forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 12:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 wrz 2017, 17:30 
Killashandra Ree pisze:
To prawda,co pisze Boruch

Nawet pośród tybetańskich humanistów, powszechnie znanych ze swojego zupełnego zidiocenia, nie znajdzie takiego przygłupa, jak Pani.


Na górę
  
 
Post: 25 wrz 2017, 17:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
beton pisze:
[...] Czy przetrwają na dłużej czas pokaże.
Cytuj:
Przewodnicząca AfD Frauke Petry nie chce należeć do klubu poselskiego swojej
partii w Bundestagu. "Po dłuższym namyśle zdecydowałam nie być członkiem klubu".
:arrow: http://www.dw.com/pl/awantura-w-afd-petry-zdetonowa%C5%82a-bomb%C4%99/a-40668689

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2017, 17:58 
Killashandra Ree pisze:
To prawda,co pisze Boruch,


Boruch z resztą inteligentnych inaczej twierdzi, że jestem propisowski.
Inny user przy akompaniamencie równych sobie tuzów sugerował, że jestem naziolem.
Obydwie tezy mają się do prawdy tak jak to, że słońce krąży wokół ziemi.
Wasza spostrzegawaczość i zdolności interpretacyjne kończą sie na wyszukiwaniu błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Bez obrazy oczywiście.
I wybacz, ale z taką wiarygodnością w ferowaniu tez i wniosków, pozostane sceptyczny do tego, co piszą pewne indywidua. :D


Na górę
  
 
Post: 25 wrz 2017, 18:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
polar pisze:
Killashandra Ree pisze:
To prawda,co pisze Boruch,


Boruch z resztą inteligentnych inaczej twierdzi, że jestem propisowski.
Inny user przy akompaniamencie równych sobie tuzów sugerował, że jestem naziolem.
Obydwie tezy mają się do prawdy tak jak to, że słońce krąży wokół ziemi.
Wasza spostrzegawaczość i zdolności interpretacyjne kończą sie na wyszukiwaniu błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Bez obrazy oczywiście.
I wybacz, ale z taką wiarygodnością w ferowaniu tez i wniosków, pozostane sceptyczny do tego, co piszą pewne indywidua. :D


Odniosłam się do słów Borucha, iż[Polacy leja na wszystko, potem wybieramy polityków o mentalności XVIII- wiecznego kresowiaka takich jak kaczyński.] Czy zaprzeczysz ich słuszności?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2017, 18:07 
Killashandra Ree pisze:
(...)Odniosłam się do słów Borucha, iż[Polacy leja na wszystko, potem wybieramy polityków o mentalności XVIII- wiecznego kresowiaka takich jak kaczyński.] Czy zaprzeczysz ich słuszności?


Z pełną stanowczością.


Na górę
  
 
Post: 25 wrz 2017, 18:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
A jednak Kaczysław został wybrany i rządzi, nie zauważyłeś tego?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2017, 18:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Killashandra Ree pisze:
Odniosłam się do słów Borucha, iż[Polacy leja na wszystko, potem wybieramy polityków o mentalności XVIII- wiecznego kresowiaka takich jak kaczyński.]
Czy zaprzeczysz ich słuszności?


Nieudacznicy i przegrańcy z PO (i środowisk złodziei styropianu) przez wiele lat mieli szansę usprawniać.
Tak usprawnili, że kilka milionów młodych polaków musiało wyjechać z kraju, położyli przemysł, upodlili ludzi umowami śmieciowymi, zawinęli pieniądze z OFE, żaden sektor w państwie nie ostał się bez zbawiennej ingerencji poprawiaczy rzeczywistości, kuźwa sukcesów tyle że ich opisanie nie pomieści książka.

To dzięki wyjątkowym zasługom tych nieudaczników PiS dostał władzę, ale tym razem zdecydowali o tym rozgoryczeni i zawiedzeni ludzie a nie układ zawarty przy okrągłym stole.
Niespodzianka ?
Był czas się przyzwyczaić i z tym pogodzić, że społeczeństwo dokonało wyboru, a nie obsrywać kraj i Polaków od środka i zza granicy, i zmyślać przyczyny z powodu których Polacy wyskrobali poprzedników z firmamentu polityki.

Zamiast pracować nad uwiarygodnieniem (kuriozum, jak można uwiarygodnić kogoś kto jest niewiarygodny latami) ich polityki dla kraju i Polaków zajmują się torpedowaniem wszystkiego co próbuje usprawnić ich przeciwnik polityczny. I robią to tylko dlatego, że stracili władzę nad tortem (państwem i ludźmi), który wydawał im się, że jest ich prywatną własnością.

Jeśli władza nad krajem w ich przekonaniu, i w przekonaniu tu piszących właśnie na tym polega, to najwyraźniej ci ludzie nigdy nie dorośli do zaszczytów danych im przez wyborców i dostali władzę tylko dlatego, że wywindowali się na fali populizmu i demagogii po okrągłym stole (element wypchnięcia tych ludzi do władzy przez wierzycieli pominę bo tego i tak większość zacnych intelektualistów nie ogarnia i nie ogarnie ).

Ludzie tak wybrali, i mają to na co głosowali w wyborach, a obrażanie społeczeństwa i wyborców dokonywane jest przez zawiedzionych i sfrustrowanych nieudaczników i przegrańców po PO i KODzie.
Będą następne wybory, społeczeństwo ponownie ich rozliczy za to czego dokonali lub nie dokonali w tej kadencji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2017, 18:18 
Kiedyś mieliśmy dyktat proletariatu. Aktualnie mamy dyktat elit akademickich i intelektualnych, i to z tej grupy społecznej wybieramy "swoich" przedstawicieli. Czy to jest demokracja?
Dlaczego ordynacja wyborcza jest tak skonstruowana, że do wyborów nie może samodzielnie stanąć szary Kowalski?
Rozumiesz co mam na myśli?
To nie moja wina i reszty społeczeństwa, że Kaczy rządzi. To elity intelektualne tworzą prawo. Wyborcze też.


Na górę
  
 
Post: 25 wrz 2017, 18:20 
Ja tu kurwa esemesy od rządu odbieram, a Bronto chyc, i wali posta przede mną. Z identycznym przesłaniem :D


Ostatnio zmieniony 25 wrz 2017, 18:21 przez polar, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 25 wrz 2017, 18:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Też jestem za tym żeby OFE dalej okradało Polaków.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group