forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 9:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 lip 2019, 20:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Rysiek jest cool :lol:

Morawiecki i Rysiek odtrąbili sukces popierając kandydatkę, która jest wyraźnie antypisowska. :lol: Taki pisowski kocopoł rozumowy. Myślę, że już wkrótce Urszulka zalezie PiSiorom za skórę. Bo to przeciwnik nie lada

https://fakty.interia.pl/deutsche-welle ... Id,3074730

Tu o jej zaletach, możliwościach i wadach

Jedyne co z korzyścią dla PiSiorów to to, że pani Urszula posiada aparycję.

Obrazek

Jak na Niemkę to całkiem całkiem

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2019, 21:01 
Wyśmiać, zadrwić i zas..ć. PISofobia przesłania wszystko.
Bardzo dobrze że to konserwatystka . Następny krok to pełne zablokowanie a najlepiej wyautowanie Timmermansa, żeby nie został nawet komisarzem.


Na górę
  
 
Post: 02 lip 2019, 21:13 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Wyśmiać, zadrwić i zas..ć.

Bo tylko na to ta banda zasługuje.
Jeżeli lubisz pisioków to sobie lub, a pozwól innym nie lubić.
Żebyś się nie zdziwił co do Ursuli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2019, 21:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Uwaga, ustawiamy się do zajączka:
Obrazek
A ten pan po prawej zamawia parę piw na ryj, a kelner udaje głuchego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2019, 21:39 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Hamerlik-Konopka pisze:
Boruch pisze:
Jedyne co z korzyścią dla PiSiorów to to, że pani Urszula posiada aparycję.

Ma 7 dzieci to jej chyba bliżej do PISu niż Merkel.


Przypuszczam, że wątpię.
Cytuj:
Już w 2005 roku zostaje ministrą ds. rodziny w rządzie Angeli Merkel – i wtedy zaczęła walkę o prawa kobiet.
Jako matka siedmiorga dzieci była przykładem, jak pogodzić pracę z obowiązkami domowymi. Wprowadziła Elterngeld, czyli 12-miesięczny zasiłek wychowawczy. Zgodnie z jego założeniami, jeśli rodzina wciąż chciałaby otrzymywać pieniądze, dzieckiem musiał się zająć ojciec, podczas gdy matka miała mieć czas na powrót do pracy. W przeciwnym wypadku zasiłek przepadał. Von der Leyen rozbudowała także sieć żłobków, nie konsultując tego pomysłu z partią.
– 80 proc. kobiet pomiędzy 30. a 48. rokiem życia pracuje. Pierwsze dziecko rodzi się w Niemczech koło trzydziestki. Pytanie już od dawna nie brzmi, czy matki zostaną w domu, ale czy będą jeszcze chciały mieć dzieci – wyjaśniała von der Leyen.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2019, 22:07 
maerose pisze:
Bo tylko na to ta banda zasługuje.
Jeżeli lubisz pisioków to sobie lub, a pozwól innym nie lubić.
Żebyś się nie zdziwił co do Ursuli.


Zacznę od końca. Jestem za stary żeby cokolwiek mnie zdziwiło.

Precyzyjnie o moim stosunku do PISu. Wizualnie i elokwencją wyraźnie ustępują opozycji i to niepokoi bo trąci kiepskim potencjałem. Ale bardziej mnie niepokoi co innego - jestem głęboko nieufny co do faktycznych celów tych ludzi poza oczywistą chęcią utrzymania się przy władzy. Ich poprzednicy, Platforma PO, to była dla mnie oczywistość - dobrze zorganizowana i dobrze się prezentująca grupa złodziei. Z PISem mam kłopot.
Dlatego dmuchając na ciepłe za wszelką cenę nie można dopuścić do tego aby w wyborach jesiennych uzyskali większości, a w szczególności większości konstytucyjnej. W wyborach do europarlamentu głosowałem na opluwaną tu również Konfederację (i to po raz pierwszy po baaaardzo długim samowykluczeniu. Na jesieni ..... obserwuję, główkuję, się zobaczy. I to tak w skrócie.

Możliwe że się powtórzę, ale na tym forum wiele opinii jest przez te same osoby powtarzanych do zanudzenia.
Chodzi mi o to, że rzucając inwektywami schodzicie poniżej poziomu osoby którą oceniacie. Tak to oceniam bo tak już mam. Powiem więcej. Często spotykamy się z próbą usprawiedliwienia takiego zachowania jeśli miało ono miejsce pod wpływem emocji. Dla mnie nawet taki przypadek nie jest usprawiedliwieniem. Bo emocje podobnie jak alkohol powodują utratę kontroli, i właśnie wtedy wychodzi z nas prawda, bardzo paskudna często. I nawet przepraszanie nie jest w stanie tego co się stało wymazać.
Co ja więc mam myśleć o takich osobach i przypadkach gdzie nie ma przeprosin i obraża się innych na trzeźwo? Tu nie chodzi o ocenę, opinię, tylko o to w jaki sposób się to robi.


Na górę
  
 
Post: 02 lip 2019, 22:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
.


Ostatnio zmieniony 03 lip 2019, 11:29 przez wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lip 2019, 7:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
I co te krzyzyki mają zamiar porozwieszać po całej Brukselce? A to będzie zabawa. Po prostu żałość zbiera patrząc na tych cudaków.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lip 2019, 7:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
W nocy zawierzą na sali plenarnej.
A potem będą bronić przed zakusami unijnych szatanów chcących je usunąć.
Mają ten numer przećwiczony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lip 2019, 7:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
kowalew pisze:
Wyśmiać, zadrwić i zas..ć. PISofobia przesłania wszystko.
Bardzo dobrze że to konserwatystka . Następny krok to pełne zablokowanie a najlepiej wyautowanie Timmermansa, żeby nie został nawet komisarzem.


Panie kowalew a Pan śmiać się nie lubisz? Nie masz Pan poczucia humoru? Wam odbiło naprawdę. Połóż się Pan krzysiem przed PiSowcami, ale nie licz, że Panu za to podziękują. Gwarantuję, że nadepną Panu na ucho i pójdą dalej. Przyjrzyj się Pan co oni robią z takimi jak my. Z wyłączeniem Pana, bo Pan zdaję się do tych poważnych się zalicza. Wyśmiać kogoś, zadrwić to jest jeden ze sposobów protestu. To normalna sprawa. Daj Pan innym choć się pośmiać w tym smutnym kraju.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 190 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group