forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 144  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 kwie 2019, 0:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Komandorze znamy się od lat, spawa jest tak naprawdę o poprawność polityczną. Dajmy sobie spokój z tymi definicjami i paragrafami. Wszelkie pomruki banderowców w stylu "pomnij Lasze po Sian nasze" w dupę niech sobie wsadzą.
Prawda jst taka, że większość narodu polskiego myśli o Ukraińcach jako o bandzie rezunów, a przynajmniej o dziczy którą ktoś powinien wziąć za mordę. Najlepiej prezydent Putin.
Tak naprawdę 80% narodu myśli, że dobrze, że Adolf Polskę odżydził. Niestety tak już jest. Mógłbym takich smaczków przytoczyć więcej, także na temat stosunków polsko ukraińskich i polsko żydowskich. Ja stoję na stanowisku jak w moim podpisie. Ukrainę w obecnym kształcie musi szlag trafić aby powstało normalne państwo.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2019, 7:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie Kizior jajko Panu zaszkodziło? Skąd Pan tę pewność co do Polaków i Ukraińców oraz kwestii "odżydzania" Polski wziął! Kurwa chłopie! Sam tak uważasz to twoja sprawa. Nie wpychaj podobnych rasistowskich kocopołów w głowy innym. Ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2019, 8:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Boruchu, Stary, niestety, ma dużo racji.
Wystarczy poczytać, co się wypisuje na Żydów w necie.
Najazd na nich jest ustawiczny, wredny i powszechny.


Ostatnio zmieniony 21 kwie 2019, 12:58 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2019, 9:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Owszem jest pewna bliżej nieobliczalna grupa Polaków, rasistów, antysemitów, ksenofobów, od koloru do wyboru. Są to głównie roczniki starsze. Młodych też jest trochę, ale oni swoją obecność głównie sygnalizują tym, że są głośni i aktywni. Druga sprawa to to, że rząd, politycy na to im pozwalają, dopuszczają nawet do tego aby ci jawnie łamali prawo. Bo podobno tak jest, że najpierw trzeba poczekać aż ktoś popełni przestępstwo, np kogoś zadźga nożem za to, że ktoś jest tzw lewakiem, gejem aby go złapać, postawić mu zarzuty i skazać. Tak więc twierdzenie, że większość Polaków jest uprzedzona do Ukraińców to bzdura. A już twierdzenie, że Polacy są wdzięczni Adolfowi, to paskudztwo. Nasz antysemityzm nie ma raczej nic z tym wspólnego co Hitler zrobił z naszymi Żydami. Większość Polaków potępiała i potępia zbrodnie Hitlera.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2019, 12:12 
Boruch pisze:
Nasz antysemityzm nie ma raczej nic z tym wspólnego co Hitler zrobił z naszymi Żydami.
Większość Polaków potępiała i potępia zbrodnie Hitlera.


To Pan żyjesz w innej Polsce niż ja. Pana Polska jest zapewne dostępna po zalogowaniu, a dla mnie niewidoczna.
W "mojej" na stadionach i ich okolicach widnieją szubienice z gwiazdą Dawida, określenie "żyd" jest obelgą większą
niż złodziej, a Polski Heros Wszechczasów uczynił świętym naczelnego polskiego antysemitę czasów Hitlera który pisał:
Cytuj:
Żydostwo szkodziło i szkodzi nam na każdym kroku, wżera się jak rak w ciało narodu, szerzy przekupstwo i zepsucie
wśród dorosłych, a rozpustę i bezbożnictwo wśród młodzieży, wydziera nam handel, przemysł, rzemiosło, a nawet ziemię.

Natomiast wydawany przez niego "Mały Dziennik"
Cytuj:
„Mały Dziennik” pozytywnie odnosił się do getta ławkowego, a polskich studentów, którzy mu się sprzeciwiali,
nazywał socjalistami i radykałami z masońskimi sympatiami. Chciał, aby getto ławkowe rozszerzyć także na gimnazja,
głosił potrzebę wprowadzenia numerus nullus na uniwersytetach, pozytywnie odnosił się do postulatów endeckich studentów,
którzy domagali się usunięcia Żydów ze stanowisk państwowych, samorządowych, wojska i profesury.
Usprawiedliwiał przemoc endecką i ONR-owską wobec Żydów. Postulaty pism franciszkanów szły zresztą dalej.
„Mały Dziennik” występował przeciw prawnemu równouprawnieniu Żydów.
Na łamach tego pisma w końcu lat 30. XX wieku apelowano o zmuszenie Żydów do emigracji z Polski.

Tzw. "pogromy żydów" miały po wojnie miejsce w każdym większym polskim mieście i niezliczonej ilości wsi.
To, że nie ma ich obecnie, jest zasługą "wolnych od antysemityzmu" Polaków, którzy skutecznie wypędzili żydów
z Polski w '68 - zgodnie zresztą z wcześniejszym o 30 lat oczekiwaniem polskiego świętego, ONRu i milionów Polaków.
To jest stosunek do żydów pieczołowicie kultywowany w dzisiejszej Polsce Panie Boruchu, ale w "Pana Polsce" być może nie.


Na górę
  
 
Post: 21 kwie 2019, 13:04 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I w tym przypadku muszę się z Wiarkiem zgodzić.
Osobiście nie znam nikogo, kto by się dobrze o Żydach wyrażał.
Może nie wszyscy byli zdania, że należy tę nację unicestwić ale na bank, by ich sie pozbyć.
I nic do rzeczy nie miało tu "wykształcenie"....... :oops:
Chyba, że miałem całe życie pecha do znajomych........ :lol:
Osobiście nic do tej nacji nie mam ....byle nie próbowali mnie wyruchać.........no i lasów im nie oddam.... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2019, 13:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jak chyba wszyscy wiedzą na tym fo boruch należy do ludzi, których można nazwać filosemitami. Żeby nie być tak skrajnym, bo staram się to kontrolować - może nie zawsze wychodzi - jestem prawie filosemita. Tak więc zgodnie z tą zasadą powinienem nawet poprawić Pana Kiziora i zjebać WLRa pisząc, że nawet 95% Polaków ma antysemickie dziary na całym ciele i wewnątrz.

Panowie wydaje mi się, że mylicie pojęcia. Czy Polacy jak to napisał StaryKizior w 80%-tach (nie wiem na jakiej podstawie te dane, może jakieś badania, o których nie słyszałem ) popierają holokaust? Bo do tego sprowadza się takie stwierdzenie.

Otóż wydaje mi się, że w Polakach występuje znaczny poziom antysemityzmu, ale sam WLR wymienia kilka rodzajów negatywnego stosunku Polaków do Żydów, które ograniczają się jedynie do niechęci, odbierania praw, rugowania Żydów ze społeczeństwa na zasadzie deportacji, a nie do fizycznej likwidacji jak zrobił to Hitler. I to wszystko jest jak najbardziej niedopuszczalne.

Sam mam krytyczny stosunek do Polaków jeżeli chodzi o fobie ale tu to chyba przesadzacie.

Mam nawet wątpliwości czy tacy "patrioci" jak Rybak i Międlar wprost pochwalali czyn hitlerowców. Przyznam, że coś mi się tam o uszy obiło w kwestii występów tych panów ale czy to było aż tak jednoznaczne? Poza tym jeśli nawet, to uważam, że jest to mała ale krzykliwa grupka, którą skupiają ci dwaj obwiesie. A błąd polega na tym, że w tym kraju są praktycznie pod ochrona prawa, choć sami nagminnie je łamią. Tworząc oczywiście zagrożenie rozszerzenia się tego syfu. Kiedy niesie się w Polsce biało czerwoną, krzyż z ukrzyżowanym na drugim ramieniu, to wielu Polaków takie gesty wzruszają. Niestety - bo wielu z nas to ciemny lud.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2019, 14:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Sąd nad Judaszem w Pruchniku. Ochoczo kukłę pałują także dzieci. Rodzice instruują gdzie uderzać - „Bij w brzuch!” Kukła jest targana po placu za pomocą sznura. Judaszowi dostało się także za rozszczelnienia Izrealakie. Na koniec Judasz został podpalony i utopiony.

Słomiana kukła Judasza zdrajcy, przyozdobiona stereotypowym kapeluszem z pejsami zawisła w Wielki Piątek w centrum miasta na latarni przy ulicy Jana Pawła II.

"Do bicia kukły kijkami przystępują dzieci pod przewodnictwem jednego dorosłego. – Jeszcze pięć za to, że chcą odszkodowań od Polski – krzyczy ktoś z tłumu, kiedy pada trzydzieste uderzenie. No to jeszcze pięć za te odszkodowania. Dzieci biją ochoczo" – czytamy na stronie gazety.

Załącznik:
FB_IMG_1555854445558.jpg
FB_IMG_1555854445558.jpg [ 40.13 KiB | Przeglądany 2484 razy ]


Załącznik:
FB_IMG_1555854450623.jpg
FB_IMG_1555854450623.jpg [ 44.81 KiB | Przeglądany 2484 razy ]


Ostatnio zmieniony 21 kwie 2019, 16:09 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2019, 15:45 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Oczywiście, że Polak w większości to antysemita, jedna część radykalna mówi o tym otwarcie, reszta nawet nie mówi, ale "swoje wie".

Boruch idealista :lol:
Cytuj:
Mam nawet wątpliwości czy tacy "patrioci" jak Rybak i Międlar wprost pochwalali czyn hitlerowców. Przyznam, że coś mi się tam o uszy obiło w kwestii występów tych panów ale czy to było aż tak jednoznaczne?

Pochwalali, bo radykalny antysemityzm polega na tym, że tłuszcza uważająca się za kogoś lepszego, cieszy się, że ktoś rozwiązał (niestety nie do końca) "kwestię żydowską".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2019, 15:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Polacy urządzili Mosbacher festiwal antysemityzmu. Rozwścieczyły ich życzenia z okazji żydowskiego święta.

https://natemat.pl/270543,mosbacher-zlo ... 1514035964


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 144  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group