forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 10:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 kwie 2017, 17:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Bronto pisze:
Boruch pisze:
I w ten sposób ta durna naziolka zginie od własnej broni. Na dodatek ucierpią Francuzi z uwagi na dalsze ograniczanie wolności obywatelskich. A to Francuzom sie nie spodoba. Nie zawsze siła przeciwko sile jest skuteczna. Zwłaszcza, że druga strona jest rozproszona i nie wiadomo kiedy i gdzie uderzy.

MLP nie ma nic wspólnego z nazistami Boruch.
Na podstawie czego wyciągasz takie wnioski?
Mam tylko nadzieje, że nie na podstawie bełkotu w mediach.



Np rasizm, który ta baba szerzy jest elementem nazizmu. Przecież to jest odpowiednik naszych karczków tylko w spódnicy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwie 2017, 18:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
Bronto pisze:
Boruch pisze:
I w ten sposób ta durna naziolka zginie od własnej broni. Na dodatek ucierpią Francuzi z uwagi na dalsze ograniczanie wolności obywatelskich. A to Francuzom sie nie spodoba. Nie zawsze siła przeciwko sile jest skuteczna. Zwłaszcza, że druga strona jest rozproszona i nie wiadomo kiedy i gdzie uderzy.

MLP nie ma nic wspólnego z nazistami Boruch.
Na podstawie czego wyciągasz takie wnioski?
Mam tylko nadzieje, że nie na podstawie bełkotu w mediach.



Np rasizm, który ta baba szerzy jest elementem nazizmu. Przecież to jest odpowiednik naszych karczków tylko w spódnicy.

Gdzie MLP ma w programie propagowanie rasizmu?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwie 2017, 18:51 
Dosłownie przed chwilą byłem świadkiem identycznej dyskusji na profilu mojego znajomego z FB.
Tam argumentami na faszyzm i naziolstwo MLP był właśnie rasizm ( MLP pomagała w swojej karierze politycznej innoskórym i innowiercom :) ), i na wzmocnienie tegoż gówniarskie emotki typu XD wraz z "ta jasne" :lol:
Wspomnę jedynie, że widzący naziolstwo i faszyzm u MLP, to piętnastolatki i ich odpowiedniki mentalne. :lol:
Ciekawym, jak tutaj to się rozwinie. :lol:

P.S.
Bronto, ja w pewnym wątku chciałem poruszyć nacjonalizm MLP, ale tam zaraz wyzwali mnie od nazioli. Zapewne pamiętasz.
Idziesz w tym samym kierunku. Jebany faszysto :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 24 kwie 2017, 19:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
polar pisze:

P.S.
Bronto, ja w pewnym wątku chciałem poruszyć nacjonalizm MLP, ale tam zaraz wyzwali mnie od nazioli. Zapewne pamiętasz.
Idziesz w tym samym kierunku. Jebany faszysto :lol: :lol:

Lepiej wyhamuj ad pomówienia, wrażliwy jestem, i oczekuję czegoś więcej niż opinii potocznej zbudowanej na niedoinformowaniu.
Poproszę o fakty i cytaty z jej programu wyborczego dotyczące nazizmu, rasizmu i nacjonalizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwie 2017, 19:10 
:shock:
Bronto, ja robię sobie jaja. Nie widzisz tego?
Z MLP taka nazistka i rasistka, jak ze mnie biskup.

Dżizas, Tobie też muszę tłumaczyć swoje posty?


Na górę
  
 
Post: 24 kwie 2017, 19:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
polar pisze:
:shock:
Bronto, ja robię sobie jaja. Nie widzisz tego?
Z MLP taka nazistka i rasistka, jak ze mnie biskup.

Dżizas, Tobie też muszę tłumaczyć swoje posty?

Polar, hm, istnieją granice żartów w dobrym tonie, których zwyczajnie nie akceptuję, bo nie muszę
Może jestem zbyt wygodny ze względu na miejsce zamieszkania, i narzucone prawodawstwo.
No ale ok, skoro to był z Twojej strony żart.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwie 2017, 19:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Widzicie moi Mili Front Narodowy to odpowiednik naszych "patriotów" spod znaku ONR. I zaraz wam to wyjaśnię skoro nie możecie pojąć. A polega to na przepaści kulturowej dzielącej Francję i Polskę. Francja to inna kulturą od naszej. Takoż i naziolstwo też jest "kulturalniejsze" od naszego. Nie tak chamskie, prostackie, prymitywne czy jak kto woli ekspresyjne. Na różnice kulturowe pomiędzy Polską a Francją również tę polityczną wskazał ongiś śp. Andrzej Lepper mówiąc do Tuska w SEjmie "tu Wersalu nie będzie".

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwie 2017, 19:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
Widzicie moi Mili Front Narodowy to odpowiednik naszych "patriotów" spod znaku ONR. I zaraz wam to wyjaśnię skoro nie możecie pojąć. A polega to na przepaści kulturowej dzielącej Francję i Polskę. Francja to inna kulturą od naszej. Takoż i naziolstwo też jest "kulturalniejsze" od naszego. Nie tak chamskie, prostackie, prymitywne czy jak kto woli ekspresyjne. Na różnice kulturowe pomiędzy Polską a Francją również tę polityczną wskazał ongiś śp. Andrzej Lepper mówiąc do Tuska w SEjmie "tu Wersalu nie będzie".

To dalej tylko li Twoja opinia nie poparta cytatami z programu MLP.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwie 2017, 20:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Boruch pisze:
....A polega to na przepaści kulturowej dzielącej Francję i Polskę. Francja to inna kulturą od naszej......



Zaiste, demokracja pełną gębą

Ta przepaść kulturowa zasadza się na tym że kandydatem we francuskich wyborach prezydenckich można zostać wyłącznie po zdobyciu minimum pięciuset podpisów elit politycznych ( finansowych) kraju, merów, posłów, senatorów, podpisy prostego ludu nie liczą się, nawet milion nie wystarczy. Taka to republika.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwie 2017, 20:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Pięć europejskich grup energetycznych wyłoży 9,5 mld Euro na projekt gazociągu Nord Stream 2.
Trwa odliczanie do końca tranzytu gazu przez pozostałości Ukrainy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group