forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 lis 2018, 13:40 
Nas to też czeka. Mam na myśli podwyżki, nie rozróby na ulicach.
A Pan tak na poważnie o tych "wzorcach" dla nas?


Na górę
  
 
Post: 24 lis 2018, 14:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Czy na poważnie? Nie chciałbym oczywiście. Ale być może jest to jedyne wyjście aby oczyścić Polskę z politycznych mentów takich jak PiS i PO? Tragiczna to perspektywa. Ale jak widać na inny scenariusz nie jesteśmy gotowi.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lis 2018, 14:29 
Perspektywa jest rzeczywiście chyba tragiczna. I to nie z powodu tego że trzeba będzie niezadowolonych wyciągnąć na ulice, tylko dlatego że nie ma widocznej, realnej siły politycznej która mogłaby uczciwie dbać o nasze interesy na zewnątrz kraju, i po gospodarsku zarządzała tym majątkiem który jeszcze nam pozostał jak również naszą codzienną pracą.


Na górę
  
 
Post: 24 lis 2018, 14:39 
Boruch pisze:
Ale być może jest to jedyne wyjście aby oczyścić Polskę z politycznych mentów takich jak PiS i PO?


A niby dlaczego? Poplecznicy POPiSu to prawie cały polski elektorat. Każdemu wg oczekiwań kol. Boruchu.
Katolikom piekło, skoro je sobie wymyślili i niech im katabas dzieciaki rucha do woli, a Wolakom POPiSowskim
dojebać podatkami i podwyżkami śrubę na jajach, aż im ślipia wypadną w obornik. Chcieli chlewa, to niech
mają. Mnie nie rusza, ja stoję z boku. Na pohybel durnym Wolakom.


Na górę
  
 
Post: 24 lis 2018, 14:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
@kowalew
To prawda, ale czy siedzenie i przyglądanie się jak PiSreżim z mściwym schizofrenikiem niszczy resztki tego kraju jest wyjściem? Z władzą PRLu można było się porozumieć, bo oni nie utracili zdolności negocjacyjnych i tego co się nazywa umiejętności porozumienia ponad podziałami. PiS takich umiejętności nie posiada. Z nimi się nie negocjuje, nie zasiada się do rozmów. Z nimi trzeba ta. Albo olać i wycofać się poddając masakrze albo chwycić za mordę i o glebę.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lis 2018, 14:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
Boruch pisze:
Ale być może jest to jedyne wyjście aby oczyścić Polskę z politycznych mentów takich jak PiS i PO?


A niby dlaczego? Poplecznicy POPiSu to prawie cały polski elektorat. Każdemu wg oczekiwań kol. Boruchu.
Katolikom piekło, skoro je sobie wymyślili i niech im katabas dzieciaki rucha do woli, a Wolakom POPiSowskim
dojebać podatkami i podwyżkami śrubę na jajach, aż im ślipia wypadną w obornik. Chcieli chlewa, to niech
mają. Mnie nie rusza, ja stoję z boku. Na pohybel durnym Wolakom.


A ja to bym chciał aby podjąć próbę jakiejś radykalnej zmiany.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lis 2018, 14:56 
Kogo Pan chcesz za mordę chwycić, wszystkich? Za małe ręce Pan masz.
Ludzie tego chcą, zrozum to Pan. Chcą babrania się w przeszłości. Chcą
pomników zamiast przedszkoli. Chcą miliardów topionych w katabasich
brzuszyskach zamiast szpitali. Pan jesteś w absolutnej mniejszości, więc
zwykła przyzwoitość nakazuje nie radzić gospodarzowi, jak ma umeblować
salon. Polska to państwo katolików, skorumpowanych aferzystów, i jełopów
którym to pasuje. To jest prawo demokracji Panie Boruchu, że rządzi większość,
nawet jeżeli ta większość to idioci. Szkoda życia Panie Boruchu. Siądź Pan
wygodnie i popatrz na piękną katastrofę oczami Alexisa Zorby. Jebnie zacnie.


Na górę
  
 
Post: 24 lis 2018, 14:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dobrze, jutro idę do psychiatry, choć nie wydaje mi sie abym był pierdolnięty.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lis 2018, 15:11 
Normalny Pan jesteś, jeno naiwny.


Na górę
  
 
Post: 24 lis 2018, 15:21 
Boruch pisze:
@kowalew
To prawda, ale czy siedzenie i przyglądanie się jak PiSreżim z mściwym schizofrenikiem niszczy resztki tego kraju jest wyjściem? Z władzą PRLu można było się porozumieć, bo oni nie utracili zdolności negocjacyjnych i tego co się nazywa umiejętności porozumienia ponad podziałami. PiS takich umiejętności nie posiada. Z nimi się nie negocjuje, nie zasiada się do rozmów. Z nimi trzeba ta. Albo olać i wycofać się poddając masakrze albo chwycić za mordę i o glebę.

To prawda, coraz więcej ludzi stoi z boku. Z powodu bezsilności, zobojętnienia. Dbają tylko o to co jest w ich najbliższym otoczeniu. I to posuwając się do metod coraz bardziej nieuczciwych. Sam jestem tego przykładem, i widzę i wyczuwam to u swoich najbliższych.
Pęka międzyludzka solidarność, lojalność. Mam dylemat typu < co było pierwsze, kura czy jajko?>.
Dlatego nie obwiniałbym o to wszystko tylko oficjalnie rządzących, tych dziś czy 20, 30 lat temu. Oni przecież nie spadli z Księżyca, nie zostali narzuceni nam siłą. Na szczycie tej naszej ludzkiej piramidy pojawiają się ludzie w pewnym stopniu z naszego wyboru. Całkowicie niewłaściwe są kryteria, zawodzi sito, albo nie ma z czego wybierać.
PIS, PO, SLD, PSL to żaden wybór.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group