forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 maja 2019, 20:19 
No trudno.. ale to Ty Irku piszesz, byśmy my Polacy nie srali sąsiadom niemieckim na wycieraczkę, więc też nie sraj na naszą. Proste, czy?


Na górę
  
 
Post: 29 maja 2019, 20:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Nie chłopaczku, nic nie śmierdzi.
To jedynie frustracja z tego, że w życiu nie poszło.
Patrzysz na nie z perspektywy swojej porażki, obwiniając za nią społeczeństwo.
I przykre jest to, że znalazłeś możliwość na tym forum epatowania swoją nienawiścią.

I nie jest to moja opinia. :)


Jeżeli chodzi o porażkę to ty jesteś jedną wielką porażką kołku. Wiesz ile mnie obchodzą te "opinie"? A teraz goń się druga strono siekiery. :mrgreen:

ps:

Teraz wiem dlaczego z ciebie taki durny cwaniak jest. Kibol Arki Gdynia? To największa tępota wśród kiboli w tym katolandzie. Gratki :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 20:48 
:lol:
Kibol Arki Gdynia
:lol:

Twoje manipulacje są tak proste, że jedynie prawdziwi prostacy mogą się na nie nabrać.
Przebiłeś WLR a.

Odejdź w pokoju, głupku.
:D


Na górę
  
 
Post: 29 maja 2019, 21:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
a gdzie ja sram na wasze wycieraczki? i gdzie Wam zabaraniam srac na niemieckie, ja zabraniam Wam wrzucanie mnie do worka narodowosciowego, juz tu pisalem ze od bardzo , bardzo dawna nie jestem Polakiem i Niemcem tez nie jestem w moim odczuciu, uwazam ze czlowiekowi nie jest potrzebne poczucie tozsamosci narodowej, przynaleznosci do wyimaginowanej wspolnoty religijnej,czlowiek kiedy sie moze czuc Czlowiekiem, czlowiek globalny, bo jak powiem swiatowy to wyszydzicie....... ale to jest moje zdanie i moj poglad i mam do niego prawo zapisane w moim Grundgesetzu :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 21:43 
Cytuj:
bardzo dawna nie jestem Polakiem i Niemcem tez nie jestem w moim odczuciu,

a wiesz, że ja bym Ci uwierzyła nawet? A czemu nawet? Ano temu, że od kilku lat, nie miesięcy, jak są jakie wybory, a co istotniejsze mecze, nie kto inny a Ty właśnie, rzucasz takimi żacikami, z rodzaju, powiedzmy u wos to gówno gównem śmierdzi, ale u nas Niemcach fiołkami , Daleko nie szukać, Twój wczorajszy wpis o zadupiu Unii. Nie dość, że głupi, to jeszcze chujowy.

Co do reszty, działaj chłopie. Bądź tym człowiekiem światowym, serdecznie tego Ci życzę. Trzymam kciuki, bo czytając Twój wczorajszy wpis myślę, że jeszcze długa droga przed Tobą.


Na górę
  
 
Post: 29 maja 2019, 22:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
najgorszym jest dla Czlowieka byc nierozumianym, trudno!!! jak mawial znany terner klubu Tencza na wiesc o tym ze to bardzo porzadna kobieta...trudno!!!

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 22:10 
Iro, napisałam ze szczerego serducha. Z serca Polski, które nie tkwi na Nowogrodzkiej, a bije wsród łąk makiem zbałamuconych, tam gdzie dzięcilina pała, a cymbalistów było wielu.
Nie chcesz, nie przyjmuj, wzrusz ramionkami, jako i ja wzruszam.


Na górę
  
 
Post: 29 maja 2019, 22:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
IroB pisze:
najgorszym jest dla Czlowieka byc nierozumianym, trudno!!! jak mawial znany terner klubu Tencza na wiesc o tym ze to bardzo porzadna kobieta...trudno!!!


Trudno, rozumienie nie oznacza akceptacji, stąd pozorne konflikty


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 22:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
tak zrobilem...zawsze tak robie, zanimzaczne bic glowa w mur wole wzroszyc ramionkami.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 maja 2019, 8:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Bestialsko go wybrali... :lol: :lol:
Biedaczek, zmuszony do kandydowania, a chuje wyborcy go wybrali. :lol: :lol: :lol:

Były minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel został europosłem z list PiS. Jednak nowa rola wyraźnie go przytłacza. Na tyle, że kolega Jurgiela próbował go pocieszyć i dodać mu animuszu. Wszystko zrobił jednak przy włączonych mikrofonach, a cała rozmowa została nagrana.

Dasz radę. Znam lepszych, co kur... nic nie wiedzą – pocieszał Jurgiela prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktor Szmulewicz. Nie zauważył, że wszystko rejestrują dziennikarskie mikrofony TVN. – Sporo umiem już, ale... – odpowiedział mu wyraźnie niepewny Jurgiel.

Po chwili nowy europoseł zauważył, że jako jedyny uczestnik nadchodzącej konferencji nie założył krawata. – Teraz wszyscy w krawatach, a ja jak ten wieśniak – powiedział. – Ty już jest Europejczyk bracie! – skontrował Szmulewicz.

Przypomnijmy, że Jurgiel dostał się do europarlamentu z listy PiS. Kandydował z listy numer 3, czyli z okręgu obejmującego woj. warmińsko-mazurskie i podlaskie. Zdobył ponad 104 tysiące głosów, co jest całkiem dobrym wynikiem.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka ... _rumq1Argk


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group