forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 3:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 mar 2017, 12:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Bronto pisze:
....siłą wyciągnęli z samochodu w Rotterdamie inną minister Turcji (zmuszając ją do powrotu na teren Niemiec), uniemożliwiając wejście oficjalnego urzędnika innego państwa na teren przedstawicielstwa dyplomatycznego (Turcji).
Policja użyła siły ... wobec pracowników rządu Turcji,
....


Wychodzi że Holandia jest w stanie wojny z Turcją? nic kurwa z tego nie rozumiem.

Holender
Cytuj:
burmistrz Rotterdamu Ahmed Aboutaleb oświadczył, że turecka minister ds. rodziny i polityki społecznej Fatma Betul Sayan została odesłana do granicy niemieckiej pod eskortą policji. Jak tłumaczył, "została uznana za niepożądaną cudzoziemkę, a zgodnie z prawem takie osoby wydala się do kraju, z którego przyjechały".

Wcześniej Aboutaleb ogłosił w mieście stan wyjątkowy, na mocy którego uzyskał specjalne uprawnienia.


Wychodzi że jednak wojna. Ahmedy prowadzą 1:0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2017, 13:47 
To mamy niezły skandal dyplomatyczny.


Na górę
  
 
Post: 12 mar 2017, 17:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Czy te kraje są w NATO?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2017, 18:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
st1111 pisze:
Czy te kraje są w NATO?


Tak, tyle że jeden z nich jest na prawach gościa któremu każą płacić za gościnę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 mar 2017, 17:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Obrazek

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 mar 2017, 19:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Zrituś, umarłam!!! :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2017, 16:47 
Jak już tam która kurwa pisze za mnie posty, to niech je sobie podpisuje swoim nazwiskiem, a to zmienione gówno przez kurwę, usunąłem.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 16 mar 2017, 22:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Cytuj:
Francuski europoseł do Tuska: jak my mamy Panu ufać jak nawet własny kraj Pana nie popiera! Został Pan wybrany bo ma plecy i znajomości!


https://www.facebook.com/groups/2176873 ... 570152780/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2017, 0:28 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
barycki pisze:
IroB pisze:
bym postawil wniosek o usuniecie Was ze wspolnoty Europejskiej, Europa nie potrzebuje warcholow ktorzy nic nie potrafiac, nic nie wnoszac stawia tylko roszczenia.


Dla nas, to nic nowego, w czasie II WŚ cała wspólnota europejska usunęła nas ze swojej wspólnoty, tak wtedy, jako i dzisiaj pod światłym kierownictwem Niemiec. Tylko ZSRR bez zachodniej Ukrainy i republik północnych, Jugosławia bez Chorwacji, Grecja i Polska walczyły z wspólnotą europejską. Oczywiście była jeszcze Anglia, którą wspólnota europejska udawała, że atakuje, a Anglia udawała, że atakuje wspólnotę europejską. No i jakoś sobie poradziliśmy wtedy z tą cudowną wspólnotą europejską, to i nie ma specjalnych powodów, aby się zamartwiać, iż nie poradzimy sobie i dzisiaj.

Adam Barycki

Panie Adamie,
jest mi niewymownie przykro, że nie mam takich słów uznania, które w pełni oddałyby mój podziw dla Pańskiej przenikliwej diagnozy dziejów...
A dla jasności dodam, że - wbrew pozorom - są to słowa szczere i sąd prosty, nie żart.

Kocham Pana!

ps
nie wiem tylko, jak Pan wytłomaczysz światłym Europejczykom, takim, jak Pan Irob, jak to wszystko działa... chyba się nie da :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2017, 0:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
W europie sami socjaldemokraci albo hołota a że trudno mieć pretensję do osła że mu kopyto do baletek nie pasuje tedy na socjaldemokratów tylko splunąć wypada - ciekawa za to jest reakcja anglików mimo pozorów hajlowania, ponownie, jednak brexit.

Obrazek

Komisja Europejska obliczyła, że występując z UE Wielka Brytania powinna zapłacić jej ponad 60 mld euro z tytułu wspólnych należności :mrgreen: :mrgreen:
Co na to pierwszy sekretarz rady :?:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group