko nie robię z siebie intelektualisty z tak błachego odkrycia.
PiS to złodzieje, PO to złodzieje, Nowoczesna to złodzieje, Solidarność to złodzieje. I tak dalej, i tym podobnie.

Ja obsolutnie nie przeintelektualizowuje swojej grafomani. Osobiście uważam, że żyjemy w czasach gdzie wyzysk to norma, ba, powód do dumy, i nikt za to karał nie będzie. Nawet ci co omijają tych o których wspomniałaś. I nie koniecznie piszę o wyzysku pracodawca-pracownik. Całe społeczeństwo można wyzyskiwać.


Na górę
  
 
Post: 01 cze 2018, 16:43 
polar pisze:
. Całe społeczeństwo można wyzyskiwać.


Można i zawsze się wyzyskuje. W kraju ideologa zmiany - Dugina, jest garstka oligarchów
których stać na kupowanie angielskich klubów piłkarskich i reszta motłochu, który wypłatę
często dostaje w stanikach lub innej naturze. O ile dostaje cokolwiek. Każda z początku
jednolita społeczność, po pewnym czasie sama wyłania lidera, wodza, szamana, a ten ją
jebie ile może. Kto myśli inaczej jest utopistą i zapomina, że gdy jako szczyl bawił się w
wojnę i czterech pancernych, każdy chciał być Olgierdem, Jankiem a nikt Tomaszkiem czy
Szarikiem. Że nikt nie chciał być Niemcem* - nie wspomnę.

* no może IroB chciał. ;)


Na górę
  
 
Post: 01 cze 2018, 17:05 
Za to w GB to szuflami z skarbca korony złoto wygarniają do tego durnego tłumu.
I dlatego właśnie, że panuje tam taka sprawiedliwość, najbardziej sprawiedliwy ze sprawiedliwych, dołączył do nich dziarskim krokiem.


Na górę
  
 
Post: 01 cze 2018, 17:08 
polar pisze:
Za to w GB to szuflami z skarbca korony złoto wygarniają do tego durnego tłumu.
I dlatego właśnie, że panuje tam taka sprawiedliwość, najbardziej sprawiedliwy ze sprawiedliwych, dołączył do nich dziarskim krokiem.


Dalej.
IDIOTA~~~!!!


Na górę
  
 
Post: 01 cze 2018, 17:23 
Ale to już wiem.
Nie musisz się tym oficjalnie chwalić.
Powiedz coś innego o sobie...Np. jak potrafisz kopać w dupę ocenionych przez cię leni.
Aplauz gwarantowany.


Na górę
  
 
Post: 01 cze 2018, 19:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
polar pisze:
Bo to są złodzieje. Nie mam z tym problemu żeby ich tak nazwać. Tylko nie robię z siebie intelektualisty z tak błachego odkrycia.
PiS to złodzieje, PO to złodzieje, Nowoczesna to złodzieje, Solidarność to złodzieje. I tak dalej, i tym podobnie.

Ja obsolutnie nie przeintelektualizowuje swojej grafomani. Osobiście uważam, że żyjemy w czasach gdzie wyzysk to norma, ba, powód do dumy, i nikt za to karał nie będzie. Nawet ci co omijają tych o których wspomniałaś. I nie koniecznie piszę o wyzysku pracodawca-pracownik. Całe społeczeństwo można wyzyskiwać.


Dopóki większość ludzi bedzie zgadzać sie na to żeby kapitalizm i wyzysk uznawać za jedyną możliwą forme funkcjonowania gospodarki dopóty ten jeden procent bedzie posiadał pozostałe dziewięćdziesiąt dziewięć i ruchal nas w dupę. Ten system nas kiedys wykończy, mowię to w sensie globalnym, chciwość i rządza władzy nas wykończą. Kto pozwala na wyzysk całych społeczeństw? Wybrańcy ludu - politycy.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2018, 20:01 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Bo proszę Korbki, - ten cały "lud" to ciemne i gupie chuje som.
W dodatku tchórzliwe....!
A w związku z tym, nadal nic się nie zmieni........ :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2018, 20:28 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Wszyscy chcą być bogaci?
Po jaki grzyb?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2018, 20:50 
Spawacze mają za duże stawki. Wystarcza im jeszcze na komputery. I mają czas pisać zamiast spać i zapierdalać na siódmą zmianę! To trzeba zmienić!!!
To mój pustolat! :) :) :)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group