forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 20:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 lip 2017, 17:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
korbaczeska pisze:
CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM PANTRY - ....sa zablokowane dla protestów decyzją wladz niemieckich....


Słuszna uwaga, doczytałem, znaczy protestujący, uczciwie współpracują z władzami niemieckimi, respektują wszelkie decyzje władz, pilnie wsłuchując się w nadchodzące na bieżąco poklecenia, co do miejsc, sposobów ataku i prezentacji właściwej postawy, zakres współpracy, ilość wybitych szyb, spalonych samochodów, zniszczonego mienia, obrabowanych sklepów, jest moderowany i uzgodniony zawczasu, nasuwa mi się jedna drobna uwaga, w tak tęczowym, pluralistycznym, społeczeństwie niemieckim, nie udało się zorganizować choćby jednego "buntownika" w jakiej glabiji? chuście muzułmańskiej? czy choć o mocno południowym czy tam afrykańskim wyglądzie? Rasizm czy co?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 17:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
korbaczeska pisze:
CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM PANTRY - centrum Hamburga i rejony wokol miejsca gdzie odbywa sie szczyt sa zablokowane dla protestów decyzją wladz niemieckich. Latwiej sie dopierdalac niz doczytac?

Cóż za błyskotliwe spostrzeżenie :D Szczególnie u ciebie.
Naśladujesz równie nieudolnie jak kłamiesz.

No ale do rzeczy.
Tylko, że obecność policji w innych miejscach miasta prosta mitomanko jakoś nie przeszkodziło bandziorom w dewastacji miasta i popełnianiu przestępstw, a już wcale im nie przeszkadzała lokalizacja w atakach na policję. Skutek, ponad 200 policjantów rannych w tym kilkunastu ciężko.

Obrazek

Sukces w zwalczaniu kapitalizmu, odebrali bogatym wzięli, sobie.

Obrazek

Ewoluowała również retoryka walki z kapitalizmem.
Zacnie...

Obrazek

Dla dla naiwnie pracujących. Hasło - Praca to gówno.

--------------------

Policja prosi wszystkich mieszkańców, gości i odwiedzających miasto o przekazywanie policji zdjęć i filmów w celu identyfikacji przestępców.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 18:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
I tak bedzie gadal byle cos gadac ale gadac musi. Muzulmanie na ulicach - źle, brak muzulmanow na ulicach - zas podejrzane. Wez ty sie zdecyduj pantry o co ci chodzi. To jest protest przeciwko pchaniu kasy na wojny gdzie giną ludzie a ty masz problem ze stratami materialnymi gratuluje priorytetow Zreszta Angela zapowiedziala pomoc w odszkodowaniach dla mieszkancow Hamburga
. poczekam co napiszesz jak polscy neonazisci beda demolowac miasta na marszu niepodleglosci w listopadzie. Oczekuje twojego pelnego oburzenia.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 18:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
korbaczeska pisze:
To jest protest przeciwko pchaniu kasy na wojny gdzie giną ludzie a ty masz problem ze stratami materialnymi gratuluje priorytetow

Kłamiący prostak.

-----------------------

Pokojowe argumenty, jedne z licznych...

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 18:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
korbaczeska pisze:
I tak bedzie gadal byle cos gadac ale gadac musi. Muzulmanie na ulicach - źle, brak muzulmanow na ulicach - zas podejrzane. Wez ty sie zdecyduj pantry o co ci chodzi. To jest protest przeciwko pchaniu kasy na wojny gdzie giną ludzie a ty masz problem ze stratami materialnymi gratuluje priorytetow Zreszta Angela zapowiedziala pomoc w odszkodowaniach dla mieszkancow Hamburga
. poczekam co napiszesz jak polscy neonazisci beda demolowac miasta na marszu niepodleglosci w listopadzie. Oczekuje twojego pelnego oburzenia.


Proszę, już było: https://www.youtube.com/watch?v=Mw_Rztx0xzw

Z 11 listopada 2016 znajdź sobie sama


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 19:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Nie zaskoczysz mnie trolu, takich fotek mogę ci nawklejac jeszcze sto.
Tobie naprawde sie wydaje' ze cokolwiek tutaj obnażasz? Jeżeli juz, to własne napompowane ego, co chwila łapiesz sie w pułapkę bo nie możesz wytrzymać żeby nie wykorzystać choćby jednej okazji do wytknięcia czegokolwiek i pokazania jaki jesteś najlepszy. Tylko nie wiem tak naprawde w czym oprócz pompowania ego właśnie. I co mi tym udowodniłeś, ze wiesz cos co i ja wiem oraz wie mnóstwo innych ludzi, nie jestes taki wyjątkowy jak ci sie zdaje. Ale jak masz chęć to pompuj dalej, darmowa beka z trola zawsze miłe widziana. :mrgreen:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 19:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Bandziory..

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Kod:
Szef niemieckiego związku zawodowego policjantów (DPolG) Rainer Wendt ostro skrytykował władze Hamburga, zarzucając rządzącym tym krajem związkowym SPD i Zielonym tolerowanie lewicowych ekstremistów.

„Zagrożenie ze strony przestępczego środowiska lewicowego, skupionego w okolicach (dzielnicy) Schanzenviertel, jest od lat bagatelizowane, a teraz doszło do eksplozji przemocy. Rachunek za błędną politykę musieli zapłacić policjanci, bo to na ich plecach rozegrał się ten spór” – powiedział Wendt stacji telewizyjnej N24.

Wendt przypomniał, że burmistrz Hamburga, polityk SPD Olaf Scholz, porównywał szczyt G20 do festynu z okazji rocznicy portu w Hamburgu i twierdził, że mieszkańcy „nawet nie zauważą, że szczyt się odbył”.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 19:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
korbaczeska pisze:
Nie zaskoczysz mnie trolu, takich fotek mogę ci nawklejac jeszcze sto.
Tobie naprawde sie wydaje' ze cokolwiek tutaj obnażasz? Jeżeli juz, to własne napompowane ego, co chwila łapiesz sie w pułapkę bo nie możesz wytrzymać żeby nie wykorzystać choćby jednej okazji do wytknięcia czegokolwiek i pokazania jaki jesteś najlepszy. Tylko nie wiem tak naprawde w czym oprócz pompowania ego właśnie. I co mi tym udowodniłeś, ze wiesz cos co i ja wiem oraz wie mnóstwo innych ludzi, nie jestes taki wyjątkowy jak ci sie zdaje. Ale jak masz chęć to pompuj dalej, darmowa beka z trola zawsze miłe widziana. :mrgreen:


Czytam że szanowną panią nieco roznosi, zakończmy zatem, na dziś.
Kłaniam się.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 20:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Niemcy odkryli przyczyny zachowania bandziorów.

:mrgreen:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 21:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Precz z kapitalizmem, precz z pieniędzmi...

Aktywistki rozdzielają zagrabione kapitalistom przedmioty kultu materialnego.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Pokojowy demonstrant nie wielbłąd, chlać musi.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Po zmroku, zaktywizowana i pokojowo nastawiona hołota zrobiła sobie ognisko.

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Skończył się alkohol.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 205 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group